Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Most ez komoly? Miért kell...

Most ez komoly? Miért kell lebeszélni őket?

Figyelt kérdés
Ha egy fiatal katona akar lenni azt egyből lebeszélik hogy ne menjen mert milyen szar. De basszus. Mi ez a sok nyeszlett, 35 kilós, átszakadt, depressziós gyerek? Meg ilyen 200kilós, otthonülős izé (Tisztelet a kivételeknek!) Mi is kibírtuk, túléltük, nem lett semmi bajunk. A mai fiatalságra jobban ráférne mint ránk. Jó lenne ha megint kötelezővé tennék a katonaságot. Hát ez szégyen. Még ha tanult is volna akkor talán megérteném...de nem tanul. Akkor miért kell lebeszélni?
2011. júl. 5. 09:45
1 2 3 4
 31/32 Anyomika ***** válasza:
A sorkatonaság jó volt régen megint be kéne vezetni. Nem azért kellene a sorkatonai szolgálat ,hogy legyen serege Mo. nak hanem azért, mert ott a férfiak tanultak ma egy tinédzser mit csinál reggeltől estig a face book on lóg vagy számítógépes játékokkal játszik. Nem is csodálom, hogy itt tart a rendszer ahol most ha ilyenek fognak dolgozni pár év múlva (ha fognak).
2011. júl. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
0%

16:19

Az iskola meg azért van, hogy megtanulj például helyesen írni. Miért pont egy agyilag nulla akarja kioktatni a jónépet? Szeretek a gép előtt ülni. Az, hogy ebből milyen hátrányom származik (pl. nem kint vagyok) az nem tartozik rád. Ilyen vagyok, szeretek egyedül lenni, kész. A szemem azóta se romlott semmit.

Előnyei:

-megtanultam angolul.

-geoinformatikus leszek (fölrmérő mérnökön belül).

-sok dolgot az internet által tudtam meg, tanultam meg.

-még excelben is tudok neked írni egy komplett interaktív programot. (habár erre felvágni csak az olyan tanulatlan barmoknak lehet, mint te)

-a mai világban a számítástechnika eléggé fontos szerepet játszik, ezért jobb, ha ismered.

-ez hozzád kötődik, mivel még a helyesírásodon is javít az internet.

-sok nagyon jó barátomat (és volt olyan barátnőm is) akit interneten keresztül ismertem meg. Szánalmas, vagy nem, de mégis vannak, és ez a lényeg. "A cél szentesíti az eszközt", de az eszköz se a pokolból jött.


Ezen kívül (bár tudom, olvasás fúj) jobb lenne, ha visszaolvasnád az eddigi hozzászólásokat.

2011. júl. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!