Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Franciaországban a diplomások,...

Franciaországban a diplomások, szakmunkások vagy betanított munkások tüntetnek?

Figyelt kérdés
2018. dec. 2. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
fizetett ügynökök, csavargók,kisebbségiek,meg belerántott balekok.
2018. dec. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3%
Sorosista ügynökök.
2018. dec. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Is-is... A munkásoknak több munka kevesebb pénz eltörölték a másfélórás ebédszünetet a pénzük egyre kevesebbet ér vagyis a fizetésük nem nő, a diplomásoknak meg egyre kevesebb munkája van mert feltöltik keleteurópaiakkal a kórházakat meg a gyárakat.
2018. dec. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valóban vacak a helyzet Francia országban, de ezt a helyzetet nem lehet tüntetésekkel orvosolni.Magával kormánnyal, a mindenkori kormánnyal van a baj, melyek állandóan idegen és a fehér lakossággal együtt nem érző kettős állampolgárokból állnak
2018. dec. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
együtt nem érző kettős állampolgárokból áll
2018. dec. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kormány hagyja a gyújtogatásokat,ahogy már írtam

[link]

2018. dec. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, a Sorosista társaimat akartam írni én is, de maga Soros is ott volt velem, és saját szememmel láttam, hogy egy gyíkbőrű társaságában volt, és még beszélgetett is vele.
2018. dec. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!