Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Magyarországon lehet valaki...

Magyarországon lehet valaki szerződéses katona attól, hogy homoszexuális?

Figyelt kérdés

2012. nov. 2. 20:41
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
54%

Egyébként még mindig nem értem mi a baj azzal, ha valamilyen munkakör nem való a homoszexuálisoknak. Nem tehetnek róla, így születtek, ez igaz. Én asztmás vagyok, én sem tehetek róla, mégsem sírok úton-útfélen és még törvényt sem akarok változtatni amiatt, hogy nem vettek fel szerződéses katonának.


Vannak szabályok aminek meg kell felelni, nincs ezzel semmi gond. Vagy hallottatok színtévesztőt vagy rokkantat nyavalyogni, hogy diszkrimináció? A honvédségnél fontosabb az egységtudat, mint egy-egy ember szexuális preferenciáin vitázni és vállalni a kockázatot a szétzilálódásra.

2012. nov. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
89%
Persze, jogilag minden további nélkül lehet. Sokan elítélik emiatt, de ezzel gondolom máshol is számolni kell. De nem teheti meg egyetlen felettese sem, hogy emiatt kiteszi.
2012. nov. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 SargaRigo válasza:
100%
Maximum tönkre. Tudtommal pont a seregben nem éppen az a jellemző, hogy pátyolgatják a népek önbecsülését.
2012. nov. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
93%
Magyarországon még mindig hatalmas homofóbia van. Ki az a hülye meleg, aki képes akár feláldozni az életét ezért az országért? Védeni a homofóbokat? Meghalni értük? Ne várjon köszönetet, mert nem fog kapni.
2012. nov. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
82%

/Anita_'94/


Megérdemelnéd, hogy egy 90%-ban melegek lakta országban kelljen leélned az életed, ami tele van heterofóbokkal.


Azon felháborodni, hogy nem bánthatsz ártatlan embereket mindent elmond rólad. Undorító vagy.

2012. nov. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
76%

Miért ne lehetne .Nincs ez senki homlokára írva .

Ez irányu vizgálatokjat nem végeznek sehol .Csak a taplók csinálnak ilyenből ügyet,akiknek még biológia könyv sosem volt a kezükben .Megragadtak ott,ahol születésüknél voltak .Ez legalább annyira sajnálatos,de még jobban is,mert utána olvashatnának ennek sexuális beállítottságnak .

2012. nov. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
55%

Anita te legalább annyira undoritó vagy ,mint a válaszaid

Mellete nagyon buta is . Ha minibe vagy ,azt kell mondanom ,az eszed arányos a szoknyád hosszával . :-)

2012. nov. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
68%
Te meg utánaolvashatnál egy kicsit annak, hogy mindent leírtak itt már előtted, amit le lehet a témáról.
2012. nov. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
20%

Anita94 te hülye gondolkodásod azt, nekem rengeteg hív+ ismerősöm van, ők nem jutnak el AIDS-es állapotig, mert szedik a megfelelő gyógyszert. Szóval ki a tájékozott?


Egyébként te is megkaphatod, menj ki afrikába nem meleg-szex miatt kapják ott el a hív vírust hanem heteroszexuális dolgok miatt,

2012. nov. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
31%
Túlnépesedéstől nem félsz? Ja igaz sok jó ember kishelyen is elfér.
2012. nov. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!