Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen iratok kellenek hozzá?...

Delayhack kérdése:

Milyen iratok kellenek hozzá? Elég lenne egy útlevél?

Figyelt kérdés
Van egy barátom Morocco-ba lakik és szeretne UK-ba jönni munkát szerezni és melózni. Én kb 1 évet töltöttem itt kint, nem sok ideje még. A kérdésem az hogy elég lenne neki egy útlevél vagy kellene más okmány is ?

2019. febr. 3. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy Angliában élő egy magyar "fórumon" kérdezi hogyan tudna egy marokkói Angliában dolgozni...

Szerintem nézz utána, de mivel Marokkó még nem az EU tagja (bár UK se sokáig), ezért valószínűleg kell neki pl. vízum is. Mégpedig munkavállalásra nem csak sima turistáskodásra. Ahhoz pedig kell neki egy munkáltató, aki igazolja, hogy majd nála fog dolgozni. Tehát nem tud csak úgy kimenni, hogy majd keres valami munkát amikor ott van.

2019. febr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
El ne hidd már, hogy egy marokkói majd dolgozni fog.
2019. febr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!