Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha katonai alkalmasságin...

Ha katonai alkalmasságin elbuktam a pszichológián, de megfellebeztem, a másodfokú beszélgetés hol lesz?

Figyelt kérdés
Ugyaúgy Kecskeméten vagy Pesten?

2014. ápr. 8. 07:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%
a helyesírása sem tökéletes, inkább arra gyúrnék...:)
2014. ápr. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 homo ludensz ***** válasza:
81%
Próbálj ügyelni arra hogy határozott ember benyomását keltsd.Amikor behívnak már azt is figyelik hogy lépsz be, hogy foglalsz helyet a széken (a szélén kuporogsz?)hogy gesztikulálsz.Használod e a kezeidet vagy nem tudsz velük mit kezdeni.A kérdező szemébe nézel és rövid lényegre törő egyenes válaszokkal válaszolsz vagy sem. Azt bizonyára tudod hogy mikor bárhová mész akaratlanul is olyan szerepet játszol amilyent szerinted a környezeted elvár tőled. Ezt az önképet viszed iskolába,hivatalba és a pszichológia alkalmasságira is.A te saját önképed és a külső szemlélők által alkotott kép elsőre nem fedte egymást. A pszichológus/ok/ is szerepet játszanak mikor ott ülnek veled szemben.Annak akarnak megfelelni amit elvárnak tőlük. Te meg annak felelj meg amit tőled elvárnak.Légy összeszedett. Mindenkinek van egy önképe és csak rajta múlik hogy tudja jól eladni magát.Sok sikert.
2014. ápr. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Na, ti aztán értelmesek vagytok páran! Egy n betű kimaradt, a kva életbe, most akkor analfabéta vagyok.Ti meg értetlenek.Volt két normális válaszoló, nekik köszönöm a segítséget.
2014. ápr. 8. 10:13
 14/25 anonim ***** válasza:
21%

Sok gyökér ne is törődj velük én is tegnap voltak altiszti alkalmasságin kecskeméten életemben először, nagyon nehéz és megterhelő aki nem próbálta csak innen a gép elől okoskodik az bújjon el...... a egy egész délelőttös orovsi vizsgálatok után ( plána ha valakit itt meghúznak valami miatt ) nagyon kimerül vagy felkavarja az eredmény nem biztos hogy végig tudja csinálni a 300 kérdéses tesztet és utána még jön a pszichológus aki k**va szemét mindenkivel


Nálam meg elb**ták a 300 kérdéses tesztet nem mentették az eredményt szóval kétszer kellet megcsinálni nagyon jó móka volt...... minden esetre sok siker a kövi próbádhoz


Ha már itt tartunk valaki nem tudja mikor lesz újra fizikai ha megbuktam rajta ? >.<

2014. ápr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Ha fellebbeztél rá, akkor kb egy hónap múlva.
2014. ápr. 8. 10:56
 16/25 anonim ***** válasza:
69%

Túl agresszív vagy.

Szerintem ugyan ott lesz a másodfokú beszélgetést.De majd kapsz értesítőt vagy hívd fel a toborzóirodát

2014. ápr. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Hát kibszottul nem vagyagresszív. De nem igaz, hogy kiteszek ide 2-3 kérdést és ilyen kis nyomik pofáznak, akik semmit se tudnak az egészről, de fikázni, meg hülyézni bírmak. Te se ismersz, úgyhogy ne írj ilyet, hogy "aggrasszív vagy".Jó, hogy ti sose keltek bal lábbal. Ez egy ilyen nap. Oszt akkor mi van?
2014. ápr. 8. 12:54
 18/25 anonim ***** válasza:
37%

"Oszt akkor mi van?"

Végül is igazad van.Senkire sem tartozik,hogy primitív bunkó vagy.Csak nézd meg az írásod.

A másik,hogy hiába jössz ide korrekt és egyenes választ csak a hivatalos irodától kapsz.

2014. ápr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Nem bunkóbb, mint te.
2014. ápr. 8. 13:39
 20/25 anonim ***** válasza:
31%
Én nem vagyok bunkó csak szimplán egyenes.
2014. ápr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!