Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Nem kellene Ukrajnának inkább...

Nem kellene Ukrajnának inkább megadnia magát?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem ezt, mert olvastam egy cikket, amiben arról írnak, hogy egy képzetlen polgár frontra kerülése esetén a behívóparancsa után néhány napja van a haláláig, a fronton 4 órán belül meghal! Ettől rendesen depressziós lettem. Hány ártatlan halt már meg így is? Vőlegények, férjek, családapák, gyerekek, unokák, (minden nyolcadik halott 25 év alatti!!!) barátok, fiatalok, akik előtt ott állt volna az élet... Lehetett volna belőlük bármi, ehelyett el kellett menniük meghalni a semmiért!!! A hozzátartozók meg lelki nyomorékok lettek és egész életükben kíséri majd őket ez. Meddig folytatják ezt? Hány százezer ártatlan fog még meghalni? Putyin úgyse áll le, míg meg nem döglik, akármit megtehet és látjuk, hogy meg is tesz. Nem kellene Ukrajnának megadnia magát legalább azért, hogy ne kelljen a biztos halálba küldenie az ártatlan polgárait?

jan. 15. 09:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/151 anonim ***** válasza:
73%

Azért ne felejtsétek el, hogy 56-ban a magyar népet a saját vezetői árulták el, és adták el az oroszoknak, a Szovjetuniónak.

Ha Ukrajnában maradt volna az ottani "Viktor", akkor Ukrajnában is a "magyar 56"-történik, a vezetők átadják az országot Putyinnak.

Az ukrán nép a szabadságáért küzd, hogy egy szomszédos agresszív ország ne vegye el a szabadságukat.

Megijeszt, hogy egy-egy magyar milyen könnyen elárulná a hazáját, "jajj, csak harcolni ne kelljen, tessék, leszek a szolgád".

jan. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/151 A kérdező kommentje:
#20: ha amikor fegyvertelen vagyok, főbe lőne, még akkor is kevesebben halnának meg, mint amennyien eddig meghaltak és még ki tudja mennyien fognak... szóval te is harcolnál a semmiért?
jan. 15. 10:57
 23/151 A kérdező kommentje:
#22: küzd, de értelmetlen! akkor szerinted is rendben van az, hogy épp csak azt nem mondják a polgároknak, hogy indulj meghalni, de akár ezt is mondhatnák, mert így lesz?
jan. 15. 11:00
 24/151 anonim ***** válasza:
37%
Nyilván minden értelmes ember szerint meg kéne adnia magát. Ugyanis nem történne semmi, ha megtenné. Sőt, kevesebb kár érné minden szinten, akár az EU-ba is beléphetne. Az elesettek nem ártatlanok, mert ahelyett, hogy oroszokat ölnek, golyót repíthetnének Zelenszkijbe is, és véget érne a háború.
jan. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/151 anonim ***** válasza:
50%

"minden értelmes ember"

Putyin és Orbán sem mondhatta volna másképp...szép munka elvtárs, szép munka!

jan. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/151 A kérdező kommentje:

#24: "Nyilván minden értelmes ember szerint meg kéne adnia magát"

Pedig látod, hányan nekem estek...

jan. 15. 11:08
 27/151 anonim ***** válasza:
39%

26.

Mert nem értelmesek!


A hazaszeretet miatt harcolókra egyáltalán nem kéne hivatkozni, mivel aki akart már meghalt ukrajna miatt, már csak olyanok maradtak, akik nem akarnak harcolni hanem élni akarják az életüket mindegy, hogy Zelenszkij (aki egyébként szintén orosz+ zsidó) vagy Putyin az elnök.



56- meg nem hivatkoznák mert a mai ukrajna területéről azaz a mai ukránok apjai nagyapjai jöttek ide leverni a magyarokat az ukrán levéltárban írtak szerint!

jan. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/151 anonim ***** válasza:
19%
Milyen jól elbeszélgettek magatokkal elvtársak :D
jan. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/151 anonim ***** válasza:
63%
Élezed, hogy szajkózod a hazaáruló Fidesz és dezertőr Orbán-banda hazugságát?
jan. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/151 anonim ***** válasza:
47%
Minden attól függ, hogy az amcsiknál hogy alakul az elnökválasztás. Amennyiben az USA kihátrál Ukrajna mögül az automatikus tűzszünethez és béketárgyalásokhoz fog vezetni(tehát republikánus győzelem esetén). A 7-est nem tudom miért pontozták le, objektívan leírta az egészet. Magyar viszonylatban jobban járnánk a háború mihamarabbi befejezésével és nem vagyok Fideszes, egész egyszerűen pártatlan vagyok, utálom az ukránokat és a ruszkikat is.
jan. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!