Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti féltek a migránsoktól?

Ti féltek a migránsoktól?

Figyelt kérdés
2019. máj. 30. 10:35
1 2 3 4 5
 21/47 mindentudó99 ***** válasza:
74%
Attól függ melyiktől egy erőszakos illegális határátlépőtől azért tartanék. De egy az országban dolgozó arab orvostól nem.
2019. máj. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
48%
20-nak: ebben a helyzetben Ny-Európa természetesen fel sem merül, sajnos. Én úgy tekintek rá, hogy Ny-Európa már menthetetlenül elveszett, mert az elmúlt évtizedekben, különösen az elmúlt 5 évben elkövetett felelőtlen tetteket már nem lehet kompenzálni - de nem is akarják.
2019. máj. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
40%

Nyugat európa menthetelenül elveszett a migrációban.

Kelet európa menthetetlenül elveszett a korrupcióban.

De b..sza meg még mindig ők élnek jobban és keletről nyugatra megy a népvándorlás az union belül is.

Tudod már elég öreg vagyok ahhoz hogy ne dőljek be a propagandának. Eleget hallgattam, hogy a kapitalizmus a szakadék szélén áll. Most megint ugyanezt csinálja a itthon a sok főokos. Rémisztgetnek, hogy milyen szar nyugaton.

2019. máj. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
69%
Így is van már elég hulladék ember az országban. Akkor nem értem egyesek minek importálnának még többet!
2019. máj. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 Alain Delon ***** válasza:
9%
17: Te ismerősöknek adod ki a lakásod?
2019. máj. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
0%

Visszafordíthatatlan folyamatról beszélek a klímaválsággal kapcsolatosan. Lassan indult, ami egyre durvább gyorsulással halad tovább. Tényleg az utolsó pillanatokban vagyunk ami a válságkezelést illeti. Tény, hogy nem mi vagyunk a legnagyobb okozók, de azért mi is ott vagyunk.


Lassan eljutunk arra a szintre, hogy egyre szélsőségesebb módon tudunk csak válságot kezelni, különben akár jobb, ha nem is szülsz gyereket, akármilyen csok van, mert épeszű ember nem akarja éhezésnek, háborúnak, stb-nek kitenni.


A megoldás évről évre egyre drasztikusabbnak kell lennie, hogy ugyanazt az eredményt valamikor elérjük, persze ugyanaz később már nem lehet, mint ami most.


Ideális lenne egy nemzetközi összekötött megújuló energiaellátó és fogyasztóhálózat, mert igaz, hogy a szél nem fúj mindig... ugyanott, de valahol mindig fúj, a nap is valahol mindig süt, valahol árapály, hullámerőmű, stb. megoldás a jó, és sok szén és gázerőműtől megszabadulnánk, eleve kitermelni se kellene. Az atomerőmű se jó, idővel talán a fúziós reaktor lehet biztonságos és hatékony megoldás, de addig csakis megújuló.

2019. máj. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
19%
Nem, miért féljek? Alkalmazkodok majd és nem lesz bajom, ha ezért hitet kell felvennem , ám legyen, de én pártolom őket mert mindenki megérdemel több esélyt, lehet ott olyan büntetést kapna ami rosszabb mint itt pl. pénzbírság csak ott meg még ki is közösítik ha pl. lop, lopás egy demokratikus társadalomba enyhe bűn mert nem egy ember termelte meg a dolgokat hanem többen.
2019. máj. 31. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
53%
Igen. Anno első kézben láttam Beremendnél és Udvardnál, köszi, nem kell ez ide.
2019. máj. 31. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
-d
2019. máj. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim válasza:
37%
A legrosszabb forgatókönyv megvalósulása esetén 100 honpolgárra jutna egy darab bevándorló uniós átlagban. Vélelmezhető, hogy a gazdag országok inkább célországok. A nagyrészt a társadalom perifériáján élő roma népesség számban (több, mint 9%-a a lakosságnak) sokkal hatalmasabb kockázatot és terhet jelent. Érdekes, hogy az ő integrációjuk csak szövegelés szintjén fontos az ország javait felélő politikai galerinek, de tettek szintjén nem történik semmi érdemi. Bár még terítékre kerülhetnek ellenségként, ha a migránsozással már nem tudják elterelni a figyelmet arról az óriási lenyúlásról, amilyet eddig még egyik párt(bűn)szövetség sem mert megkockáztatni.
2019. máj. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!