Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Támogatnátok egy olyan ÚJ...

Támogatnátok egy olyan ÚJ szervezetet amik a következő célokat tartják szem előt?

Figyelt kérdés

AZ EU-ból való azonnali kilépés

ÚJ magyar hadvezetést, kötelező sor katonaságot

Vérbiróságot

Triannoni diktátum felülvizsgálást

Radikális megtorlást

HAlálbüntetést

Magyar munakerő, mezőgazdaság újraélesztése

ÚJ kormányt valódi magyar vezetőkkel

Bevándorlók kitiltása

Jelképek visszaállitása


2010. jan. 6. 21:22
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
75%
Ja, vagy úgy? Kiskorú vagy. Inkább tanulnod kéne még, talán felnőtt ésszel látnád a világot.
2010. jan. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
67%

majd felnősz és dolgozol szépen egy multivállalatnál és örülsz neki, hogy van munkád

Menj katonának, bárki mehet, előtted az út.

2010. jan. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 A kérdező kommentje:
18éves vagyok. A családom Úgynevelt hogy a hazámat szeressem. A magyar támogassam.
2010. jan. 6. 21:36
 14/64 anonim ***** válasza:
60%
Azt hiszem, te nagyon rossz társaságba keveredtél. :(
2010. jan. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
100%
Szeresd a hazádat, így van. Tegyél érte, érettségi után nyiss vállalkozást, foglalkoztass magyar embereket, hogy legyen munkájuk.
2010. jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 A kérdező kommentje:

KEveredtem? kerültem, akartam, a Vér és BEcsület oszlopos tagja vagyok, a Stromyval a FTC retteget szurkolója. Átlagom elit gimnáziumba 4.7 Angol Felsőfok Német középfok.

Értelmes hazaszeretó. antiliberális

2010. jan. 6. 21:41
 17/64 anonim ***** válasza:
87%

A hazaszeretet egy nagyon nagyon fontos dolog. De könyörgöm miért kell ilyen mértékű ostobaságokkal párosulnia??

A haza nagyjai szerinted büszkék lennének rád?

2010. jan. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
72%
Ne csak a nyugat vesszen, vesszen a kelet is, meg az észak és főleg a dél, ott mondog olyan meleg van nekik, hogy rohadnának meg! 7 tengert Magyarországnak! Bitófára mindenkit, aki nem tudja 8 felmenőig igazolni, hogy csak magyar ősei voltak! Piros-fehér-zöld köztéri padokat, kukákat, zebrákat, buszt, metrót, villamost, trolibuszt, vonatot, repülőt, hajót kompot, biciklit! építsünk egy hatalmas színpadot a Kossuth Lajos utcában, hogy legyen hol szónokolni a Nmezet Veztőjének! Foglaljuk vissza az összes területet, ahol valaha magyarok értek, egész az Urálig! Magyarország tartson Királyhidától Szurgutig! Vissza az Etelközt, ősi magyar jussunkat! A nem magyar közterület neveket népünk nagy és dicső vezéreiről, kedves vezetőiről nevezzük el(pl.: Moszkva tér helyett Vona Gábor tér)! Magyar űrprogramot! Önálló magyar Holdmisszót, a Holdnak, mint ősi magyar földnek visszafoglalása! Kiírtani a zsidókat, cigányokat, szlovákokat, románokat, szerbeket, moldávokat, ukránokat, oroszokat, krími tatárokat, tatárokat, mordóviaiakat, ruszinokat, németeket, bosnyákokat! Ezt mind tudom támogatni! Józanabb jövőt!
2010. jan. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
75%
Azt hinné az ember egy diák 4.7-es átlaggal tud írni. :)
2010. jan. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
85%
Vér és becsület mi? Egy rohadt irodalom vagy filozófia szakkör nem volt abban az iskolában?
2010. jan. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!