Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A "keletre" utazó liberálisok...

A "keletre" utazó liberálisok történetének, hol lehet utána olvasni?

Figyelt kérdés

Barátom mesélte mise után, hogy egy liberális amcsi társaság meg akarta mutatni a nemzeti oldaliaknak, hogy az arabok nem vademberek. Ezt bizonyítandó forgattak egy dokumentumfilmet a kamerájukkal és elmentek egy iszlám országba a közel-keletre. Azt hiszem az egyik meleg srác volt. A felvett anyaggal akarták bizonyítani a konzervatívoknak, hogy nem kell félni a migációtól. Ha ezt látják az emberek, hogy egy kis csoport fegyvertelen, páran nyiltan gender/homoszxuális férfiak(?) és ők barátságosan tudnak élni egy hétig a migrációs országokból érkezőkkel, akkor ez bizonyítja, hogy az EU-nak igaza van, míg a nemzeti kormányok (magyar,lengyel,V4) félelme ok nélküli.


Azt mondta, hogy erre amikor megérkeztek az arabokhoz és azok megtudták, hogy fegyvertelen fehér emberek, akkor azok meglincselték őket. Megtalálták a hatóságok az anyagot, de nem lett belőle hír a médiában, mert negatív fényben tűnt volna fel a migráció, holott a kormányok ezt pozitív fényben szeretnék láttatni. A magyar független média adta le egyedül, így tudták meg a misén résztvevő barátaim is. Voltak belőle cikkek a neten.


Meg tudná valaki ezt erősíteni? Tudnátok linkelni?



2020. júl. 5. 16:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Nettó baromság. Magyar független média adta csak le, már itt muhaha.
2020. júl. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hátrébb az agarakkal ember. Nem ismered a barátom. Hithű keresztény, mondtam mise után beszéltünk. Sosem hazudik
2020. júl. 5. 17:15
 3/16 A kérdező kommentje:
Sorostól független magyar média. A magyartól nem független, ezért magyar média. Remélem így már érted
2020. júl. 5. 17:16
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Nettó kamu. :D
2020. júl. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%
Mármint az egész történet.
2020. júl. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
Marhaság. A legtöbb arab ország kedvelt turista célpont. Senkit nem lincselnek meg. Az USA-ba meg amúgy sem arab migránsok mennek hanem főleg mexikóiak és laton amerikaiak tehát kamu az egész amit leírtál.
2020. júl. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező. Hazudni és nem tudni valamit hatalmas különbség.

De. "magyar független média adta le egyedül" - a misén. Érdekes lehetett.

Aztán meg így utólag majd összecsináltam magam. Egy csomó arab országban jártam, mindenhol dicsekedtem, hogy fehér vagyok és fegyverem sincs. Feltehetően akik behívtak a boltjuk raktárába, beszélgettek velem, akik teával kínáltak, akik elmondták hogy élnek, vagy rettenetesen hülyék voltak vagy arabnak néztek mert süketek és vakok voltak. Mert sehol se lincseltek meg. Na jó, én saját tapasztalatból mondom, nem mise után.

Ja és még valami. Találkoztam egy csomó amcsi emberrel is. Ahogy beszéltek, kétlem, hogy liberálisok voltak. Arról panaszkodott némelyik, hogy az arab kereskedők rettenetesen meghúzzák őket az árakkal. Rá is kérdeztem az arab kereskedőktől. Mondták, ja. Az amcsik mennek az arab és más országokba elvenni tőlük a cuccaikat. Tőletek is. Mi meg visszavesszük. Tőled nem, mert tudjuk, hogy téged is megloptak.


Most képzeld, ezek a fránya arabok ezt mesélték. Nem hazudtak, mert az ember hazugság közben nem röhög.

2020. júl. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
#2: Nem a barátod hazudott, hogy ezt olvasta valahol! Csak megválogathatná miket olvas és tart hitelesnek.
2020. júl. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Most tudja valaki?
2021. okt. 13. 18:31
 10/16 anonim ***** válasza:
63%
#9: Mégis mit lehet tudni a semmin?
2021. okt. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!