Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az önkéntes műveleti tartaléko...

Stainless kérdése:

Az önkéntes műveleti tartalékos katonákat milyen beosztásokra képzik ki?

Figyelt kérdés
Sziasztok aki volt már önkéntes műveleti tartalékos kiképzésen az leírná hogy milyen beosztásokra képzik ki őket? Értem ezt pl lövészre, harckocsizóra, műszakisra stb. Valamint leírná pár szóval hogy nagyjából mikből áll, és milyen a kiképzés? Előre is köszi. 22F

2015. febr. 21. 09:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Idén már nem is indítanak évfolyamot az AA-n? Aztarohadt! Aztán meg sírnak, hogy nincs elég altiszt...
2015. febr. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
De dehogynem, indítanak, de én már kor miatt lekéstem róla szóval csak csapatszolgálatból felnőttképzésre mehetnék.
2015. febr. 22. 12:49
 13/16 anonim ***** válasza:

#7

Nem elég egy jó diploma, személyügyes és logisztika főnökkel sem. Nem úgy megy már, mint pár éve, hogy civil diplomával tiszt lehetsz, és kapnak utánad. Még altisztnek sem vesznek fel. Annyira telített már a szak, illetve alacsony a legénység állománya, hogy teljesen telített. Ezt jól alátámasztja az NKE-n felvett diákok számának esés az elmúlt pár évben.

2015. febr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
* Annyira telített már a szak, illetve alacsony a legénység állománya, hogy nincs szükség annyi tisztre, amennyit kitanítanak.
2015. febr. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy sok a tiszt :)
2015. febr. 23. 06:51
 16/16 anonim ***** válasza:
molyember ne idegbetegeskedj fogd fel akkor is van feleségem és kis fiam és akkor is megyek dolgozni a kaotnaságba akkor is én leszek az isten te emg molyember téged emg anyád apád eltart míg élsz higadj le és békélj emg azzal hogy te egy lúzer vagy molyember akkor is lesz hangsúlyzom feleségem és fiam és akk is bejutok katcsiba ennyi!!!!!
2017. febr. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!