Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Németország hány százaléka...

Németország hány százaléka lehet árja? És hány százalék vallja magát németnek az összlakosságnak?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 18:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
25%
100
2010. jún. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
Manapság már sok ott a török bevándorló. Gondolom azok nem számítanak árjának.
2010. jún. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
A németek nem törődnek az árjaságukkal. Minden német állampolgár németnek vallja magát.
2010. jún. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
71%

"A németek nem törődnek az árjaságukkal. Minden német állampolgár németnek vallja magát."


Szerintem attól, hogy a nyugatbarát média miatt tilos hangoztatni, jópár német van, aki még manapság is egyet ért a náci nézetekkel.

2010. jún. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Figy aki német állampolgár még vallhatja magát töröknek, vagy valami egyéb vallásúnak. Magyarországon is van ilyen h hány százalék vallja magát cigánynak, görögnek akárminek... attól még magyar állampolgárok.


Én arra lennék kíváncsi konkrétan, hogy hány százaléknak tiszta a családfája, kell ennek lennie valahol adatnak, csak nem tudom hogy keressem.

2010. jún. 26. 18:53
 6/22 anonim ***** válasza:
33%
0%. A faj elméletek ott megdőlnek, hogy nincsenek tiszta fajok, ha vannak azok belterjesek, ezért pedig genetikailag igen elfajzottak, szóval tulajdonképpen genetikai szemét.
2010. jún. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Jó akkor úgy értem, ami a XX. században árjának számított. Nyilván a népek kialakultak valahogy, de az más tészta. Mondjuk aki Hitler idejében árjának számított és csak akkori árja családdal házasodott az ma is árjának értetendő.
2010. jún. 26. 19:00
 8/22 anonim ***** válasza:
75%

Biztos vannak még ilyenek, de a pontos számot szerintem még maguk a német hatóságok sem tudják megállapítani.


"0%. A faj elméletek ott megdőlnek, hogy nincsenek tiszta fajok, ha vannak azok belterjesek, ezért pedig genetikailag igen elfajzottak, szóval tulajdonképpen genetikai szemét."


Volt olyan a Földön, hogy egy természeti katasztrófa majdnem kiírtotta az emberiséget, csak kb. 10 ezer fő maradt életben. Úgy emlékszem, hogy egy vulkánkitörés lehetett.


Meg tudnád mondani, hogy 10 ezer ember esetében miért nem jött létre beltenyészet?

2010. jún. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
58%
Biztos van ilyen, de maga az eszme alapból defektes. Ha nem egy zsebnáci vagy és csak érdekel a dolog, vagy ha zsebnáci vagy, és nem idióta, akkor ajánlom figyelmedbe, hogy olvass utána annak hogy hogy is alakult ki ez az egész árja dolog. Első körben kiindulásnak ajánlom Friedrich Nietzsche munkásságát, ebből meg nézd meg mi is volt az ő eredeti übermensch elképzelés (köze sincs az árja ideológiához, úgy elferdítették). Aztán második lépésként egy kis
2010. jún. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
32%
61%os válaszoló. Nem hiszem hogy volt ilyen. Nem vagyok genetikus, de minél kisebb számú egy elzárt egymással szaporodó társadalom annál kisebb a hosszútávú fennmaradási esély. Ha emlékezetem nem csal, akkor egy 200,000 fős közösség képes genetikailag fennmaradni hosszabb távon.
2010. jún. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!