Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Melyik az nyelvvizsga fajta,...

Melyik az nyelvvizsga fajta, ahol viszonylag könnyű megcsinálni az angol felsőfok szóbeli részét?

Figyelt kérdés

Még annak idején az Euroexamnél voltam angolból felsőfokúzni, de abból sajnos csak az írásbeli lett meg, viszont most (egyetemi tanulmányaim utolsó évében) arra gondoltam, hogy ugyan megvan mindkét nyelvből (angol/német) a diplomához elvárt középfokú nyelvvizsga, de ha már anno a felsőfokú egy része meglett, akkor a közeljövőben megcsinálnám a szóbeli részét is, mert már azzal is többet érek, ha az egyik nyelvet magasabb szinten beszélem, mint az átlag.


Akinek már megvan a szóbeli része, az melyik nyelvvizsgát ajánlja, ahol viszonylag könnyen le lehet tenni elsőre a szóbelit?



#BME #TELC #ECL #Origo #Euroexamn
2018. okt. 28. 08:42
 1/1 anonim ***** válasza:

A TÁRSALKODÓ (Kodolányi Főiskola nyelvvizsgája) kifejezetten a kommunikatív értékre fókuszál nem a nyelvi műveltségre; azt ajánlanám.

Államilag elismert rendszer, nekem elsőre megvolt, pedig inkább szakfordítói tapasztalatom volt nem annyira szóbeli jellegű.

2018. dec. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!