Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Egyesek miért állítják azt,...

Egyesek miért állítják azt, hogy a sorkatonaság önállóságra nevelt?

Figyelt kérdés
Mert ugye másfelől meg azt hallani, hogy ott a kiképzők kezdettől azon voltak, hogy lerombolják az ember korábbi személyiségét, és felépítsenek egy újat. Hogy ugorjon a parancsszóra, és csinálja azt, amit mások is. Tehát hogy összességében a szolgálat alatt alkalmazkodjon egy rendszerhez, aszerint élje a mindennapjait. Ez nem inkább az önállóság kiirtása a lehető legmaximálisabban?

2023. máj. 29. 14:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/84 anonim ***** válasza:
76%

A páva az egy díszmadár, de a 18-as abban az értelemben használta, amilyen valójában ő maga is...

20-as, azért, mert amit leírtál, az mind úgy volt. Vagy szerinted ez mind legenda és ez az értelmetlen faxság valójában egy szuper valami lett volna?


Ide soha többet komenyizmust, sorkatonaságot. De nem is lesz. Nálunk végleg megbuktak.

2023. júl. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/84 A kérdező kommentje:
20: Hol írtam én olyat, hogy ki kell közösíteni a katonaviselteket?🤔
2023. júl. 10. 16:41
 23/84 anonim ***** válasza:
45%
#21 Nekem nem hiányzik hisz elloptak az életemből 18 hónapot ellentételezés nélkül de a kommunizmust és a sorkatonaságot ne említsük egy lapon mert megsértődnek ezek a sunyi komcsi finnek-svájciak-izraeliek stb.
2023. júl. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/84 anonim ***** válasza:
76%

Azért írtam, hogy nálunk. Itt meg kéz a kézben járt a kettő. Az hogy más államokban hogy van meg hogy egyáltalán minek, az minket nem érint, itt ne legyen soha többet. Mert működésképtelen, ráfizetéses volt, plusz még egy nagy baromság is.


Pedig úgy tűnt a hozzászólásod alapján, mintha te ott bent tanultál volna valami értelmeset, vagy ért valami pozitív élmény a laktanyában, de hát milyen hozadéka lehet annak ahol hosszú ideig egybe vagy zárva egy rakás alkoholista kisebbségi komplexusos őrülttel?

2023. júl. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/84 anonim ***** válasza:
91%
#24 Persze hogy élvezte, összezárva 20-30 férfival egy körletben...biztos ő volt az ügyeletes köcsög. XD
2023. júl. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/84 anonim ***** válasza:
91%

"akik átélték azok idióta gyökerek, alkeszok és retardáltak akiket ki kell közösíteni."


A kérdező nem is, de én írtam hasonlót. Csakhogy én nem azokra értettem ezt akik átélték (mert az akkoriban mindenkivel megesett), hanem azokra, akiknek tetszett ez a sorkatonásdi, életük legmeghatározóbb élményének tartják és szívesen gondolnak rá vissza, meg akik szerint ez ma is kéne. Na ezek tényleg retardált selejtes emberek, nincs rájuk jobb szó.

2023. júl. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/84 anonim ***** válasza:
4%
Kedves 25-ös, én homoszexuális vagyok és valőban kö'csögnek használtak a katonaságnál. És azt is megmondom, hogy élveztem is. Főleg amikor már bokáig csurgott belőlem... 🤤❤️
2023. aug. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/84 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 27-es. Te max az álmaidban voltál katona ha ilyenek történtek veled. Az vagy azok is a nevetség tárgyai lettek volna akik téged análisan kényeztetek :) Kb úgy került volna beneteket mindenki mint a leprásokat.
2023. aug. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/84 anonim ***** válasza:
0%

"Önállóan szót kell fogadj mikor kelsz, mikor, fekszel, mikor mehetsz enni, mikor engedik meg borotválkozz, mikor mehetsz fürdeni..."


Kamu.

2023. aug. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/84 A kérdező kommentje:
29: Tehát akkor a sorkatonaságban igazából bazi nagy szabadság volt, azt csináltál, amit akartál? Az sem volt baj, ha reggel egy órával később keltél, csak úgy összedobtad az ágyadat, szolgálatba vihettél magaddal rágcsálnivalót, az esti takarodóról nyugodtan késhettél pár órát, eltávról sem volt muszáj a kijelölt időpontra visszajönni? Vagy mi a kamu?
2023. aug. 13. 13:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!