Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » 16 évesen behívhatnának...

16 évesen behívhatnának katonának?

Figyelt kérdés

Kettős állampolgár vagyok Magyar is meg Szerb is. Egyesek szerint (tanárok, szülők stb..) lehet háború lesz. Ha már egy tanár is ezt mondta a suliba akkor biztosan lehet valami. Szüleim atól félnek hogy engem is bevihetnek katonának vagy ilyesmi de pontosan nem is ez lenne a kérdésem.


Jövőre 16 leszek hallottam hogy itt Szerbiában 2020 ra megint lesz katonaság. Pontosan az lenne a kérdésem hogy engem is behívhatnak e? Valamint ha igen vagy esetlegesen háború lesz akkor ha Magyarországra menekülnék annak lenne valami következménye? Meg úgy alapból kortol és háborútol független mi érvényes a ketős állampolgárokra? Hallotam Magyarországon is beakarják vezetni akkor mind ketö helyen kell majd szolglnom vagy csak az egyiken?


2019. jan. 26. 20:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

10.-nek.


Viccelsz?


Most kezd megint balhé lenni!

2019. jan. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
36%
Ezt Ön hol hallotta?
2019. jan. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Nekünk azt mondták eddig viszonylag jó volt. Most lett így a hónapokban rossz a helyzet....
2019. jan. 26. 22:10
 14/23 anonim ***** válasza:
9%
Nyugi nem lesz semmi, csak szokas szerint meg a rémhírkeltés, a harmadik világháború is holnap lesz, legalábbis mióta vége a másodiknak ezt mondják minden nap.
2019. jan. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Remélem...
2019. jan. 26. 22:14
 16/23 anonim ***** válasza:

#13

Pardon, én a 11-est kérdeztem..

2019. jan. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Tudom de ő még nem válaszolt ezért mondtam én hogy nekem mit mondtak.
2019. jan. 26. 22:23
 18/23 anonim ***** válasza:
CNN, meg egy pár balkáni politikai elemző nyilatkozata.
2019. jan. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Na mert az aztán nagy forrás, ez a sok elemzői is vetekedhet kb a jósokkal tudás szintjén.
2019. jan. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Amúgy most tényleg el lehet mondani, hogy "a nemzetközi helyzet fokozódik".

Koszovó hadsereget állít fel, megsértve a nemzetközi egyezményeket, Venezuelában is az ukrán puccshoz hasonló készülődik, a brazil elnök Venezuela megszállására célozgat, az Iszlám Állam feltűnt Ukrajnában, Boszniában és Koszovóban is.

2019. jan. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!