Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti féltek a migránsoktól?

Ti féltek a migránsoktól?

Figyelt kérdés
2019. máj. 30. 10:35
1 2 3 4 5
 31/47 Moon_Walker ***** válasza:
34%
Mivel a magyar is illegális migráns-hordaként érkezett a kárpát medencébe, semmi félnivalóm nincs.
2019. máj. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
53%

#31

Amikor a magyarok a Kárpát-medencébe érkeztek, akkor még nem voltak határok, törvények erre vonatkozóan, tehát az illegális semmiképp nem stimmel. A horda sem.

A magyarok törzsekben vonultak, ismerték a fehérneműt és a mosakodást, aminek a hiányát pl. a franciák még a XVIII-ik században is illatszerekkel fedtek el.

Ha te a Kr.u.895-ös és hordaszinten érzed magad, akkor persze nem szóltam egy szót sem, feltalálod majd magad a

hasonszőrűek között.

2019. máj. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
40%

Én nem félek annyira, mint amennyire az Orbán-horda retteg!

(de akkor minek hozzák be őket ezerszámra?!)

2019. máj. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 Alain Delon ***** válasza:
29%
Amúgy szerintem majd ősszel fogok félni tőlük, mikor közeledik az önkormányzati választás.
2019. máj. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 furge47 válasza:
39%
Szerintem ebben az országban nem a migráns kèrdès a legfontosabb. Van fontosabb is egèszsègügy, oktatás ės sok minden más. De csak hajtják a migránsokat. Szerintem senki nem akar idejönni nyomorogni.
2019. máj. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim válasza:
55%

Ez még nem komoly migráció. Majd ha a klímaváltozás miatt élhetetlenné válnak területek, amiken már most is épp csak megélnek, akkor százmilliós nagyságrendben fognak elindulni. Akkor lehet majd félni.


Azt meg, hogy a fidesz minden problémát ezzel próbál elfedni, aljas, gerinctelen, mocskos dolognak tartom.

2019. jún. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim válasza:
55%

Annyira elegem van az olyan idiotakbol aki migransozik!!! Most komolyan! Az ilyeneknek elkene gondkodni, hogy azok a magyarok, akik kulfoldre menekulnek (mert mar mebekulesrol van szo sajnos, nem mint 10 eve mikor en kijottem...) egy jobb eletert, azok akkor kik???

Ok is ugyanugy migransok megha legalisan is!

Ezen kene elgondolkodni ezeknek az embereknek es bem migransozni allandoan!

2019. jún. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
55%
Az előttem szóló jól mondja. És a Fidesz mégsem arra használja a hatalmát, hogy a klímaválságot kezelje, épp ellenkezőleg! Egy rakás olyan dolgot tesz, ami azt fokozza.
2019. jún. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim válasza:
51%

Azoktól az emberektől távol akarom tartani a családomat és magamat is, akik a személyazonosságukat, állampolgárságukat születési idejüket, stb, titkolják.

Bemondásuk alapján többségük január 1-én született és ezt el kell hinni!

Amikor átlépnek valamilyen módon Európába, első dolguk, hogy az összes igazolványukat megsemmisítik és elvárják azt, hogy a hatóságok bemondásuk alapján regisztrálják őket!

Felvetődik a kérdés,hogy miért?

2019. jún. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
46%
Orbánék elmebajától, ettől a jogbizonytalanságtól jobban félek!
2019. jún. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!