Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti mentek, mennétek külföldre...

Ti mentek, mennétek külföldre dolgozni, élni de a migránsoknak ezt nem engednétek meg, miért?

Figyelt kérdés
2019. márc. 11. 12:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
46%
Én nem terrorizálnám a helyi lakosokat és nem próbálnék rájuk kényszeríteni undorító, emberellenes és gyilkos nézeteket.
2019. márc. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
62%
Nem mennék, és semmi közöm hozzá, hogy külföldön mennyi migránst fogadnak be.
2019. márc. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
64%

Mert en a migrikkel ellentetben dolgozni is akartam, nem csak a sultgalambot varni.

Nem hagytam magam utan szemetet.

Nem probaltam a vallasi nezeteimet masokra eroltetni.

Nem eroszakoltam meg senkit.

Stb.

2019. márc. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
52%
A kettot nem lehet osszehasonlitani. Egy normalis ember a sajat hazajaban kell hogy tudja igazolni magat. Ezek meg hatarokon vandorolnak at ugy hogy nemtudni ki az mi az. Nem ember. Nincs ertelmes felfogasa. Csak dugni eroszakolni gyilkolni. Fogadj be egy-kettot. Aztan majd meglatjuk lesz-e meg ertelmes kerdesed. Vagy tuleled-e.
2019. márc. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
43%

A migráns nem európai.

Nem európai kisebbség betelepítése csak problémákat generál.


Ha nem lennének Európában,jobb lenne.

2019. márc. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
60%
Ne keverd a külföldön dolgozót a letelepeett és csak a segélyre számító integrálódni képtelen és az európaitól teljesen eltérő kultúráját feladni nem akaró, agresstív gazdasági migránssal!!!
2019. márc. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Nagy, Attila válasza:
58%
Mert Te ténylegesen dolgozni akarsz, személyazonosságod teljesen felfedve. A migránsok az európai jóléti társadalmak humanitárius oldalát akarják kihasználni, vagyis olyan dolgokat, hogy munka nélkül is kaphat lakhatási támogatást, segélyt, a nők szép kórházban szülhetnek, kapnak alapvető orvosi ellátást stb. Ezek a sivatagban, és a szavannákon nem egyértelmű dolgok...A nők szinte egyáltalán nem akarnak dolgozni, ők csak szülnek, hogy maximalizálják a támogatásukat és persze idővel többségbe kerüljenek. Ezt lehet összeesküvéselméletnek is mondani, de a tények a születendő gyemekek száma és a szaporodási ráta tényei alapján ez már egyszerű matematika...Az is kérdés, hogy ha valakinek tisztességesek a szándékai,az nem titkolja a személyi adatait, az meg akarja tanulni a befogadó ország nyelvét, tiszteletben tartja a befogadó ország törvényeit, nézetei, vallását, nem akarja a saját igényeire szabni az országot (pl.hogy előtte ne szolgáljanak fel disznóhúst, ne viseljenek a nők szoknyát, vegyék le előtte a hivatal faláról a kereszteket, stb.)...
2019. márc. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Zsolo79 válasza:
54%
Itt az előttem lévők szinte mindent leírtak, sokat már nem lehet ehhez tenni!De egészen más kultúrában nőttek fel ,mint mi! Más értékek szerint élnek, viselkednek! Egy normálos keresztény európai embernek eszébe sem jutnának azok a dolgok amiket ők simán megtesznek! Ezt nem sorolnám, hallhattad már! Te, vagy bármelyik "normális" európai bármelyik országban tudunk úgy élni, viselkedni, ahogy az ott élő nemzet megkívánja! Na ők akkor se ha a fejünk tetejére állunk! A munkakedvüket, képességeiket meg szerintem ne boncolgassuk,páran már leírták!
2019. márc. 14. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
61%

Miért nem volt ez eddig egyértelmű? Nem követed a napi politikát? Ha így van, te vagy a potenciálisan manipulálható érzelmileg. Ne hagyd magad.

Még annyit tennék hozzá hogy a problémát az fokozza hogy a gyerekeik már ott született állampolgárok lesznek.

2019. márc. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
51%
Itt mindenki milyen jól tudja hogy kik és milyenek “a migránsok” úgy hogy feltehetően egyel sem találkozott...
2019. márc. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!