Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha részben bevezetnék a...

Ha részben bevezetnék a szomszédunkban eldurvuló háború miatt a sorkötelezettséget Magyarországon, mennyi magyar fiatal menekülne gyáván külföldre?

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki túlzásba esne, én nem arra gondolok a kérdésemben, hogy ezeket a fiatalokat az ukrán frontra küldenénk az oroszok ellen. Csak kapnának katonai alapkiképzést a Magyar Honvédségnél, fegyelmet, rendet és némi tiszteletet tanulnának.


Sajó Sándor költőtől idézem:

"Gyáva népnek nincs hazája

Világ népe mind megveti,

Még az ég is kineveti

Úgy kell neki, úgy kell neki!"



2022. dec. 31. 11:51
 81/109 anonim ***** válasza:
100%
#80 Nem mindegy már, gyökér katonatiszt voltál akit utáltak a sorkatonák. Mész te is lassan a Walhallába mint én... majd a sátánnak elmesélheted, hogy mekkora nagy katona voltál, te kis KGST-huszár🤣
2023. jún. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/109 anonim ***** válasza:
100%
Csak az a baj, hogy te nem azt élted így át, amit rá akarsz erőltetni a mai fiatalokra.
2023. jún. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/109 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem az ilyen vén pöcsöket...ennyire unatkoznak, hogy más dolgába kell belepofázni? Mitől érzi magát jogosultnak arra, hogy megmondja bárkinek is mit csináljon? Ki a f@szom kíváncsi a nyomorék sorkatonaságra? Komolyan erre élvezkedik, vagy mi?
2023. jún. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/109 anonim ***** válasza:
25%

#83: Hol is mondtam meg, hogy mit csinálj? Sorold már a válaszok számait.

Apádat vén pöcsözzed, aki a legelemibb jóérzést sem nevelte beléd te barom.


#81: Az a baj, hogy te még most is gyökér vagy. Vagy csak ironizálsz?

#82: Ez igaz, de nem akarok erőltetni senkire semmit. Idézd, már mivel erőltettem?

2023. jún. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/109 anonim ***** válasza:
75%
#84 Jól van vén pöcs, relax. Nyugodj le mert szívrohamot kapsz még a végén...
2023. jún. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/109 anonim ***** válasza:
100%
Vén komcsi hulladékok, itt élik ki magukat, nyomják a sz@r boomer dumát, hogy ők mekkora királyok voltak...bezzegamaifiatalok csak drogoznak meg buliznak...ja még szerencse hogy a Kádár-rendszerben nem volt alkoholista sőt a kocsmák is tönkrementek...ja nem.A sok tökéletes, akikből a sorkatonaság nevelt embert...miért nem adták át a tudásukat a gyerekeiknek (akiket itt szidnak), hogy ők is tökéletesek legyenek?
2023. jún. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/109 anonim ***** válasza:
51%
#85: Picikém, kapd be a pucukám! (Te beteg vagy 86-tal együtt.)
2023. jún. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/109 anonim ***** válasza:
100%
Igen? Pedig még sorkatona is voltam...akkor a szent honvédségnél hogyhogy nem tanultam tiszteletet és fegyelmet? Elmondom hogy: úgy hogy egy rakás sz@r volt az egész, az alkesz nyomorék tisztekkel együtt. Mindenki utálta, csak az értelmi fogyatékosok élvezték, meg az életképtelen selejtek akik nem voltak jók semmi másra.
2023. jún. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/109 anonim ***** válasza:
100%
#87 Ez valami boomer oltás a 60-as évekből? 🤣🤣🤣
2023. jún. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/109 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmas hogy még mindig élnek ilyen komcsi mosdató vén majmok mint ez a Berlini... Hogy mitől akkora nagy szám ez az idióta sorkatonásdi azt bezzeg nem emlegeti, csak leszólja a mai generációt, aki szerinte tiszteletlen (én ezt vállalom is, az olyan vén majmokat soha nem fogom csupán a koruk miatt jobban tisztelni), viszont az ő korosztálya sem különb egy fokkal se a másikétól.

Azt meg hogy kortárs nőktől hallotta hogy a mai fiatalokra ráférne a katonaság, na igen, könnyen beszélnek a kis virágszálak, ők amúgy sem lennének erre kötelezettek, tehát más f.szával könnyű verni a csalánt, ha meg arra gondolunk, hogy ezek a kislányok szívesen lennének katonák a szerintük férfiatlan fiúk helyett, hát a bevonulásuk után egy órával sírva-ríva futnának anyucijuk szoknyája alá nem bírván a kiképzést. Másrészt aki volt katona az semmivel sem férfiasabb attól aki nem volt.

Szóval semmi értelme a katonásdinak ebből a szempontból sem de csak védjed nyugodtan, égesd itt magad. És ha te nem adod meg a tiszteletet akkor mástól se várd ezt vissza csak a korod miatt bommer.

2023. jún. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!