Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A liberálisoknak mi a vélemény...

A liberálisoknak mi a véleménye a muszlimokról?

Figyelt kérdés
Én liberálisnak tartom magam viszont muszlim ellenes vagyok, szerintetek ez lehetséges?Szerintem a muszlim vallás nem egyeztethető össze a liberalizmussal,de ha ezt gondolom akkor rasszistának.Egyszerűen nem tudom megérteni hogy azok az emberek akiknek pl fontos a nők jogai, vagy akár a melegek jogai azok miért védik ennyire a muszlimokat. Ti mit gondoltok erről?

2019. okt. 7. 23:18
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

31-es! Köszönöm!

Ennél szebben nem is lehet alátámasztani, amit írtam a sztereotípiákról. Tehát muszlim az csak illegális, elosztáskvóásan jöhet Európába, SŐT minden migráns muszlim.

Látod erről beszélünk páran, hogy te is hallottál valamit, és akkor egymás mellé dobálod, hogy Svédország, muszlim, migráns, kvóta, Málta, ezt így összeturmixolod a fejedben és hoppá kész is a muszlimofób válasz...ami ráadásul még csak nem is a kérdésre válasz.

De amúgy te például hány muszlimot ismersz személyesen?

2019. okt. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

# 26 'Ezeket a hazugságokat pont az iszlamofóbok terjesztik. Aki legalább alap szinten ismeri az iszlám vallást az tudja hogy a fent leírtakat legfeljebb egy kis szélsőséges kisebbség alkalmazza és nem része az iszlám vallásnak.'


"Öld meg azokat, akik vallást váltanak." Sahih Bukhari 4:52:260


Malajziában, Afganisztánban, Pakisztánban, Egyiptomban, Jordániában, Palesztinában a muzulmánok többsége úgy gondolja, hogy a hitehagyottak halált érdemelnek, Libanonban, Bangladesben és Irakban a muzulmánok több mint 40%-a gondolja, hogy a hitehagyottak halált érdemelnek. Milyen kisebbség?


Malajziában, Tájföldön, Indonéziában, Afganisztánban, Pakisztánban, Bangladesben, Irakban, Palesztinában, Marokkóban, Egyiptomban, Jordániában, Tunéziában, Nigerben, Dzsibutin, Kongóban, Ugandában, Etiópiában, Kenyában, Malin a muzulmánok többsége úgy gondolja a Shária az ország törvénye kellene, hogy legyen. Az Oroszországi Föderációban a muzulmánok 42%-a gondolja így. Milyen kisebbség?


Malajziában, Pakisztánban, Afganisztánban Palesztinában, Egyiptomban, Jordániában, Irakban, Bangladesben a muzulmánok többsége, Tájföldön és Indonéziában a muzulmánok fele gondolja, hogy a házasságtörőket halálra kell kövezni. Milyen kisebbség?


A nők másodrangúak a férfiakhoz képest, benne van a Korában és a Hadíszban is.


Forrás:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2019. okt. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Szociálliberálisként lfogadom az iszlámokst és a pont van egy indonéz liberális iszlám mozgalom, akik "dzsihádot indítottak az iszlámmal visszaélő terroristákkal szemben"
2023. márc. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!