Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az ukrán helyzet miatt, ha a...

Az ukrán helyzet miatt, ha a NATO Magyarországot kényszerítené általános sorkatonai szolgálatra, egyet értenél, hogy uránok mellett, oroszok ellen viseljünk hadviselést?

Figyelt kérdés

2014. máj. 2. 11:00
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
0%

Bocsánatot kérek...a fenti link CSAK a főpróba.


Itt a teljes ünneplés:


http://www.youtube.com/watch?v=c5aeku1uBN4

2014. máj. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
0%

Mint a"filmből"is látni ma Oroszországban elég nagy az összevisszaság.


Megfér egymás mellet"minden"-Lenin is és az ortodox vallás illetve a cár is...meg még mi minden. CSAK A FASIZMUS NEM.


Tegnap este láttam a híradóban hogy a május elsejei felvonulás az egyik orosz városban mindenfajta retorzió nélkül Lenin 8-10 méteres szobránál zajlott...míg egy másik városban Alexandra az utolsó cárné fényképét vitték táblán...


Ma Oroszországban minden nézet elfér egymás mellett(ami persze nem jó...)CSAK A FASIZMUS NEM.


Ez utóbbi természetesen üdvözítő.

2014. máj. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:
Nem magyar föld védelme kapcsán kérdeztem. (Olyat a NATO még nem tett)Hanem idegenben szolgálni, ahogyan ez megszokott a NATO kapcsán hivatásosoknál.
2014. máj. 2. 12:10
 14/47 anonim ***** válasza:
93%

Az... Üdvözítő... Teljesen üdvözítő a kommunizmus amiben önkényesen ugyanúgy gyilkolnak le embereket mint a fasizmusban.


Üdvözítő hogy egy olyan ember nevét viseled itt aki önkényesen több száz embert gyilkolt le..

"A 16 éves Mellinger Edét például azért végezte ki, mert édesapja kivégzése után ezt mondta neki: maga nem bíró, hanem vadállat!"


hányok tőled.

2014. máj. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:
Szamuely Tibor névvel provokátornak tűnsz, nem hiszem, hogy kommunista vagy, csak szeretnéd lejáratni a NATO ellenes embereket.
2014. máj. 2. 12:35
 16/47 moonlightsentinel ***** válasza:

Az a baj, hogy itt már nem nagyon van olyan, hogy "idegenben". Ha a NATO és Oroszország egymásnak megy Ukrajnáért, azt mi is megérezzük keményen, még akkor is, ha a frontvonal nem konkrétan Magyarországon van. Ha meg valami csoda folytán vesztene a NATO Oroszországgal szemben, azt meg veszettül megéreznénk a saját bőrünkön is.

Szóval szerintem ez a helyzet nagyon is érint minket is, nem lehet "idegennek" nevezni.

2014. máj. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
0%

"Szamuely Tibor névvel provokátornak tűnsz, nem hiszem, hogy kommunista vagy, csak szeretnéd lejáratni a NATO ellenes embereket."


A provokátorsággal nem állok le vitatkozni(mit érsz vele ha állítom hogy nem vagyok provokátor)de hogy azért szeretném lejáratni a NATO ellenes embereket mert szerinted nem is vagyok kommunista ez...ez egy ÉRTELMEZHETETLEN felvetés.


A kommunisták a NATO ellenes emberekek ellen agitálnának...?


Pontosan a NATO ellen agitálnak!


És mindenki ellen aki az elnyomottak ellen az elnyomók pártján áll.


Kommunista vagyok dehát...te ezt nem hiszed. Hinni a templomban kell. A kommunizmus egy eszme ami mellett meggyőződésből állsz VAGY sem...

2014. máj. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
0%

"...Ha meg valami csoda folytán vesztene a NATO Oroszországgal szemben..."


Oroszország szerintem győzne-a mondandó többi részével teljes mértékben egyetértek.

2014. máj. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:
NATO eléggé vesztesnek tűnik ebben a helyzetben. Németország meg nem támadási egyezményt fog adni Putyinnak Ukrajna ügyében, NATO tagság ide vagy oda. Európának nem érdeke beleavatkozni ebbe. USA részéről van az, hogy csak nyerhet. Ukrajna idáig is kelet volt, soha nem lehet így ebben a formában sem NATO, sem EU tag.
2014. máj. 2. 12:48
 20/47 A kérdező kommentje:
"Szamuely Tibor". Provokátorok úgy dolgoznak, hogy direkt olyan konfliktust generálnak tudatosan, ami a tárgytól eltereli a népet. Egyik jobb oldali, másik bal oldali, amikor jobb meg bal oldal kitaláció.
2014. máj. 2. 12:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!