Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Nem kellene Ukrajnának inkább...

Nem kellene Ukrajnának inkább megadnia magát?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem ezt, mert olvastam egy cikket, amiben arról írnak, hogy egy képzetlen polgár frontra kerülése esetén a behívóparancsa után néhány napja van a haláláig, a fronton 4 órán belül meghal! Ettől rendesen depressziós lettem. Hány ártatlan halt már meg így is? Vőlegények, férjek, családapák, gyerekek, unokák, (minden nyolcadik halott 25 év alatti!!!) barátok, fiatalok, akik előtt ott állt volna az élet... Lehetett volna belőlük bármi, ehelyett el kellett menniük meghalni a semmiért!!! A hozzátartozók meg lelki nyomorékok lettek és egész életükben kíséri majd őket ez. Meddig folytatják ezt? Hány százezer ártatlan fog még meghalni? Putyin úgyse áll le, míg meg nem döglik, akármit megtehet és látjuk, hogy meg is tesz. Nem kellene Ukrajnának megadnia magát legalább azért, hogy ne kelljen a biztos halálba küldenie az ártatlan polgárait?

jan. 15. 09:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/151 anonim ***** válasza:
49%

"a kárpátaljai magyarok"

köszönik a körülményekhez képest jól vannak, és arra kérték a magyarokat, az anyaországot, hogy támogassák a harcukat a szabadságukért.


Nem tudom miért van egyesekben kényszer arra, hogy megmondja más országoknak mit kellene tenniük.

Ukrajna segítséget kért, pár gerinctelen magyar meg arról győzködi hogy adja meg magát, jó lesz az.

Mint a nemi erőszaknál, "hogy ne védekezz, kevesebb macerával ját, tedd szét a lábad, nehogy elszakadjon a ruhád"

Szerintem ez helytelen.

jan. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/151 anonim ***** válasza:
26%

41.

Tényleg Pubi?


Be is linkeled?


Én máshogy tudom!

jan. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/151 anonim ***** válasza:
62%

39#

Voltak konfliktusok, nézeteltérések az ukránokkal

De akkor az a megoldás,hogy akkor rúgunk beléjük, hátráltatjuk az Eus pénzeket,mikor ukrajna éppen puszta létfenn maradásáért küzd?

jan. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/151 A kérdező kommentje:

#40 Gyűlölöm Putyint, úgyhogy ez mellé ment, bocs...

#41 Nem mondtam meg, hogy mit tegyenek, egy kérdést tettem fel. Ne hasonlítgasd már a kérdésemet a nemi erőszakhoz, te..... Illetve gerinctelen magyar lennék azért, mert sajnálom a halottakat, a megnyomorodott embereket? Te eszednél vagy?

jan. 15. 15:21
 45/151 anonim ***** válasza:
18%
Akik minden erővel támogatják Ukrajnát azoktól megkérdezem hogy mit kéne tennünk? A menekülteket befogadjuk, mindent adunk nekik. Mondjátok mit küldjünk nekik? Szerintetek van bármi realitása annak, hogy Ukrajna legyőzi Oroszországot? Emberek hahó, bazinagy atomhatalom szinte kímeríthetetlen természeti erőforrásokkal, gazdaságilag meg lehetetlen elszigetelni(Mármint az oké, hogy az USA meg az EU szankcionál...eközben meg Kínával,Indiával,Afrikai,Dél-Amerikai és arab országokkal vígan üzletel.
jan. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/151 anonim ***** válasza:
62%

45#

"Akik minden erővel támogatják Ukrajnát azoktól megkérdezem hogy mit kéne tennünk?"


Blokkolt Orbán Brüsszelben, egyelőre nem megy az EU-s pénz Kijevbe


Elsőként engedjük,hogy menjen eus pénz Kijevbe

viktorka és a fidesz ne blokkolja tovább

jan. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/151 anonim ***** válasza:
49%

Lassan viktorka maximum csak az Erdogantól kapott autóját tudja blokkolni, mert most alakítja át a "hülye magyarok " miatt az EU a vétózás intézményét.

A vétóval lehet élni és visszaélni, de viktorka csak zsarolásokra használta, visszaélt vele, ezért átalakítják, "hülye biztossá teszik".

jan. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/151 anonim ***** válasza:
35%

Hát nincs sok értelme, már azt sem tudják szerintem, miért kezdődött. Múltkor az egyik kijevi fejes azt mondta, nem lett volna nagy ügy békét kötni 2 éve, de Johnson azt mondta nekik, folytatniuk kell... Így is, úgy is veszítenek majd területeket, de ez nem is zavarja őket állítólag, úgysem lehetnek a nato-ban, úgyis beléphetnek az EU-ba.

Az ukránok olyan irreális baromságoktól félnek, mint hogy az oroszok be akarják kebelezni őket meg ilyesmi, vagy ha békét kötnek, akkor majd úgyis támadnak az oroszok (mert ha nem kötnek, akkor nem...).

jan. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/151 anonim ***** válasza:
28%
Meg ha békét kötnének, akkor nem jönne külföldi fegyvertámogatás, hogy háborúzzanak. Így folytatniuk kell. Tehát azért kell háborúzniuk, hogy tovább háborúzzanak...
jan. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/151 Jeffrey Spender ***** válasza:
22%

Akik ukrán népről, meg szabadságharcról beszélgetnek, azok mennyire ismerik az ukrán nacionalizmust, történelmileg ?


Vagy az ukrán politikát, és közéleti állapotokat ?


Akkor ki vagy mi határozza meg, hogy ki az ukrán, és ki az orosz, és mely területek járnak nekik ? Voltak olyan ukrán követelések, melyek Voronyezst, Rosztov-na-Donut, és a Kaukázust is magukénak követelik. Vagy a Krím is milyen alapon kell az ukránoknak, rágörcsölve ?

jan. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!