Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti mentek, mennétek külföldre...

Ti mentek, mennétek külföldre dolgozni, élni de a migránsoknak ezt nem engednétek meg, miért?

Figyelt kérdés
2019. márc. 11. 12:19
1 2 3
 21/26 kriszpo ***** válasza:
Írhattad volna előbb is, vittem volna neked kutyatápot!
2019. márc. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Ezt önámításnak hívják cimbora...
2019. márc. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 kriszpo ***** válasza:
Te már csak tudod :) Cimbora!
2019. márc. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Itt inkább az az érdekes, hogy te miért nem tudod.
2019. márc. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Aki azzal jön, hogy nem európaiak, ébredjenek már fel. Azthiszitek a titeket befogadó külföldi munkáltatók is pont így jellemeznek titeket? Sokkal inkább mint egy alsóbbrendű balkáni prolit akinek töredék fizetést adhatnak. Mi a francot gondoltok? Az araboknak és az afrikaiaknak etikett szintű a bűnözés? Nekem például ilyen bűnöző arabok segítettek egyetemen a tanulásban, vagy állták az estémet ha otthon hagytam a pénztárcám(: be ne engedjünk ilyeneket, robbantanak
2019. ápr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Az hogy balkáni vagy egyéb proli az mindegy. Engem mindig is jól megfizettek külföldön, jobban mint a helyi kollégáimat. Személyiségtől függ hogy ki a kihasználható és ki nem, ezt egy “jó” munkáltató azonnal leolvassa rólad és aszerint kezel, tök mindegy honnan jössz. Ha azt látja hogy a származásod miatt van kisebbségi komplexusod akkor rasszista odaszólásokkal fogja letörni az önbizalmadat hogy rossz körülmények ellenére is kevés pénzért nála dolgozz. Ha nő vagy és azért érzed kevesebbnek magad akkor majd lebutanőz. Valójában te határozod meg hogy mivel fognak a munkáltatók cseszegetni. Ha rendben vagy önmagaddal akkor találsz fair bánásmódot.


Csak üzlet és pszichológia az egész.


Ne feledd: csak úgy bántanak ahogy megengeded.

2019. ápr. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!