Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az ukrán helyzet miatt, ha a...

Az ukrán helyzet miatt, ha a NATO Magyarországot kényszerítené általános sorkatonai szolgálatra, egyet értenél, hogy uránok mellett, oroszok ellen viseljünk hadviselést?

Figyelt kérdés

2014. máj. 2. 11:00
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
Egy biztos nem lesz semmi haboru de ha megis akkor eljjen a nyugat ide ne jöjjön ruszki .amugy bolond lenne szorakozni a natoval ennyi.
2014. máj. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

Mindig a ROSSZ oldalon állunk.....

Igaz mikor a kérdés fellett rakva még nem volt ilyen a helyzet.Amúgy meg az Orosz pont a NATOtól félne mikor megnézi a Nato meg a Blackwater.inc hadstatisztikáit....

Egyik fél se volna jó ha áthaladna az országon!!!!MERT AZ ELSŐ VONAL MINDIG A SZENNY (GOLYÓFOGÓK=BŰNÖZŐK) s majd csak utánuk az "elit" (kultúrált,tiszt stb.).

2014. aug. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:
Ezért gondolom, hogy most az egyszer udvariasan félreállhatnánk golyófogó szereptől egyszer megkímélve. Egyik oldalnak márpedig be kell inteni. Vajon BRICS-majdani Eurázsiai oldal vagy az EU-NATO a nyerő? Ha kelet a nyerő, akkor németek mennyire lennének hajlandóak oroszokkal üzletelni? Szerintem egy német előbb köt üzletet kínaiakkal, (ha van választása), mint a közeli oroszokkal, ugyanakkor Kína szövetségese úgy látszik Oroszország. Ha pedig németek kelet mellett döntenek, azaz lényegében maga Európa, akkor USA egyedül marad?
2014. aug. 8. 22:29
 44/47 anonim válasza:
A NATO-nak nem kellene magyarország hadereje, mert egyrészt sokra menne vele, másrészt a NATO így is jóval erősebb mint Oroszország
2015. febr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim válasza:
*nem sokra menne vele
2015. márc. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

Nem tudom, az a hat pontozó, aki leminősítette a #5-ös hozzászólást, hol él, mert én egy az egyben hasonlókat tapasztalok. És nem csak a weboldalakon, hanem az élet más oldalain is. Még azt is sejtem, mire megy ki a játék: legyengítik a Pengőt, hogy örüljön a birka nép az új Forintnak.

Persze ezt a bejegyzést nem mindenki érti.

2022. márc. 15. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

#43: A krőzusok módszere szerint, ha valamit nagyon akarunk, elég állandóan ismételgetni. Ezért én is ismételem:

A BRICS nyer, mert mellettük az igazság és a Föld lakóinak nagy része idejében rájön, hogy a harminc extragazdag család totális globális diktatúrára hajt, de közben demokráciát hazudik, ők soha nincsenek a Forbes magazin címlapjain és bábsereggel akcióznak.

A valóságot néven kell nevezni, a rejtőzködőket feltárni, a hazugságokat kipellengérezni, a Biden-bábokat a helyükön kezelni.

2022. márc. 15. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!