Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Lesz még jobb Magyarország...

Lesz még jobb Magyarország helyzete?

Figyelt kérdés

Például az ország anyagi helyzete?Láthatunk e több jókedvű embert az utcán?Jobb lesz e az életszínvonal?MI lesz a cigánykérdéssel?(nem vagyok rasszista)

stb...


2008. nov. 13. 23:11
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Én hiszek abban, hogy lesz jobb, de ez mindenkin múlik. Én úgy látom, hogy lassan felnônek annak a generációnak a tagjai, amelyek képesek egymással együttmûködni, nem pedig folyton hadakozni, gyûlölködni. Abban bízom, hogy ezek az emberek képesek lesznek gyökeres változásokat elérni a társadalom mind szélesebb rétegeinek felfogásában.
2008. nov. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nemsokára elérünk egy olyan mélypontot, amitől már csak jobb lehet. Lehet, hogy egy kicsit pesszimista vagyok? :)
2008. nov. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Nincs ilyen mélypont.

Jobb akkor lesz a helyzet, ha vagy a világ többi része lesz jobb (de sokkal, mert nálunk nagyon ragadnak a kezek) - vagy MI leszünk sokkal jobbak.

2008. nov. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, de sajnos nem mostanaban!
2008. nov. 14. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

én néha jobban szeretnék Etiópiában élni komolyan mondom...ott nem ordibálnának utánam a cigányok h de jó a bulád,de megb_sználak....

miért nincs nekik külön ország,ahogy nekünk,MAGYAROKNAK Magyarország???

2008. nov. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

"miért nincs nekik külön ország,ahogy nekünk,MAGYAROKNAK Magyarország???"


volt. nagyon szép országunk volt. De minden egyes alkalommal, amikor össze kellett volna fogni, értelmes döntéseket kellett volna hozni, akkor jobb esetben is le se szartuk a dolgot, rosszabb esetben meg még tettünk is ellene.

Most már nincs országunk, megkűzdöttünk érte, megérdemeljük.

2008. nov. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy süllyedő hajót már nem nagyon lehet megmenteni,max kiüríteni...
2008. nov. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

Mit számít milyen Magyarország helyzete? AZ számít én mit teszek (jót), milyenek a kapcsolataim, hogyan bánok az emberekkel, stb...


Ha mindenki csak saját portáját rendbe tenné... nos nem nyavalyognánk Mo. helyzetén. Magyarország MI vagyunk. A saját dolgainkban kell nemesnek és jók lennünk! Szerintem...

2008. nov. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
97%
Bocsánat, de mitől lenne jobb? Kb 150 évre el vagyunk adósodva, nincs egy pozitív gondolat sehol, van helyette acsarkodás, trianonozás, cigányozás, az ország betegesen a múltban él.
2008. nov. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Kevés, ha csak a saját "portámon" teszem a jót. Itt másokért is cselekedni kell. Az összefogásban nagyon nagy erő mozdul meg, szerintem ezen az úton kell hajóznunk.Olyan gondolatokat kéne megfogalmazniuk az ország vezetőinek, amivel még a legegyszerűbb ember is azonosulni tud.Vannak ilyen jellegű gondolatok, de túl átlátszó a politikai cél( Tarka Magyar, Csendes Többség...).
2008. nov. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!