Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha katonai alkalmasságin...

Ha katonai alkalmasságin elbuktam a pszichológián, de megfellebeztem, a másodfokú beszélgetés hol lesz?

Figyelt kérdés
Ugyaúgy Kecskeméten vagy Pesten?

2014. ápr. 8. 07:09
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
80%

Az a probléma hogy nem tudjátok milyen az amikor készültök valamire agyba-főbe, izgultok és akkor kaptok 1 olyat hogy alkalmatlan.

Alapvetően én is teljesen nyugodt ember vagyok, de ha alkalmasságin megbuknék és ezután feltennék 1 ártatlan kérdést hogy hol lesz a másodfokú akkor én is igencsak kiakadnék mikor csak olyan válaszokat kapok hogy "szerintem ne menj el" "úgyis megbuksz" "hülye vagy"


Feltett egy kérdést. Arra kell válaszolni. Ha nem tudsz rá válaszolni nem válaszolsz.

Nem véleményt kért hogy szerintetek elmenjen-e vagy felesleges. Ha kiváncsi lett volna rá hogy mit gondoltok azt írja a kérdésbe.

2014. ápr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Marczell ***** válasza:
77%

Ki vagytok akadva azon hogy felhúzta magán a hozzászólásaitokon? Ti is azok lennétek ha egy normális kérdés után olyan válaszokat kapnátok: "hülye vagy te hozzá", "ne is próbáld meg, úgyis megbuksz".

Szerintem nincsen semmi baj a hozzáállásával, neki van vér a pucájában és nem viseli el ha barom trollok oltják a semmiért.

2014. ápr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 moonlightsentinel ***** válasza:
18%
Nem azt írtam, hogy hülye! Csak, hogy úgy tűnik, nem alkalmas, és tényleg nem bántó szándékból írtam! Szerintem inkább egy pszichológushoz kéne most elmenned, és megoldani a problémáid, és ezt a katonásdit egyelőre jegelni, mert látszik, hogy problémáid vannak az önkontrollal, és ez nem katonaságba való! És ezzel nem rosszat akarok!
2014. ápr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Ezt megint benézted utolsó. Az önkontrolom volt a legjobb.
2014. ápr. 8. 18:43
 25/25 homo ludensz ***** válasza:
39%
Hozzászóltam én is valahol előrébb. Hogy mi bátorított? Az hogy 33 hónapig voltam katona és most visszagondolva nem igen készítettek fel a váratlan helyzetekre. Az ország nyugati határán /kerítés,aknazár/ azért akadt hogy döntenem kellett és lehetőleg jól. Odaömlesztettek Pestről és azt sem tudtuk mi az a pszichológia mégis megálltuk a helyünket mert muszáj volt.
2014. ápr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!