Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Rasszistának számítok, ha ezt...

Rasszistának számítok, ha ezt gondolom a Közel-keleti és Észak-afrikai migránsok Európába való befogadásáról?

Figyelt kérdés

Szerintem nem kellene befogadni ezeket a népeket, mert elég nagy esélyét látom, hogy képtelenek lesznek integrálódni a társadalomba a kulturális különbségek miatt.

Természetesen megvan az esély, hogy valamennyi része ezeknek a bevándorlóknak tudna integrálódni, de szerintem nem éri meg a kockázat.


Szerintem egy vadidegent senki sem engedne be az otthonába.


2020. szept. 23. 11:30
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
68%
Annak számítasz, és legyél büszke rá, mert minden értelmes ember rasszista.
2020. szept. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
74%

+1 #1.


A rasszista szó valódi tartalmát már rég kiürítették azok, akik bárkire bármikor rámondják a jelzőt, ha nem tetszik a véleménye.

2020. szept. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írták előttem, a gond a fogalmak átértelmezésével van.

A sajátomat én teremtettem meg magamnak és azért, hogy nekem meg a számomra fontosaknak jó legyen, azért dolgozok is érte folyamatosan. Ha mindezt nem akarom ÁTADNI másoknak, attól nem leszek rossz ember éppen ellenkezőleg, ha átadnám idegeneknek, akkor követnék el bűnt a családommal, meg azokkal szemben akik tőlem függenek.

EZ az ország MOST a mienk. De korábban a nagyszüleink, szüleink építették fel olyanra amibe most be akarnak jönni mások, mert jobb, mint az ő országukban élni. Csakhogy nekik is van országuk, nekik is vannak őseik, akik felelőssége volt építeni, fejleszteni és élhetővé tenni azt a területet - ahogy amit ITT létrehoztak a MI őseink, elődeink, azt mi csak használjuk, de tovább kell adni a MI gyerekeinknek. Nem másokénak.

Akik valahonnan jönnek - azoknak is van országa. Nem akkor leszel rasszista, ha nem akarod nekik adni azt amit te elértél, hanem ha tőlük akarnád elvenni amijük van, csak hogy neked jobb legyen, mert hinnéd, hogy jogod van megtenni, mert te jobb vagy náluk.

Sajnos ezt az "apró" részletet lehagyják a jóemberkedők és nagyon könnyedén szétosztogatnák, elajándékoznák azt, ami nem is az övék és amit nincs is joguk odaadni. Építeni, hozzátenni lenne joguk - eladni, elajándékozni, átjátszani idegeneknek, nem.

Ez az ország - a kormányzat által hivatalosan is - SEGÍT abban, hogy akiknek más országokban rossz most az élete, azoknak jobb lehessen. lehetőségeinkhez mérten segítünk benne. Oktatással, beruházással, építkezésekkel - hogy OTT, az Ő ORSZÁGUKBAN és legyen lehetőségük építeni, fejleszteni, javítani az életet. Ha az a kérdés, hogy az én fizetésemből, amit az én munkámért kapok és adóként befizetek, szeretnék-e segíteni, támogatni olyanokat, akik nálam kevésbé szerencsés helyen élnek - akkor a válasz határozottan IGEN. Szerintem te is így vélekedsz.

De az azt a segítséget jelenti, hogy ők OTT boldogulhassanak a saját országukban. Mert azt éppen úgy nekik kell felépíteni, jóvá tenni - mint ahogy ezt az országot is az itt élők tették jó hellyé.

A migráció önmagában nem rossz dolog. Jó, hogy a gyerekemnek, nekem lehetőségem lenne arra, hogy magam válasszam meg hogy hol szeretnék élni. Azonban ennek keretei, szabályai vannak - nem mehetek akárhová csak mert gondoltam egyet, majd részesülhetek ott mindenből, miközben nem tettem hozzá semmit. Munkavállalással, beilleszkedéssel, a szabályok, törvények betartásával lehet ezt megtenni.

Aki így jön ide, azt mindig is szeretettel fogadtuk - rengetegen élnek ebben az országban is olyanok akik máshol születtek vagy a családjuk máshonnan származik. A kollégáim között 2 van, a közvetlen szomszédom is így érkezett, értékes, szuper emberek.

A gond azokkal van, akik nem a törvényes utat választják, nem kérdezik meg hogy beengedik-e őket és nem hozzáadni akarnának annak az országnak a jövőjéhez, csak kivenni belőle - majd elvenni azoktól akik felépítették.

2020. szept. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
70%

Nem vagy rasszista csak a libsik szerint. Ma már mindenki rasszista.

Hazafi vagy!!!!

2020. szept. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
72%
A gazella is rasszista, ha meghallja a bokor zörgését (és oroszlánt sejt mögötte), hogy akkor menekülőre fogja a dolgot, a gidáival együtt? :-)
2020. szept. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 mindentudó99 ***** válasza:
74%
Rasszista vagy egyértelmű. Mi ez hogy nem illeszkednek be? Itt vannak a cigányok nézd meg milyen szépen beilleszkedtek ők is. Semmi gond nics .
2020. szept. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
71%
#6 Lehagytad a végéről hogy :D
2020. szept. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
8%

3/7


Nem olvastam végig ezt a baromságot.


Ha porig bombáznak budapestet biztos te lennél az első aki elkezdené újraépíteni. Dehogyis rohannál a lipsi nyugatra.



"Rasszista vagy egyértelmű. Mi ez hogy nem illeszkednek be? Itt vannak a cigányok nézd meg milyen szépen beilleszkedtek ők is. Semmi gond nics ."


A magyarság a cigányokat nem integrálni akarja hanem elpusztítani.

2020. szept. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 mindentudó99 ***** válasza:
100%
#7 Tényleg . Kösz! D
2020. szept. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
77%

#8: ja persze....

És olyan béna a magyarság, hogy mindezt 600 év alatt sosem sikerült...


ROTFLMAO


Mit értesz elpusztítás alatt? Az ötvenvalahány nekik címzett pénzbeli támogatást, milliárdokat és egyebeket?????

2020. szept. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!