Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Melyik tank volt a jobb a...

Melyik tank volt a jobb a Tigris I vagy az IS-2?

Figyelt kérdés

2010. jún. 4. 07:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/85 Jookoo ***** válasza:
79%
Ez baromság attól,hogy egy tank sérült,attól a páncélzata még ugyanolyan vastag marad mondjuk a valóságban a hegesztés az orosz tanoknál több találat esetén könnyen megrepedt,de a WoT-ban ilyen nincs.Meg eleve a JSZ-7 jóval későbbi tank mint az E-100.Én is így vagyok tankos MMO-ban a WoT a csúcs,de ez is olyan mint régebben a CoD 2 volt:Attól hogy látványra többé-kevébé egyezik a valósággal az nem jelenti azt,hogy másban hasonlít rá.Meg néztem WoT-os fórumot,de olyanok vannak ott:D Betett egy gyerek egy fantázia tankról egy képet és erre elkezdek vitázni,hogy de jó lett volna ha az megépül meg hogy az E-100-nál erősebb lenne?Ez kb olyan mint amikor én 12 évesen lerajzoltam egy tankot és rátettem egy fekete keresztet,de attól nem lett se német meg mivel csak rajz így nem volt megtervezve a futóműve, az ágyúból is csak az látszott ami a tornyon kívül van,tehát eszembe se jutott volna hogy valakivel azon vitázzak hogy ez jó lett volna ha megépül :D
2012. júl. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/85 A kérdező kommentje:
Már kifogyott az érvekből és személyeskedik, hogy csak egy "noob" vagyok és hasonlók meg ha bizonyítani akarom, hogy úgy van ahogy mondom álljak ki vele. Igaz két videót is mutattam amiben tisztán látszik, hogy nekem van igazam, de az egyikre annyit írt, hogy fordult az IS-7 és úgy sebezte az E-75(igaz full szemből lőtte) a másik meg photoshopolt. Ha meglenne az E-75-söm vagy E-100-asom szívesen a földbe is taposnám az IS-7-ével együtt.
2012. júl. 29. 18:09
 33/85 Jookoo ***** válasza:
100%
Ez ritkahülye az E-100 brutális tank lazán szedi a joszif7-est szemből
2012. júl. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/85 A kérdező kommentje:
Köszi és köszönöm, hogy írtál a kérdéséhez is. Amúgy számíts arra, hogy privátban lehet beléd is fog kötni ahogy belém. Igaz mikor nekem E-100-asom volt kicsit csalódtam benne(mondjuk könnyen lehet, hogy bennem van a hiba), de nekem nem jött be, de erős ez tény. Az E-75-öst kedveltem, de azt nagyon :)
2012. júl. 29. 20:25
 35/85 Jookoo ***** válasza:
100%
Ez tökhülye nem fogja megérteni.Az a lényeg h Áron megszerezte a vívásból az aranyat :D
2012. júl. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/85 A kérdező kommentje:
Igen én is láttam csak így tovább.
2012. júl. 29. 20:34
 37/85 Jookoo ***** válasza:
79%
De a gyereknek már a kérdéséből is látszik,hogy azt se tudja h mi a való élet.
2012. júl. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/85 A kérdező kommentje:
Azt szerintem hagyjuk mindenki ott éli életét ahol szeretné szerintem. Viszont ha sokat játszik vele akkor is szégyen részéről vagy értetlenség, hogy nem tudja, hogy az adott tank milyen a játékban.
2012. júl. 29. 20:45
 39/85 Jookoo ***** válasza:
100%
Hát ja de h valaki annyit nem ért h egy tank nem amiatt kilőhető mert sebződött XD.Még a Forgotten hope 2-ben(nem tank szimulátor) is ha megfelelő lövedékkel mondjuk 50 milis ágyúval rálövök egy ellenséges közepes tankra afrikában még az is gyakran 1 lövés után szétmegy.
2012. júl. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/85 A kérdező kommentje:
Amúgy írtad, hogy II.VH-s portált akarsz nyitni. Elmondanád, hogy abba mit tervezel. Gondolom cikkeket és leírásokat, páncélosokról, fegyverekről...stb. Csak azért kérdem mert régen(3-4 éve) én is nyitottam annó egyet. A Blitzkireg nevű játék alapján akartunk(mert klán voltunk csak én voltam a cikkíró csak sajna azóta feloszlottunk) létrehozni ahol a játékban szereplő összes páncélost, repülőt, fegyvert, ágyút..stb össze akartuk gyűjteni és leírni az adataikat és történetüket, felépítésüket. Sajna csak a tankok egy részét tudtam kidolgozni mert a honlapot törölték(fizetni kellet volna)így csak már gépen vannak meg World formátumban.
2012. júl. 29. 21:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!