Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Rasszistának számítok, ha ezt...

Rasszistának számítok, ha ezt gondolom a Közel-keleti és Észak-afrikai migránsok Európába való befogadásáról?

Figyelt kérdés

Szerintem nem kellene befogadni ezeket a népeket, mert elég nagy esélyét látom, hogy képtelenek lesznek integrálódni a társadalomba a kulturális különbségek miatt.

Természetesen megvan az esély, hogy valamennyi része ezeknek a bevándorlóknak tudna integrálódni, de szerintem nem éri meg a kockázat.


Szerintem egy vadidegent senki sem engedne be az otthonába.


2020. szept. 23. 11:30
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
100%

Nem vagy rasszista, mert szerinted kulturális és nem faji okokból nem tudnának beilleszkedni.


Ez nem jelenti, hogy igazad lenne, de ez alapján még nem vagy rasszista.

2020. szept. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
100%

#8 "Nem olvastam végig ezt a baromságot."

Tudom hogy soha nem érdekel titeket a valóság, de hogy még büszkén ki is írod hogy olyan véleményre reagálsz amit hajlandó sem vagy elolvasni előtte - az már külön szánalmas.

2020. szept. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
100%

"A magyarság a cigányokat nem integrálni akarja hanem elpusztítani."


Mindenki nézze meg, ezért nem szabad gyógyszerre piálni.


Egyébként szerintem nem az a fő probléma, hogy iszlámot nem lehet integrálni, mert gondolom a más kultúra alatt arra gondolt a kérdező, hogy az ő kultúrájuk az iszlám kultúrkörön alapul, a miénk pedig a judeo-keresztény kultúrkörön.

Érdemes figyelembe venni, hogy a szubszaharai afrikai bevándorlók sem szerepelnek jól az integrálódás terén, holott rengetegen közülök szintén túlnyomó többségben keresztény országokból származnak.

Itt a civilizációs külömbségeket kell figyelembe venni, nem a vallást vagy a bőrszínt.

A harmadik világbeli bevándorlók nem akarnak integrálódni, legyenek muszlimok, keresztények, politeisták vagy egyéb.

Összehasonlításkét a Balkánon több millió muszlim él, de mivel nem harmadik világbeli országokról beszélünk hanem európaiakról, az ő integrációjuk jelentősen könyebb volna.


Egyébként azt se mondom, hogy nincs kivétel, hiszen rengeteg muszlim arab/berber vagy fekete afrikai van aki integrálódott, csak ők papírokkal, vízummal, útlevéllel jöttek Európába, nem pedig gumi csónakból kellett kimenteni őket és nem adták be pofátlanul a menekültkérelmet miután illegálisan átlépték több békés/biztonságos ország határát.

2020. szept. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
100%
Attól tartok, hogy ez a dolog pedig előbb-utóbb elkerülhetetlen lesz, a helyi háborúk, az éghajlat változás és egyebek miatt. Akkor legfeljebb nem fegyvertelenek érkeznek majd....
2020. szept. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
69%
Csúnya rasszista vagy és igazad van.
2020. szept. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
0%

"Szerintem nem kellene befogadni ezeket a népeket, mert elég nagy esélyét látom, hogy képtelenek lesznek integrálódni a társadalomba a kulturális különbségek miatt.


Természetesen megvan az esély, hogy valamennyi része ezeknek a bevándorlóknak tudna integrálódni, de szerintem nem éri meg a kockázat."


Akkor a magyarokat se engedjük Nyugatra, mert a magyarok többsége se tud integrálódni a nyugati világba. Az integrálódás ott kezdődik, hogy legalább alapszinten hajlandó vagy megtanulni a nyelvet. Sok magyar meg például hiába él 5 éve kint például Németországban a nyelvet alig beszéli, tényleg csak makogni tud, hogy "Ja, nein", azt is legtöbb esetben csak tippelve, hogy éppen mit kell mondani.

Kulturális különbségekbe meg inkább bele se menjünk, magyarok se tudják sokszor leküzdeni a kulturális különbséget leküzdeni, ilyen téren se kell álszenteskedni.

2020. szept. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
100%
# 16 Azért minket egy kalap alá venni harmadik világbeli bevándorlókkal, ne haragudj, normális vagy te?
2020. szept. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
0%

17:

Miért ne vehetném magunkat egy kalap alá? Azt a logikai menetet használtam, mint amit a kérdező, ami által egy kalap alá vehetünk magunkat a harmadik világbeli bevándorlókkal.

Vagy nem tetszik, hogy leírtam a magyarok többsége se akar beilleszkedni nyugaton? Vagy az nem tetszik, hogy utaltam rá nem minden harmadik világbeli bevándorló terrorista?

2020. szept. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 mindentudó99 ***** válasza:
83%
#18 Hát magadat egy kalap alá veheted velük ilyen pl eritreai analfabétákal de minket kösz ne. Biztos sok magyar nem tud németül de úgy gondolom dolgozni megy ki nem segéjért és el is látja a munkáját.
2020. szept. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
0%

8: ja persze....


És olyan béna a magyarság, hogy mindezt 600 év alatt sosem sikerült...



ROTFLMAO



Mit értesz elpusztítás alatt? Az ötvenvalahány nekik címzett pénzbeli támogatást, milliárdokat és egyebeket?????"


Pontosan ugyanannyit kapnak mint a magyarok. Semmivel se többet.


Igen rasszista vagy kérdező, mert te előre tudod hogy xy ember nem fog integrálódni, mert iszlám akármi.


Ne aggódjatok magyarország európa legszegényebb országa, most a vírus miatt még szegényebb lesz. A többi ország meg majd eldönti hogy mit akar. Nektek ahhoz semmi közötök.

2020. szept. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!