Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Melyik tank volt a jobb a...

Melyik tank volt a jobb a Tigris I vagy az IS-2?

Figyelt kérdés

2010. jún. 4. 07:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/85 A kérdező kommentje:
Remélem azért ezt nem mondtad komolyan?
2014. nov. 13. 21:54
 82/85 akos013 válasza:
0%

Valami valós háborút szeretne akkor próbálj ki war thunder! :)


IS-2 sokkal fejlesztebb volt, nagyon kaliberű ágyú, nagyobb volt az átütő ereje, ferde páncél! és is-2 azért készült hogy valahogy le tudjanak győzni a félelmetes legendás tigris! Én nagyon szerettem a tigriseket, de nagyon csalódtam hogy Is-2 kibírta 14 királytigris ellen is!

2015. máj. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/85 anonim ***** válasza:
100%
Az IS-2-nek a lövegét le kellett hajtania ha újratöltötték, így nem mondanám egyszerűnek a kezelhetőségét. Otto Carius-ról nem tudom mennyit hallottál, de neki nem okozott nehézséget az IS-2 kilövése mikor a Tigrisben volt.
2015. máj. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/85 diablopeti válasza:
100%
Carius a Dunaburg körüli csatában 6 tigrisével 20 IS-2 számtalan T-34 et ha tűzeröben meg páncélvédetségben jobb is az volt az is-2 de akkor azt viszont ne felejtsük hogy a német tigrisekben lévő harckocsizok sokkal tapasztaltak voltak igy az "elavult" (44-ben még ütöképes tank volt) az ilyen harci cselekmények mint dunaburg vagy villers bocage,kursk stb, bizonyitja egy tigris jó legénységgel+vezetéssel a legmodernebb szövetséges tankok veszélyes ellenfele lehetett
2016. jan. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/85 diablopeti válasza:
100%
Tigris II legnagyobb hátrányossága az volt amiért ily sokat semmititettek meg orosz tankok az nem más mint a a páncélzat minősége,a háború végén a németek szénalapú acélt használtak a tankok gyártásra ami nagyon törékeny volt bár sem az ISU-152,IS-2 nem tudta kilöni a KT szemböl de nagy károsodást okozhatott a 122,152 ágyuk neki ha bele gondolunk abba ha nem kényszerülnek a szén alapu acél felhasználására a KT nek nem lett volna ellenfele,a müszaki meg,benzinhiány,légitámadásokra nem térek ki
2016. jan. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!