Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti féltek a migránsoktól?

Ti féltek a migránsoktól?

Figyelt kérdés
2019. máj. 30. 10:35
1 2 3 4 5
 1/47 szántóvető ***** válasza:
70%
igen.már rengeteget behívtak,több tízezren vannak.főleg ázsiaiak,de az orosz alvilágot is befogadtuk szíves örömest.érdekes hogy ezekkel(ill a letelepedési kötvényekkel)kapcsolatban nem volt Nemzeti konzultáció,ezt a fejünk fölött döntötték el.
2019. máj. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
48%

Igen, rettegek kilépni az utcára!

Szerencsére Orban megvéd minket.

Írtam is neki egy verset:


Alig 1 hónapja mondtam el egy imát, ideje köszöntőt mondanom Orbán Elvtárs egészségére!

Túléltünk egy újabb napot, adjunk hálát Orbán Urunknak, mondjunk minden nap el egy imát!

Véred a mi borunk, tested a mi kenyerünk, köszönöm, hogy vagy nekünk! Áldjon meg mi urunk ki szárnyai alá vett minket Orbán Isten, örökké szívünkben él, kísérsz minket bárhová is megyünk. Te vagy a mi megváltónk, a reményünk Éljen Éljen Éljen A Fidesz Élet!

2019. máj. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
21%

1.


Lehet azért, mert a kínai meg vietnámi nem robbangat meg erőszakolja a nőket, illetve nem a határon a rendőri utasítás ellenére jön be.


Nevetséges...

2019. máj. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
67%

Enhem az egyik gyíkká változtatott.


De már elmúlt.

2019. máj. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
Hát nekem eddig csak negatív tapasztalatom volt velük.
2019. máj. 30. 10:47
 6/47 anonim ***** válasza:
29%
A radikális, terrorista fajtától igen. Nekem ijesztő, hogy szemrebbenés nélkül képesek levágni egy ember fejét, élve fejgyújtani embereket, saját magukat felrobbantani "Allah nevében", és az,hogy nőket erőszakolni természetes dolognak veszik. Mellesleg van elég eltartani való ember itthon is, nem hiányzik még sok tanulatlan, szakmával nem rendelkező nő, gyerek,akik a kultúránkat sem hajlandóak átvenni. Ergo csak lennének itt és segélyből élnének. Sajnálom a háborús térségben élő civileket,gyermekeket de MO nem bírná el gazdaságilag.
2019. máj. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
40%

Olyan értelemben nem, amilyen karikatúra víziót az ellenzék kreál, hogy nevetségessé tegye az olyan embereket, mint én. Ez ennél sokkal árnyaltabb.

A korábban bejöttekkel nincs bajom: dolgoznak, elfogadják a mindenkire vonatkozó szabályokat, élik a maguk életét. Ez rendben van.

Az olyanokat viszont, akik most a hangadók Ny-Európában, nem akarok itthon látni. Aki ide jön, az fogadja el az itteni szabályokat, ez alap. A saját háztartásában úgy él, olyan hitet és hagyományokat folytat, amit akar. De ez csak annyiban jelenthet meg a közéletben, amíg a többi ember hasonló önkifejezési jogait nem korlátozza.


Persze, jelenleg szerencsére nem akarnak ide jönni. A kötelező kvótával sem tudnák rávenni őket, hogy ide jöjjenek. DE! azért biztos vagyok benne, hogy megfelelő gazdasági serkentéssel el tudnák érni, hogy itt is megtelepedjenek. De az lesz az a pillanat, amikor vagy elköltözöm országon belül (jelenleg budapesti vagyok, egyes helyeken a városban már most is túl "sokszínű" az utcakép) vagy kivándorlok.

2019. máj. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
49%
Már nem de vásárnap nágyon féltünk, felhíttak hogy a szomszéd faluba vannak és mán gyünnek hézzánk felé, hamar mondtam is a Gázsinak vigye a gyermekeket a pincébe..
2019. máj. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
70%
Tegnap néztem a tv-ben migránsos horrorfilmet. Annyira féltem utána hogy migránsos rémálmom volt. Azóta félek nézni az m1-en a migránshiradót....
2019. máj. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
74%
Én nem félek, csak nem akarom, hogy még jobban elcigányosodjon az ország.
2019. máj. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!