Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha katonai alkalmasságin...

Ha katonai alkalmasságin elbuktam a pszichológián, de megfellebeztem, a másodfokú beszélgetés hol lesz?

Figyelt kérdés
Ugyaúgy Kecskeméten vagy Pesten?

2014. ápr. 8. 07:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem ha megbuksz a pszichológián, ne fellebbezz, nem neked való!
2014. ápr. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nem a véleményedet kérdeztem! Egy teszt nem sikerült és amiatt lettem alkalmatlan. Amúgy nem vagyok idegbeteg,skizofrén! De ha nem tudod a választ, hülyeséget ne írj!
2014. ápr. 8. 08:20
 3/25 moonlightsentinel ***** válasza:
33%
Szerintem se erőltesd, nem szégyen ez, van, akinek ez nem való, gyengébb idegzetű, nehezebben bírja a terhelést, stb.
2014. ápr. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem írjatokmár hülyeségeket. Arra a kva kérdésre kértem választ. Azt se tudjátok mi nem sikerült, akkor mit kell pofázni, hogy gyengébb idegzetű. A pszichológus nem mondta, hogy hülye vagyok, ő mondta, hogy fellebbezzem meg!
2014. ápr. 8. 08:39
 5/25 anonim ***** válasza:
83%

Én úgy tudom hogy Pesten van a másodfokú, de nem mondom biztosra.

Nem kell velük foglalkozni.. Tavaly nekem sem sikerült a pszihologiai teszt mert marhára bevoltam tojva..(különben meg 4-es 5-ös érettségijeim lettek, tehát nem vagyok én sem hülyegyerek) Idén meg már tudtam mire számithatok és túl is teljesitettem a psziho tesztet...

Ilyenkor sok múlik azon hogy mennyire vagy nyugott, mennyire izgulsz stb. Próbálj meg nem izgulni.

2014. ápr. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Végre egy normális hozzászóló!
2014. ápr. 8. 09:03
 7/25 moonlightsentinel ***** válasza:
42%

Látszik a hozzászólásaidon is, hogy nem vagy teljesen 100as, egy ilyenen így kiakadni meg felhúzni magad! Na mindegy csak gondoltam szólok, én csak jót akartam hidd el, nem akartalak megbántani!

Csak szerintem vannak emberek, akiknek nem való a katonaság, attól még nagyon jól teljesíthetnek más szakmában. És sokkal jobb, ha most rájössz, hogy alkalmatlan vagy rá, mintha majd egy éles helyzetben összeomlasz, kiborulsz.

Na mindegy, én szóltam, innentől rajtad áll!

2014. ápr. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Szerintem te nem is tudod miből áll egy alkalmassági pszichológiai vizsgálat. Azt hiszed nem nézik az ilyesmit, hogy mitől omlassz össze? Ahogy látom fingod nincs a dologról, akkor inkáb ne írj.
2014. ápr. 8. 09:17
 9/25 anonim ***** válasza:
41%
Kérdezd meg a hangoktól! Ők tudják. A hangok megmondják.
2014. ápr. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
34%
Ez a kérdező látszik, hogy nem százas. Minek kell így kibukni? Szerintem ne legyél katona, mert még véletlenül ártasz másoknak. Nem hiába buktál meg a teszten. Kiszűrik a kettyósokat:)))
2014. ápr. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!