Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Rasszistának számítok, ha ezt...

Rasszistának számítok, ha ezt gondolom a Közel-keleti és Észak-afrikai migránsok Európába való befogadásáról?

Figyelt kérdés

Szerintem nem kellene befogadni ezeket a népeket, mert elég nagy esélyét látom, hogy képtelenek lesznek integrálódni a társadalomba a kulturális különbségek miatt.

Természetesen megvan az esély, hogy valamennyi része ezeknek a bevándorlóknak tudna integrálódni, de szerintem nem éri meg a kockázat.


Szerintem egy vadidegent senki sem engedne be az otthonába.


2020. szept. 23. 11:30
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
100%

"Hiába akarod bemagyarázni, hogy nyugathoz tartozunk kulturálisan, ha sok magyar a legalapvetőbb beilleszkedésre se hajlandó. "


Az, hogy nem beszélik a nyelvet, egy dolog. De nem fikázzák a helyieket a szokásaik alapján, és nem késelnek-erőszakolnak-verekednek vallási alapon, mint mondjuk a lökött afgánok. Minden további amit írtál, egyszerű hazudozás.

2020. szept. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
100%
#31 Vicces és szánalmas, hogy míg a magyaroknál a beilleszkedés lehetetlennek mondják csak mert nehezen tanulják meg a nyelvet vagy mert úgy dolgoznak kint ideiglenesen, hogy nem is akarják megtanulni - minek - addig olyanoknál akik nem is ismerik a latin betűket, törvényeket nem betartva csak a segélyekért jönnek be illegálisan, azoknál természetesnek veszik hogyha az állami nyelvoktatás ellenére sem tanulják meg a nyelvet pedig ott akarnak élni ezentúl.
2020. szept. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim ***** válasza:
69%
#32 Tényleg morbid, hogy a magyarokat azokhoz az illegális migránsokhoz méricskélik, akik még a latin betűket sem ismerik, sok köztük a félig analfabéta, és dolgozni sem akarnak. Ja, és csurig vallásosak (iszlám).
2020. szept. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
0%

30:

A grillezés egy példa volt csak. Számtalan más eset van mikor a magyarok tojnak a szabályozásokra.

Az meg vicces, hogy még most se érted az egész példát. Úgy beszélsz ember csoportokról, mintha minden tagja olyan lenne.

Erre mikor felhozom a témát, hogy akkor eme logikád mentén a magyarok se különbek sokszor, akkor az egyből más, csak, mert magyarok.

2020. szept. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 A kérdező kommentje:

#34


"Természetesen megvan az esély, hogy valamennyi része ezeknek a bevándorlóknak tudna integrálódni, de szerintem nem éri meg a kockázat."


A kérdésem alá ezt írtam. Nem beszéltem embercsoportok minden tagjáról.

2020. szept. 25. 17:41
 36/68 anonim ***** válasza:
0%

"Természetesen megvan az esély, hogy valamennyi része ezeknek a bevándorlóknak tudna integrálódni, de szerintem nem éri meg a kockázat."


Pont eme logika mentén nem kellene egyetlen egy magyart se kiengedni akkor Nyugatra. Magyarok között is meg van a kockázat, hogy balhéznak, stb, ezért nem éri meg kockáztatni.

De, pont ugyanilyen, mint amit ti toltok ezerrel.

2020. szept. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
100%

"Számtalan más eset van mikor a magyarok tojnak a szabályozásokra."


Akkor gondolom nem okoz gondot olyan forrásokkal szolgálni, ahol magyarok tömegverekedést kezdeményeztek, kamionnal gázoltak, késeltek, mindezt vallási alapon. És majdnem elfelejtettem: Nyugaton hol vannak olyan negyedek amit magyarok laknak és ajánlatos elkerülni?

2020. szept. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 A kérdező kommentje:

#36


Csak nem mindegy, hogy 100 ból egy magyar ott áll neki grillezni ahol nem szabad vagy 100 ból 10 bevándorló megver egy nőt, mert túl rövid szoknyát visel az utcán.

2020. szept. 26. 09:39
 39/68 anonim ***** válasza:
#38 Nekik mindegy - látod.
2020. szept. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
45%

37:

Nem vallás, hanem politikai alapon. A kettő nem ugyanaz. Az ISIS politikai alapon csinálta a támadásokat, nem vallási alapon. Ők csak a vallás mögé bújtak. Nem, nem támogatta őket minden muszlim vallású. Alapból nagyon sok Nyugat-Európából elszökött tagjuk konkrétan magával az Iszlám vallással se volt tisztában, nagyon sokuk lakásán meg szobájában találták meg az "Islam for Dummies" könyvet. A "for Dummies" könyvsorozatot lényegében "XYról hülyéknek" lehetne szabadon lefordítani, ezekben mindig egy-egy témáról beszélnek könnyen, érthetően.

Az ISIS ezt a tudatlanságot használta ki sokaknál, hogy konkrétan alig ismerik a vallást és minden hülyeséget be tudtak mesélni nekik. Ezekből lettek később a leghűségesebb katonák, akik simán bevállaltak minden akciót az ISISnak.

Emiatt is volt jó pár olyan Imám, aki felszólalt az ISIS ellen:


[link]


Az egész nem szólt semmi másról, csak politikáról. Ugyanazt tolták, mint Európában a középkorban, a vallás mögé bújva hangoztatták a politikai ideológiát.


Kérdező:

Csak a logikátok alapján már amiatt az 1 magyar miatt se éri meg a kockázatot vállalni. :)

De, a logikátok alapján mindegy a bűnözés magassága, mivel például nem mindegyik közel-keleti ver meg minden nőt, bármennyire ezt próbáljátok beállítani.

Pont emiatt nem éri meg tövig benyalni a Fidesz propagandát.

Amúgy csak megsúgom évek óta élnek Magyarországon közel-keletiek, nem kevés számban, különös, eddig nem zavart, nem volt gond velük? De egyből félni kell, mert sok közel-keleti megy Nyugatra?

Na, ilyen a politika.

2020. szept. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!