Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az ukrán helyzet miatt, ha a...

Az ukrán helyzet miatt, ha a NATO Magyarországot kényszerítené általános sorkatonai szolgálatra, egyet értenél, hogy uránok mellett, oroszok ellen viseljünk hadviselést?

Figyelt kérdés

2014. máj. 2. 11:00
1 2 3 4 5
 31/47 Salamon Bálint ***** válasza:

Hogy milyen önkéntesek harcolnak a két oldalon, arról nincs nyilvános információ.

A NATO, más szervezetek egyeztetései nem nyilvánosak, így ezekről maximum találgatások vannak.

Mint írtam, nincs tiltva az orosz vagy a magyar nyelv. Nem tudom, ezt honnan vetted.

2014. máj. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:

Anatolij Jevgenyjevics Karpov interjújával egyetértek.


[link]


ha van türelmed nézd végig, vagy beszélgess el olyanokkal akik tényleg ott élnek. Gondolom csak nyugati linkeket fogadsz el, orosz oldalak nem érdekelnek.

Úgy tudom régebben lehetett, ma már nem magyarul érettségizni kárpátalján, de majd ezt is megmagyarázod. Szovjetezők meg úgy tesznek, mintha az ukránnak semmi köze nem lenne az oroszhoz.

2014. máj. 5. 12:54
 33/47 Salamon Bálint ***** válasza:

Most is lehet nemzetiségi nyelven érettségizni Kárpátalján.

A nemzetiségi nyelveket nem tiltották be, lévén Jacenyuk nem írta azt alá.


Ja, és hetente beszélek olyannal, aki onnan jött vagy még most is ott él.

2014. máj. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:
Akkor minden idill.
2014. máj. 6. 06:54
 35/47 Salamon Bálint ***** válasza:
Ha te úgy érzed?
2014. máj. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:
És mi a véleményed a riportban elhangzottakról, azon kívül, hogy érettségi dologban tévedtem(gondolom a szándék azért elképzelhető)? Ukrán részről sok a gond, nem fognak mostanában hivatalosan tiltani nyelveket(ami a legkisebb gond most) praktikus okokból (szerintem a szándék azért megvan). Valójában szeretném, ha az ukránoknak is jó lenne, de ebben az egészben nem hiszek. Az, hogy nyugat(USA) milliárdokat küld oda az nem segítség. Cserébe sokat kérnek és a feszültség állandósítása a cél, de ez az embereknek nem feltűnő. Ha mondjuk Mexikóban alakulna ki hasonló helyzet és állandóan orosz miniszterek, szervezetek képviselői érkeznének oda, több milliárdnyi rubel áramolna, na akkor esetleg eljutna az agyukig az embereknek valami, hogy nem stimmel. Ha senki nem szólna a dolgokba bele, akkor leülne az orosz és az ukrán fél és megoldanák, nem kerülne sok szankciókra és nem kerülne veszélybe egész Európa. Eredmény jobb lenne, de nekünk NATO csapatokat kell küldeni az Ukrán határhoz? Amerikának sem mindegy, hogy nyugati vagy kelet iránt elkötelezett politikusok kerülnek a székekbe, az pedig, hogy a nép választ, hazugság, hiszen rosszakból nem lehet jót választani.
2014. máj. 7. 10:33
 37/47 Salamon Bálint ***** válasza:

Karpovval kapcsolatban; csak annyira hiszek neki, mint minden más politikusnak. Semennyire.


NATO csapatok meg annyira vannak az Ukrán határ mentén, hogy ott van ugye a saját honvédségünk, a román hadsereg, a szlovák és a lengyel. De ők (mi) máshova nem is mehetnénk, elvégre itthon vagyunk.

2014. máj. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:

Vicces vagy. Mindenki hazudik, az épp elég. Ha maga a lengyel miniszterelnök is az is elég már nem az idegen(amerikai) jelenlétet veszi természetesnek, de növelni szeretné a létszámukat. Már lengyelországi amerikai bázisról beszélnek.

[link]


[link]


Vannak képek, ahogy Magyarországon holland páncélos tankokat szállít a magyar vasút(pár hete), kikereshetem.

Az a gond, hogy USA háborúzni akar és szankciókat bevezetni mert jó üzlet és csak Európa veszít.

Németország el fogja ezt utasítani, nem csak a szankciókat, hanem bármiféle komolyabb beavatkozást.

Mivel a dollár bukóban, Iránt fogják piszkálni, amire érzékeny Kína(energiaügy), így vissza tudják talán fogni a térnyerésüket. Ez pár év, ez alatt kezd a hangulat amerikai ellenes lenni, tehát kellenek jópofa amerikai katonák mindenhova és néha Obama beugrik egy stand up komédiára, hogy lássuk milyen jó fej, miközben mossák az agyunkat. (Mutogatott Putyinról félmeztelen képeket 60 éves emberről, amikor Odesszába sz*rrá égtek emberek és viccesen megjegyezte, hogyha ő kapott béke Nobelt, akkor már bárki kaphat, így Putyin is) Meg is érdemelte Obama, mert ahol amerikaiak vannak ott maga a "béke".

Nem azt mondom, hogy jöjjenek helyettük az oroszok, bár azt sokan elképzelhetőbbnek gondolják, mert észre sem veszik mi van.

2014. máj. 9. 08:26
 39/47 Salamon Bálint ***** válasza:
100%

"Vannak képek, ahogy Magyarországon holland páncélos tankokat szállít a magyar vasút(pár hete), kikereshetem. "


Te most a Várpalota Challange 2014 gyakorlat fotóit akarod kikeresni?

2014. máj. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
én is NATO párti vagyok ezek a dögkeselyű oroszok még egyszer ide nem jönnek. meg amiket tettek ezzel az országgal megbocsáthatatlan ruszkik takarodó!
2014. máj. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!