Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek az...

Nektek mi a véleményetek az új Telekom-reklámról? Pöppet nem magyarellenes provokáció ez?

Figyelt kérdés
Mondjuk nálam már ott elvágták magukat, mikor egy kikezdhető félmondat miatt kihátráltak Ákos mögül.

2018. nov. 5. 22:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
35%
Ez egy tipikusan zsidó reklám.
2018. nov. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
56%

Tetszik a reakció a videó alatt:


"Cigány verzió mikor érkezik?"


Valahogy a Telekom azóta nem igazán akar válaszolni :)

2018. nov. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 tgt ***** válasza:
75%
Kérdező: Nem vagyok benne biztos, hogy értetted a reklámot. Az ugyanis pont a sztereotípiák ellen foglal állást. Nem mások döntik el, hogy milyenek vagyunk, hanem mi magunk. Nem mások rólunk alkotott képének kell megfelelnünk, hanem a saját utunkat kell megtalálnunk. Mi ezzel a gondod?
2018. nov. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező te ezt nagyon bebuktad.


A sztereotípia

Felszínesen általánosító vélemény. Negatív, pozitív vagy semleges elképzelések és előítéletek együttese.


Ennek tükrében ez a reklám még védi is a Magyar embereket.

2018. nov. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
51%

Egy kissé fals az alap, mert ugyanezt megteszik bárhol, például az amerikai hotdogszerű utcai evés nem is tipikusan magyar és szerintem nem is gyökér, de próbáltak valamit kihozni negatív szemszöggel, aminél jobbat lehet csinálni és az lenne a Telekom...

Speciel engem tutira nem érdekel, mobil csak telefonálni kell a számomra és még csak nem is viszem mindig magammal.

Zenehallgatásra maradok az Infinitynél, az rendesen szól, netezni laptopról szoktam, kényelmesen és nagy képernyőn, fényképezésre is megvan a Canon, nekem nem kell egyben sok olyan, ami mindenben sokkal gyengébb.

Nem is akarok mindenhol fényképezni, megosztani sem szoktam semmit és az FB-re hetente, kéthetente ha felpillantok egy pillanatra.

Van egyéb dolgom is, engem nem köt le a médiaőrület, annyi pénzből, amibe egy okosteló kerül, inkább elmegyek egy vadvízi evezőstúrára, nekem felesleges a vacakjuk, mert úgysem használnám soha telefonáláson kívül másra, ahhoz meg túl nagy és sérülékeny is, az árán kívül.

Az én életembe nem nyomakodjon egy szolgáltató, maradjon csak ki belőle, amúgy is az egyik legdrágább és legcsövesebb az Internet náluk, a UPC, meg a DIGI kenterbe veri.

Okoskodó reklám, de szépen megvan csinálva, azt meg kell hagyni, ám soha nem nézem végig az ilyesmit, csak most a kérdés kedvéért, ha reklám van, automatikusan odébb lépek.

2018. nov. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 tgt ***** válasza:
92%
2018. nov. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Estádio de Felchút ***** válasza:

Ha törvénysértőnek ítéled a reklámot, tehetsz bejelentést a GVH-nál.

De tedd a szívedre a kezed: trékomtól mégis mit vársz?

2018. nov. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
59%
Én alapból nem szeretem a reklámokat, de engem nem háborít fel sőt igazuk is van! Az a bunkó, viselkedési forma tényleg a magyarokra jellemző és háborgás helyett inkább magukba nézhetnének.
2018. nov. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Neked ebből pontosan mi a provokáció ?
2018. dec. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!