Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Bekövetkezhet, hogy pár...

Bekövetkezhet, hogy pár évtized múlva Európát végleg ellepik a muzulmánok és a keresztények kisebbségben lesznek?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 5. 21:15
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:

Úgy látom, hogy eleven húsba mártottam a kést, hiszen pár óra alatt sok választ kaptam. Mindenkinek köszönöm. Mint mi magunk, a nézetek is különbözőek és ezt helyén valónak látom.

Pár mondatot fűznék azoknak a válaszolóknak a véleményéhez, akik az iszlám veszélyét, illetve ennek idővel történő túlsúlyba kerülését csak a bevándorlók számában látják. Szerintem nagyon is komolyan kell venni az esetleges családegyesítési tényt, amikor idehozza a népes családját, valamint azt is figyelembe kell venni, hogy ez a nép rettentően szapora. Az európai ember pedig még a maga reprodukcióját sem képes megtartani, ugyanis hiába van két embernek két gyereke - ez nem elég a létszám fenntartásához, mert mielőtt gyereke lenne - elhalálozik pl. balesetben, betegségben. Nem beszélve az egyneműek megengedett házasságáról vagy a gyermektelenül megöregedett hajadon nőkről és férfiakról... Szóval, ezért kell családonként a 2,1 gyerek. Mielőtt azt vetnétek a szememre, hogy a gyerekeket fel akarom koncolni 1/10-ekre, leírom hogy ez azt jelenti, hogy legalább minden 10. családban legyen legalább 3 gyerek. Ám, ez csak a létszám megtartásához elég. Úgy olvastam, hogy egyes afrikai országokban nem ritka a 6-8 gyerek egy feleségtől... És ahol több feleség is van...?

Szép hétvégét kívánok!

2019. ápr. 6. 11:12
 22/44 anonim ***** válasza:
33%

"ez a nép rettentően szapora."


A muzulmán nép pont úgy nem létezik ahogy európai nép sem.

Az egyik egy vallás hívei akik közt arabok, pastuk, perzsák, indonézek, szingapúriak vannak. A másik meg egy egy földrajzi területen élő összessége, akik közt most is vannak történelmileg muszlim népek a Balkánon.


Az afrikaiak meg, mármint a feketék főleg keresztények vagy természeti vallásokat követnek vannak köztük muszlimok is, nagyjából a harmaduk.


Egy tuti az élet nem fekete fehér nincsenek európai nép és muszulmán nép sem az ilyen leegyszerűsítéssel csak magadnak hazudsz.


Családegyesítés ide vagy oda te is olyan hülye vagy, hogy azt hiszed majd lesz negeyedmilliárd muszlim Európában? 250 MILLIÓ????? Néhány évtizeden belül ez akkor sem történne meg ha évente kétmillió muszlim bevándorló lenne, aki mint 5-10 gyereket vállal.

2019. ápr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
51%

Kedves kérdező, a szülési rátával óvatosan kell bánni, mert nem olyan egyszerű, hogy aki muszlim, az és annak utódai is két gyereket szülnek és mindenki muszlim is lesz, ráadásul a bevándorlók jelentős része eleve kelet-európai vagy balkáni. De a játék kedvéért játszunk el a számokkal egyszerűsítve:


1) Minden muszlim nő 3 gyereket szül

2) Minden muszlim családba született gyerek muszlim lesz és ők is 3 gyereket szülnek

3) Minden nem muszlim 1 gyereket szül és ők is nem muszlimok maradnak és 1 gyereket szülnek.

4) Mindenki 25 évesen szül és 75 évesen meghal és egyenletes a korfa eloszlása.

5) Megszűnik a bevándorlás muszlim és nem muszlim országokból is.


Az EU lakossága 510 millió, durván ebből 20 millió a muszlim a becslések szerint.


2045: Születik 10 millió muszlim, 84 millió nem muszlim; meghal 7 millió muszlim és 170 millió nem muszlim. A népesség tehát: 23 millió muszlim és 414 millió nem muszlim.


2070: 27 millió muszlim, 345 millió nem muszlim


2095: 32 millió muszlim, 288 millió nem muszlim


2120: 37 millió muszlim, 240 millió nem muszlim


Szóval eltelt száz év, és még ezen életszerűtlen körülmények között is mindössze 15%-ra emelkedett a muszlimok aránya a mostani 3%-ról. Remélem ez jól érzékelteti az arányokat (bocs ha elszámoltam valamit, de jelentősen nem változna az eredmény).

2019. ápr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
36%

Ellehet viccelni, meg sorosozni, de számoljatok csak kicsit.

A muzulmánok meg afrikaiaknál elvárás legalább 5 gyerek, de inkább 7-8, a keresztényeknél?? 2 alatt, tehát mi fogyunk, ők meg szaporodnak.

Egy példa,

adott 10 millió migráns (ennyi biztos van), ha ezek behozhatják a családtagjaikat, anya, apa, testvérek, stb.( ha a libsiken mulna 1 migráns behozhatná minden ismerősét, meg azok ismerőseit is) 1 nek van simán 10 hozzátartozója, az már 100 milla, ha ezek legalább 5 gyereket csinálnak az megint 250, ez csak így 350 és egy generáció, lehet következtetni.

2019. ápr. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:

Tisztelt 22. válaszoló! Én a "hülye" szóval óvatosabban és meggondoltabban bánnék...! Az inkognitós állapot nem hatalmaz fel sértő cselekedetekre.


Tisztelt Balogh Bence! Te úgy tudod, hogy egy muzulmán nő CSAK 3 gyereket szül? A matematikai eszmefuttatásod nagyon leegyszerűsített ezért torzít.

2019. ápr. 7. 09:53
 26/44 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
46%

Persze hogy egyszerűsítettem, de ezt jeleztem is. Csak érzékeltetni akartam az arányokat, hogy még matematikailag sem igazán valószínű, arról nem is beszélve, hogy eleve életszerűtlen a felvetés.


Ami a szülési rátákat illeti, te is megnézheted, hogy az EU-s 1-gyel direkt eléggé alámentem, a "muszlim" 3-mal pedig fölé, és látod, még így se történt érdemi változás száz év alatt. Valójában pl. a szíreknél 2,9, a törököknél 2,1, ellenben pl. a franciáknál 2,0, az íreknél 1,9... stb.

2019. ápr. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
46%

Tisztelt kérdező, a hülye egy olyan kifejezés, amit legtöbbször arra használunk, ha valakit figyelmét fel akarjuk hívni mérhetetlenül buta gondolatmenetére, aki ezt a gondolatmenetet követi és nem veszi észre, hogy irracionális annak kijózánítására szolgál a lehülyézése.


Mondhatnám másképp is, az sértő volna. Egy tuti az internet látszólagos anonimitása arra sem jogosít fel senkit, hogy ilyen hülyeségeket terjesszen, a szapora muszlim népről, ami csak az ő fejében létezik.

2019. ápr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
46%
#24! Valóban el lehet viccelni a témát, te teszed azt a butaságoddal nevetségessé teszed az ilyen párbeszédet.
2019. ápr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
53%

"Persze hogy egyszerűsített"


Komám, csak annyira egyszerűsítetted le, hogy neked 100 éven át mindig 5 millió muszlim születik.

Amikor 20 milla van, meg amikor már 80 milla, akkor is.



Aztán a végén még komolyan elhiszed, hogy te hogy kiszámoltad.

Nézd meg Borsod megyét, 30 évvel ezelőtt volt pár cigány falu.

Ma konkrétan keresni kell a nem cigány többségű falvakat.

50 év alatt szépen le fog főni a Nyugat.

London se így nézett ki 30 évvel ezelőtt.

2019. ápr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
46%
Nem annyi születik, annyival lesz több, ha három gyerekkel számolunk. Ebbe számold bele az elhalálozásokat is + kerekítettem. Épp erre próbáltam rávilágítani, hogy ilyen alacsony létszám mellett csak ennyi gyerek születik, tehát esélytelen, hogy megsokszorozódjon a számuk, ha csupán a születési rátákat vesszük figyelembe.
2019. ápr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!