Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » 18éves vagyok most végeztem...

18éves vagyok most végeztem az iskolával.1évig nem tanulok tovább, addig járhat valami pályakezdő támagotás nekem? (lenn tovább)

Figyelt kérdés

úgy hallottam egyik ismerősömtől, hogy ő ilyenkor utánanézett és kaphatott havi 16ezret, de ennek már jópár éve, kíváncsi vagyok, hogy iylen még létezik

ugyanis egy évig nem tanulok és nem is dolgozok

(hanem készülök afelvételimre, ami jövő áprilisban esedékes) mit tudtok az ilyen támogatásról?létezik? és hova forduljak?


2010. jún. 30. 11:56
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
50%
Úgy tudom nincs semmiféle támogatás. Asszem 2 hónapot ledolgozol valahol, aztán bejelented magad munkanélkülire, néhányszor kimész utcát sepergetni, vagy télen ha hívnak, akkor havathányni, és kapod a havi pénzt. De lehet nem is kell előtte munkát csinálni.
2010. jún. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:

:S

dolgozni nem lesz időm sajnos:(

pedig jó lett volna némi "zsebpénz":)

köszönöm

2010. jún. 30. 12:12
 3/45 anonim válasza:
Szia! Idén én is ugyanígy voltam, regisztrálnod kell magad munkanélkülivé, nálunk az önkormányzat fél év után ad támogatást, de mindenképpen kérdezd meg. Sajnos én is későn értesültem, és majd csak a következő hónapban kapok pénzt, pontosan nem tudom, mennyit.
2010. jún. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
79%
nem akarsz dolgozni, de a segély kellene. röhejes. nokomment de tényleg, ez már a legalja mindennek.
2010. jún. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
100%
Mit tudsz annyit készülni felvételire?? Nem lesz időd se dolgozni, mivan?
2010. jún. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem jár semmi annak, aki még nem dolgozott. Ha regisztrálsz a munkanélküli központba, akkor ott időnként tanfolyamokat tudnak ajánlani, és esetleg támogatják a költségeket.
2010. jún. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim válasza:
Nem tudhatjuk a körülményeket! A kérdésre válaszolva már nincs ilyen támogatás. Esetleg valamilyen ösztöndíj???
2010. jún. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim válasza:
Pályakezdőként regisztrálhatsz a munkaügyi központban, de nem kapsz semmilyen támogatást, csak akkor ha már egy éve tartósan munkanélküli vagy. A polgármesteri hivatalban lehet megpályázni 1 X 5000 Ft támogatást, amit vagy megítélnek neked, vagy nem. Tavaly végigjártam én is, de szerencsére azóta találtam munkát.
2010. jún. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
azért tanulok ennxit afelvételire, mert szinművészetire jelentkezek(vagyis 15vers, 5monolog, tánctanár, énektanár, szinházi statiszta) és ha a cigányok mindenre kaőpnak segély akkor túőlem ne sajnűljátok már azt apár ezret, amit annak idején adtak ezért...
2010. jún. 30. 14:11
 10/45 A kérdező kommentje:

meg nem lehet megkérdezi?ne monjátok ha ti ilyen helyzetben lennétek és esetleg járna még támogatás nem élnétek vele?!

most őszintén!

2010. jún. 30. 14:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!