Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Magyarországon lehet valaki...

Magyarországon lehet valaki szerződéses katona attól, hogy homoszexuális?

Figyelt kérdés

2012. nov. 2. 20:41
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
74%
Honvédségi körökben el is hiszem, hogy nem vállalják fel sokan, mert ez problémákhoz vezethet (nem fér bele a társadalom férfi-képébe, amit egy katona képvisel). De ez a civil életben már sokkal elfogadottabb, megnézheti mindenki hogy néz ki a mai 14-18 éves korosztály. Divat lett szinte a biszexuális "szubkultúra".
2012. nov. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
85%
Én 21 vagyok vannak 17 éves srác ismerőseim jó barátaim de nem hinném hogy kipróbálnák biszex szexet...
2012. nov. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem is azt mondtam hogy azok, csak a köreikben ez már elfogadottabb. Sokan felvették a melegek öltözködési stílusát, hajviseleteit, toleránsabbak stb.
2012. nov. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Anno a focistáinknál meg szinte már menőnek számított, hogy egymás combját fogdosták órán vihogva.
2012. nov. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, elvileg nem tiltja semmi. Régen egészségügyi alkalmatlansági ok volt, de ezt már legalább 10 éve eltörölték.
2012. nov. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
"Egészségügyi alkalmatlansági okként" sem lenne semmi ilyen probléma, hacsak nem közli affektálva az orvossal hogy ő bizony meleg és alig várja, hogy bekerüljön a fiúkák közé.
2012. nov. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Vagy azt el lehet dönteni vérvétellel, hogy valaki a saját neméhez vonzódik? Lehet lemaradtam valamiről. Olyanra sem emlékszem, hogy nekem bármilyen jelentkezési lapnál ki kellett töltenem a szexuális orientációmat.
2012. nov. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

21:46


Nagyobb poklot nem tudok elképzelni, mint amikor valakinek titkolnia kell állandó alkalommal a szexualitását. Hazudni, csalni és rettegni, hogy ki ne derüljön. A katonák össze vannak zárva éjjel-nappal. Beszélgetnek mindenről. Borzasztó lehet folyamatosan színészkedni és tagadni.

2012. nov. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
És bevallani majd tűrni a megaláztatásokat mennyivel jobb?
2012. nov. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
86%
Azon kívül, hogy nyilván ez kihatna a morálra is, folyamatosan gúny tárgya lenne, kipécéznék stb. A honvédségnél általában nem csinálnak ügyet a meztelenségből, de ha lenne egy vállaltan homoszexuális a csapatban, mindenkinek kínosabb lenne a vetkőzés, tudat alatt is arra gondolnának, hogy biztos az ő seggüket sasolja.
2012. nov. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!