Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Támogatnátok egy olyan ÚJ...

Támogatnátok egy olyan ÚJ szervezetet amik a következő célokat tartják szem előt?

Figyelt kérdés

AZ EU-ból való azonnali kilépés

ÚJ magyar hadvezetést, kötelező sor katonaságot

Vérbiróságot

Triannoni diktátum felülvizsgálást

Radikális megtorlást

HAlálbüntetést

Magyar munakerő, mezőgazdaság újraélesztése

ÚJ kormányt valódi magyar vezetőkkel

Bevándorlók kitiltása

Jelképek visszaállitása


2010. jan. 6. 21:22
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem azért de a mai fiatalok többsége itt lóg a neten, tehát egy ilyen kérdésre adott válaszok alapján leginkább a fiatalokról lehet következtetést levonni.
2010. jan. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
így ebben a formában nem. De ha kicsit finomítanék rajta...
2010. jan. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:

Nem az EU- ból kéne kilépni hanem elérni azt, hogy egyenjogú tagjai legyünk annak, ehhez változás kell. Vérbíróság, bevándorlók kitiltása, jelképek, stb. Nekem ez nem kell, hogy MAGYAR legyek. Én az vagyok bárhol is legyek a világba. Ilyen radikális gondolkodás, inkább úgy fogalmaznék, hogy gyűlölködő gondolkodás soha nem fog jót hozni meg az az igazság aki hatalomra jut az egy báb és mindegy ki van ott, ugyan az a háttér irányítja. A bevándorlók létszámát korlátoznám.

A mezőgazdaság fellendítése valóban jó lenne mert így sok gyár(cukor,tej,húsipar stb) újra megjelenne magyar kézen, de ehhez a magán kézen lévő földtulajdonokat és cégeket kellene államosítani és így sok-sok milliárd az államkasszába landolna, viszont az országot egyetlen egy pártnak kéne irányítani és párton belül is minnél kevesebben lenni, mert hát a kapzsiság nagy úr. Én a maszek, tőkés világra haragszok. Kisajátítják az embert és rabszolgaként dolgoztatják. Itt már rég nem az állam irányít, hanem Gazdagék, mert ők megtehetik.

2010. ápr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
Adjon Az Isten Szebb Jövőt!!!
2010. máj. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!