Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Bekövetkezhet, hogy pár...

Bekövetkezhet, hogy pár évtized múlva Európát végleg ellepik a muzulmánok és a keresztények kisebbségben lesznek?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 5. 21:15
1 2 3 4 5
 41/44 Balogh Bence 2019 ***** válasza:

"Tévesen hiszed, ha 16 millió nőből csak 5 milliót vélsz szülőképesnek."


Jeleztem a számítási módszernél, hogy egyenletes korfával számolok. Ezzel ráadásul még javítom is a képzelt helyzetet, mert valójában kisebb a termékeny nők aránya.


"Rettenetesen torzítasz, amikor egy muszlim nőtől csak 3 (HÁROM) gyerekkel számolsz (miért nem csak 1-el, esetleg 8-10-zel?)."


Sehol nem születik 8-10 gyerek, azért. Nigerben van a legmagasabb, 7-es ráta, de jellemzően nem ők jönnek ide. Ahogy említettem Szíriában is csak 2,9, tehát a 3-mal megint csak fölélőttem.


"Miért gondolod, hogy minden harmadik muszlim meghal a kora miatt"


Ld. első pont. Ahogy jeleztem, egyenletes korfával számoltam. Egyébként Magyarországon is 3-3,5 millió magyar halt meg az elmúlt 25 évben, szóval nem életszerűtlen egyáltalán.


------


Újra és utoljára leírom: nem az a lényeg, hogy mennyire pontos, hanem hogy érezzétek az arányokat. 3%-nyi muszlimből nem lesz néhány évtized alatt 30% sem. És akkor még lehetne arról beszélni, hogy a bevándorlók egy jelentős része nem muszlim, hogy a születendő gyerek nem feltétlenül lesz muszlim, hogy a termékenységi ráta megfigyelhetően csökken a bevándorlóknál is... stb.

2019. ápr. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
53%

"tanulmány szerint az Európában élő muszlimok létszáma a 2016. évi 25 millióról (5%) 2050-re 35–75 millióra (7,5–14%) nőhet."


Valóban nem lesz 30%, de még pár évtized és akkor vége a dalnak.

Borsod megyére is azt mondták, hogy így meg úgy.

Most meg lehet nézni mi van ott.

2019. ápr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 A kérdező kommentje:

Örvendjünk! Balog Bence utoljára szólt ehhez!

Aki nem olvasta a 41. hozzászólását annak ide másolom:


"Újra és utoljára leírom: nem az a lényeg, hogy mennyire pontos, hanem hogy érezzétek az arányokat."


Lehet, hogy igaza van: mit törődünk mi a pontossággal, ha valamiről valamit állítunk... Lényeg az arány (meg az Allahu Akbar).

2019. ápr. 9. 14:25
 44/44 anonim ***** válasza:
Ez a migránsrettegés ugyanaz, mint a világvége rettegés. Legutóbb 2012-ben volt egy nagy világvége, azóta volt több kisebb is és még mindig itt vagyunk. Hasonló mentális problémák tövéről fakadhatnak ezek a rettegések.
2019. máj. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!