Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van ez manapság? Egy...

Miért van ez manapság? Egy egy fertőző dolog lett?

Figyelt kérdés
Tehát én már egy korafelnőtt ember vagyok. 3.5 éve van egy komoly kapcsolatom. Mi a kapcsolatunk elején is azon voltunk, hogy sose szeretnénk gyereket. És még most is így vagyunk vele. A baráti körünkben is akiknek kapcsolata van ők is így gondolkodnak, hogy gyerekről szó nincs. Azt hittem, hogy kivételek vagyunk de aztán látom, hogy a keresztszüleimnek nincs gyereke és nem egy tanárom volt akinek férje sem volt, nem hogy gyereke. És bár ez nem sok országos viszonylatban de az egyetemen is beszéltük hogy Magyarországon egyre jobban csökken a születések száma. Erre rátesz egy lapáttal, hogy rengetegen mennek innen külföldre. Szeretem az országomat és nem szeretném, hogy kihaljon de viszont gyereket sose szeretnék. A felhasználok közül is sokan vannak így? Én bevallom a karrierem miatt nem szeretnék gyereket a barátnőmnek meg türelme nincs a gyerekekhez. De az a durva, hogy egyre többen nem akarnak gyereket és ennek nem lehet csak az az oka ami nekünk. Miért van ez?? Ez lehet előbb utóbb nagy probléma?
2018. okt. 20. 22:47
1 2 3
 21/21 Estádio de Felchút ***** válasza:

"a kormány bármikor dönthet úgy, hogy holnaptól egyáltalán nem fizet nyugdíjat"


Ez riogatásnak hangzik, de teljes mértékben így van.

Egyébként a gyerekvállalás két ember magánügye, senki másnak semmi köze hozzá.

2018. okt. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!