Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Rasszistának számítok, ha ezt...

Rasszistának számítok, ha ezt gondolom a Közel-keleti és Észak-afrikai migránsok Európába való befogadásáról?

Figyelt kérdés

Szerintem nem kellene befogadni ezeket a népeket, mert elég nagy esélyét látom, hogy képtelenek lesznek integrálódni a társadalomba a kulturális különbségek miatt.

Természetesen megvan az esély, hogy valamennyi része ezeknek a bevándorlóknak tudna integrálódni, de szerintem nem éri meg a kockázat.


Szerintem egy vadidegent senki sem engedne be az otthonába.


2020. szept. 23. 11:30
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:

"Európában meg miként radikalizálódnának a muszlimok, hogyha az Imámok évek óta amiatt sírnak, hogy egyre kevesebb a muszlim vallású, egyre többen tagadják meg a hitet, stb?"


Ez már csak azért sem igaz, mert a mecsetépítések száma Európában növekszik. Pl a németországi muszlimok meg akarják duplázni a mecsetépítések számát, jelenleg 180 mecset van építés alatt. És ez csak egy német példa. Ennek sem olvastál utána.


"Azért, mert direkt felkerestél olyan oldalakat, amik arról akarják meggyőzni az embereket, miszerint az összes európai arab származású valójában terrorista, akik arra várnak, hogy a férfiakat megöljék, a nőket meg utána megerőszakolják, a gyerekeket meg áttérítsék."


Épp magadból csinálsz bolondot ilyen észrevétellel. Ilyen hozzáállással engem nem is engedtek volna államvizsgázni az egyetemen, mert eleve olyan volt a tanári kar, ahol tiltva volt a politizálás a legkisebb mértékben is. Sőt, az ebből íródott szakdolgozatomat sem lehetett volna megvédenem a bizottság előtt. A bennük lévő bibliográfia eleve visszakövethető adatokat jelent. Ezek nélkül, vagy ha nem hiteles forrásokból tájékozódom, szintén visszadobják a munkáimat. Ami politikai megrendelésre készül, ott nincs bibliográfia, és nem visszakövethető, a felhasznált irodalom pedig kimerül ócska blogoldalakban. Érted?


"Mikor valaki mondja nektek ez nem így van, akkor egyből rávágjátok az egyedi eset, nem mérvadó. "


Kérdezzem meg újra, hogy én mit tehetnék amiatt, hogy a muszlimok ne csak esetenként csináljanak ilyet? Ha neked ez kellemetlen, akkor rajtuk kell számonkérned.


"A források azok az oldalak gondolom amikről korábban írtam."


Ezt pár sorral fentebb elmagyaráztam, hogy miért hülyeség. Belekötni lehetetlen.


"Jaja, tudod mi a probléma? Az, hogy azok a negyedek már korábban nézted, így elég nagy baromság amit írsz. A menekülteknek nincs semmi közük hozzá, főleg úgy, hogy alig maradnak Európában."


A migránsok zömét nem lehet kitoloncolni Európából, ami éles vitákhoz vezetett Nyugaton. Ennek is utána lehet olvasni. A mostani migránsok pedig szintén ilyen kerületeket vagy városrészeket fognak alkotni. Pl Franciaországban jelenleg építés alatt vannak azok a szociális bérlakások, ahová őket beköltöztetik. Mit eredményez ez? A már meglévő kerületek sokszorozódását. Ebbe sem lehet belekötni.


"Jaj, ne játszd már meg az ártatlan. Olvasd már vissza a saját írásaidat."


Visszaolvastam, mindenhol azt írtam, hogy a TÖBBSÉGÜK. Keverheted máséval.


"Pont azon vagytok besértődve, hogy a saját logikátokban kicseréltem az arab szót magyarra és emiatt hisztiztek. "


Igen, és több pontos is meg lett cáfolva, hogy miért csináltál hülyeséget. Valószínűleg nem olvasod el megfelelően a válaszokat, és hosszú sorokat átugrasz. Valószínűleg szándékosan.


"Arról, hogy előadjátok, hogy hiába született már valaki Európában, hiába nőtt fel Európában, ő nem európai, hanem arab országbeli, mivel vannak arab országbeli ősei."


Többször le lett írva, hogy az integrációs készségük a probléma. Elmagyarázhatnád, hogy ezen mit nem lehet felfogni. Egy sort sem írtam vérségről. Folyamatosan olyan dolgokat írsz, amiről szó sem volt részemről. Persze idemásolni nem tudod egyiket sem, mert ilyen nem hangzott el. Egyébként elég érdekes, hogy politikai megrendelésre íródott szakkönyveket is beemelnek pl az egyetemi és a doktori tananyagba. Sőt, doktori munkánál el is fogadják. Na ezért óriási baromság, hogy minden tanulmány ami nem téged igazol, az politikai hátszelű. Kíváncsiságból rákerestem olyan forrásmunkákra amik azt támasszák alá, hogy az integrációval semmi probléma. Ilyen munka nem létezik. Pedig a könyvtár zárolt részét is átnéztem.


"Mondja ezt olyan, aki 2020-ban szöveget nem tud értelmezni. :D"


Egy sor nem hangzott el tőled ebben a kontextusban: "azt olvastam itt és itt..." A gond veled van és lesz.

2020. szept. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
100%

#51 Szerintem ne folytasd, ne idegesítsd magad tovább rajta! Szándékosan ír neked ilyen vadbaromságokat, mert egyrészt síkhülye, másrészt semmi sem ingatja meg ebben, a legkevésbé a tények és a valóság. Csakis azért csinálja hogy téged - vagy aki hajlandó leállni vitázni vele, néha én is sajnos - azt kiborítsa.

Hazudik, félremagyarázza ami le van írva és kiforgat mindent a saját agymenései szerint. Nem éri meg. Hülyével nem lehet vitatkozni.

2020. szept. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
100%
#52 A migrisimiző válaszoló tényleg sokat hazudozik. Amúgy nem érdekes, hogy a legtöbb hazugságon leginkább őket lehet tetten érni?
2020. szept. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
45%

"Ez már csak azért sem igaz, mert a mecsetépítések száma Európában növekszik. Pl a németországi muszlimok meg akarják duplázni a mecsetépítések számát, jelenleg 180 mecset van építés alatt. És ez csak egy német példa. Ennek sem olvastál utána."


Attól, mert mecsetek épülnek még nem jelenti, hogy sokan fognak is járni bele. Romániába például agyba-főbe építenek mindenhova Ortodox templomokat, oda is ahol nincs is Ortodox vallású. Ez is ugyanolyan.


"Épp magadból csinálsz bolondot ilyen észrevétellel. Ilyen hozzáállással engem nem is engedtek volna államvizsgázni az egyetemen, mert eleve olyan volt a tanári kar, ahol tiltva volt a politizálás a legkisebb mértékben is. Sőt, az ebből íródott szakdolgozatomat sem lehetett volna megvédenem a bizottság előtt. A bennük lévő bibliográfia eleve visszakövethető adatokat jelent. Ezek nélkül, vagy ha nem hiteles forrásokból tájékozódom, szintén visszadobják a munkáimat. Ami politikai megrendelésre készül, ott nincs bibliográfia, és nem visszakövethető, a felhasznált irodalom pedig kimerül ócska blogoldalakban. Érted?"


Figyelj, egyszerű szöveget nem tudsz értelmezni. Többször is bizonyítottad már, emiatt bocsi, de nem hiszem el, hogy te államvizsgáztál bármiből. Az egyetemek meg pont olyanok, hogy politizál sok tanár. Történelem szakokon sokszor pont amiatt szívnak, mert sok idősebb oktató politikai okokból csak a rendszerváltás előtt tanított verziót hajlandó elfogadni 56ról.


"Kérdezzem meg újra, hogy én mit tehetnék amiatt, hogy a muszlimok ne csak esetenként csináljanak ilyet? Ha neked ez kellemetlen, akkor rajtuk kell számonkérned."


Kezdetnek annyit, hogy nem akarod beállítani, mintha ez nem fordulna elő.


"A migránsok zömét nem lehet kitoloncolni Európából, ami éles vitákhoz vezetett Nyugaton."


A migránsok zömét már kitoloncolták. A hazai média nem hajlandó csak erről beszélni. Főleg a bajorok, ők gyorsítva lökdösik ki őket és küldik vissza őket.


" A mostani migránsok pedig szintén ilyen kerületeket vagy városrészeket fognak alkotni."


Jövőbe látsz vagy mi?


"Pl Franciaországban jelenleg építés alatt vannak azok a szociális bérlakások, ahová őket beköltöztetik. Mit eredményez ez? A már meglévő kerületek sokszorozódását. Ebbe sem lehet belekötni."


De, bele lehet, csak nem fog jól esni a lelki világodnak. Még te magad írod, hogy most építik, akkor honnan tudod, hogy mivé fog változni? Áruld már el.


"Visszaolvastam, mindenhol azt írtam, hogy a TÖBBSÉGÜK. Keverheted máséval."

Mellette meg utalsz rá, hogy többségük miatt mindegyik veszélyt jelent, stb. Ez ugyanolyan mintha nyíltan ki mondanád.


"Igen, és több pontos is meg lett cáfolva, hogy miért csináltál hülyeséget. Valószínűleg nem olvasod el megfelelően a válaszokat, és hosszú sorokat átugrasz. Valószínűleg szándékosan."


Nem lettem megcáfolva, hanem hisztizve toporzékoltatok, hogy a magyarokra ne merjem ugyanazt a logikát kivetni. Mert akkor is, ha egy magyar bűnöz akkor se a többi magyar egy kalap alá venni, stb. Arról nem én tehetek, hogy a görbetükröt nem értettétek meg.


"Többször le lett írva, hogy az integrációs készségük a probléma. Elmagyarázhatnád, hogy ezen mit nem lehet felfogni."


Nem, ti arról beszéltek jó ideje, hogy automatikusan a többségük miatt egyik se lesz hajlandó integrálódni. Ezt fejtettem ki bővebben nektek, hogy az integrálódás nem annyiból áll, hogy európainak születtél. Erre utaltam azzal is, hogyha nagyon mélyre áss az ember a magyarok többsége se hajlandó integrálódni és emiatt hisztiztetek.


"Folyamatosan olyan dolgokat írsz, amiről szó sem volt részemről. Persze idemásolni nem tudod egyiket sem, mert ilyen nem hangzott el."


Nem fogom az összes válaszodat idemásolni. Szépen visszaolvashatod miket írtál. Meg egyből jönne úgyis "de hát az nem én voltam", stb szokásos válasz.


"Egyébként elég érdekes, hogy politikai megrendelésre íródott szakkönyveket is beemelnek pl az egyetemi és a doktori tananyagba. Sőt, doktori munkánál el is fogadják. Na ezért óriási baromság, hogy minden tanulmány ami nem téged igazol, az politikai hátszelű."


Hát pont nem erről beszéltem. Látod, erről beszélek, egyszerű szöveget nem tudsz értelmezni. Én arról beszélek, hogy mindegyik tanulmányt úgy szokták megírni, hogy valamelyik politikai oldalnak kedvezzen, hogy valamelyik politikai oldal igazát igazolja. Aztán az emberek a másik politikai oldal igazát igazoló tanulmányt nem fogadják el.


"Kíváncsiságból rákerestem olyan forrásmunkákra amik azt támasszák alá, hogy az integrációval semmi probléma. Ilyen munka nem létezik. Pedig a könyvtár zárolt részét is átnéztem."


Hazudj már hihetőbbet. Persze-persze, egyből, könyvtár zárolt részét átnézted, stb. Most komolyan elvárod, hogy bárki elhiszi ezt? Ne told már túl a kretént könyörgöm.


"Egy sor nem hangzott el tőled ebben a kontextusban: "azt olvastam itt és itt..." A gond veled van és lesz."


Jaja, velem van a gond, mert te nem tudsz egyszerű szöveget értelmezni, de állítod, hogy egyetemre jártál, stb. :D Ilyen szövegértéssel ne haragudj, de magyar érettségin elszoktak hasalni a diákok.


52:

Jaja, egyből vadbaromság. :D Mit magyaráztam félre áruld már el? :D Arról nem tehetek, hogy nektek nem tetszik, hogy a saját példátoknak görbe tükröt tartottam és nem osztom azt a véleményt, hogy egyből mindenkit toloncoljunk ki, stb. Lehet nálatok ez a menő, csak ahogy utaltam rá sose tudhatod a magyarokat mikor kezdik el kitoloncolni.


53:

Persze-persze, minden cáfolva, stb. :D Mivel? :D Áruld már el. Eddig csak pont a szokásos propaganda anyag lett felmondva minden érvre.


Az meg külön vicces, hogy egyből gyanúsan ugyanolyan százalékú válaszolók írnak. :D

2020. szept. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
100%

"Az meg külön vicces, hogy egyből gyanúsan ugyanolyan százalékú válaszolók írnak. :D"


53-as vagyok. Az valahol tényleg téged minősít, hogy ami nem illik a gondosan felépített toleráns kis világképedbe, az "meg lett rendelve politikailag". Ilyen alapon zárjon be minden egyetem, mert minden könyvük politikai hátszelű. Legyen az akár egy néprajzi kötet <--- gondolom annak se igaz a fele se.

2020. szept. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
62%

55:

Nem megy a szövegértés? :D Én arról beszélek, hogy minden tanulmány valamelyik politikai oldalhoz kötődik, azokat meg annak a politikai irányzat kedvelői hangoztatják, míg az ellenzői nem fogadják el.

Tényleg röhej mennyire nem egy egyeseknek már a szövegértés itt. :D

2020. szept. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
100%

Neked az a bajod, hogy olyan dolog még nem íródott integrációról "k*rvaszakszerűen" ami a te f*szságaidat támassza alá. Ilyen szempontból az 51-es is egy hülye állatkert, mert pazarolta rád a pofázását. B*szki, akkor ezentúl tilos kutatni ezt a sok bunkó migránst, mert minden politika?

Ennyi erővel ha azt állítod, hogy minden rendben ezekkel a barmokkal, akkor azt is a politika mondatja veled, ergo az sem releváns.

2020. szept. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
100%

"Attól, mert mecsetek épülnek még nem jelenti, hogy sokan fognak is járni bele."


Ez megint nem igaz. Nem rég épült fel Németország legnagyobb mecsetje Kölnben, ami kb 1100 muszlim befogadására alkalmas. Ha már Németország a példa, akkor ott pont növekszik a muszlimok száma. De a franciáknál, hollandoknál és az angoloknál is. Nem lep meg, hogy ezt sem tudtad. Az az állításod pedig erős, hogy Európában egyetlen mecset sincs.


"Többször is bizonyítottad már, emiatt bocsi, de nem hiszem el, hogy te államvizsgáztál bármiből."


Ez már ovis szint részedről.


"Kezdetnek annyit, hogy nem akarod beállítani, mintha ez nem fordulna elő."


Erre ezt írtam le kb háromszor: "...hogy a muszlimok NE CSAK ESETENKÉNT csináljanak ilyet? " - Ez annyit jelent, hogy néha felnyomnak ezt-azt, de nem jellemző. Azért ne terjeszd már úton-útfélen, hogy soha nem bűnözött egyetlen migráns sem.


"A migránsok zömét már kitoloncolták. "


A Welt am Sonntag című német lap írta meg, hogy a kitoloncolások gyakorlatilag leálltak. Továbbá a szász miniszterelnök nyilatkozta azt, hogy a kibocsájtó országok nem hajlandók visszafogadni az érintetteket. A francia belügyminiszter is azt nyilatkozta , hogy "sok az érkező, kevés a távozó". Ezt illene tudni. Szerinted kb 100-200 főnyi migráns maradt Európában...aha.


"Jövőbe látsz vagy mi?"


Nem látok a jövőbe, hanem elolvasom ami érdekel. Ajánlom figyelmedbe, a vonatkozó francia cégek építési nyilvántartásait. Pl a franciáknál az ilyen jellegű szociális bérlakásokat nem az önkormányzat, hanem magáncégek építik szigorú szabályozás mellett. Továbbá olvasd el a lakáspiaci fejlemények társadalmi hatásait,ha már ez sem jutott eszedbe magadtól. Ezek kitérnek arra is, hogy miért válnak folyamatosan párhuzamos társadalmakká az ilyen környékek. Ennek is utánanézhettél volna.


"Meg egyből jönne úgyis "de hát az nem én voltam", stb szokásos válasz."


Visszakeresem én. Mik voltak azok?


"Arról nem én tehetek, hogy a görbetükröt nem értettétek meg."


Nem volt tükör, csak óbégatás részedről.


"Nem, ti arról beszéltek jó ideje, hogy automatikusan a többségük miatt egyik se lesz hajlandó integrálódni."


Mivel egy ideje csak én szánom rá az időt, hogy ezt a terelésekkel tarkított firkálást hosszabban folytassam, ezért észrevehetted volna, hogy mindenhol csak a "többség" szót használtam. Nem utaltam arra, hogy MINDEGYIK veszélyt jelent a többség miatt. Te utaltál arra, hogy minden magyar bűnöző, és te írtál arról, hogy integrációs probléma egyáltalán nem létezik, és migránsok sohasem léptek be Európába. Ezeket azért gondold át. Továbbá azt az elképzelésed is, hogy minden migránsnak joga van elvenni bárki tulajdonát.


"Aztán az emberek a másik politikai oldal igazát igazoló tanulmányt nem fogadják el."


Íródott olyan tanulmány, miszerint az integráció működőképes?


"Hazudj már hihetőbbet. Persze-persze, egyből, könyvtár zárolt részét átnézted, stb. Most komolyan elvárod, hogy bárki elhiszi ezt? Ne told már túl a kretént könyörgöm."


Egyetlen adatbázis sem dobta ki, pedig rengetegnek kéne lennie. A kulcsszavas keresés sem hozott eredményt. Az pedig nehezen hihető, hogy a sikeres integrációról ne íródott volna szakkönyv. Hol vannak ezek? A zárolt részen pedig azt értsd (látszik, hogy sohasem jártál könyvtárban), hogy azok a könyvek csak helyben használhatóak. De most már érdekel...hol vannak ezek az anyagok, ha olyan rengeteg van belőlük ahogy állítod? Még a hírhedten migránsvédő ballib portálok sem hivatkoznak egyetlen egyre sem.


Az 57-esnek pedig üzenem, hogy a válasza csak őt minősítette velem szemben.

2020. okt. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:

57:

Nekem nincs semmi bajom. :D Neked van annyi bajod, mint ahogy utaltam rá, hogy egyáltalán nem megy a szövegértés neked. Arról próbálok veled értelmes kommunikációt folytatni, hogy a tanulmányok, amik mindkét oldal hangoztat, azt azért hangoztatja, mert az ő politikai nézetüket igazolja. Most komolyan ennyit nem lehet megérteni? :D De tényleg ez már nevetséges.

2020. okt. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
50%

"Ez megint nem igaz. Nem rég épült fel Németország legnagyobb mecsetje Kölnben, ami kb 1100 muszlim befogadására alkalmas. Ha már Németország a példa, akkor ott pont növekszik a muszlimok száma. De a franciáknál, hollandoknál és az angoloknál is. Nem lep meg, hogy ezt sem tudtad. Az az állításod pedig erős, hogy Európában egyetlen mecset sincs."


Megy megint a csúsztatás ezerrel. Nézzük meg mit írtam: "Attól, mert mecsetek épülnek még nem jelenti, hogy sokan fognak is járni bele."


Egy mondat, egyetlen egy mondat is ki fog már rajtad könyörgöm? Ebből a mondatból áruld hol van az a rész, hogy azt mondom Európában egyetlen mecset sincs.


"Ez már ovis szint részedről."

Hát sajnos ovis szintre kellett lemennem hozzád, mert másképp nem lehet vitatkozni veled. Mindenkinek arra a szintre megyek le a vitában, amilyen szinten van.


"Erre ezt írtam le kb háromszor: "...hogy a muszlimok NE CSAK ESETENKÉNT csináljanak ilyet? " - Ez annyit jelent, hogy néha felnyomnak ezt-azt, de nem jellemző. Azért ne terjeszd már úton-útfélen, hogy soha nem bűnözött egyetlen migráns sem."

Senki se akarja beállítani. Te akarod azt beállítani, mintha minden muszlim alapból bűnöző lenne, egymásnak falaznak állandóan és olyan ritka jelenség az, hogy szólnak a hatóságoknak, ha valaki olyat csinál, mint amilyen sűrűn látogatnak meg más univerzumok élőlényei.


"A Welt am Sonntag című német lap írta meg, hogy a kitoloncolások gyakorlatilag leálltak. Továbbá a szász miniszterelnök nyilatkozta azt, hogy a kibocsájtó országok nem hajlandók visszafogadni az érintetteket. A francia belügyminiszter is azt nyilatkozta , hogy "sok az érkező, kevés a távozó". Ezt illene tudni. Szerinted kb 100-200 főnyi migráns maradt Európában...aha."


Ja, hogy te már számokat is belelátsz mindenbe? Szépen másold már be ahol azt írom kb 100-200 fő migráns maradt csak. :D Ja, hogy nem megy, csak a betanult csúsztatás. Én kérek elnézést, hogy reménykedtem benne lehet veled értelmes vitát folytatni. Szerinted csak az elmúlt pár hétben kezdték el kitoloncolni azokat, akik nem jogosultak a menekült kérelemre? Meg a szász elnök is érdekes figura, mert neki is ugyanúgy kellene tudnia ez nem így megy, hogy befogadja-e az országa a menekültet ahonnan származik vagy sem. Nem jogosult a menekült státuszra, akkor fogják felrakják a legelső repülőre és küldik vissza, ott meg azt kezd magával amit akar. A volt ISISeknél van az, hogy nem tudnak nem mit kezdeni velük, mert UK is például mindegyiktől megtagadta az állampolgárságot és elvette tőlük. Így egyik ország állampolgárai se, nincs hova visszaküldeni.


"Visszakeresem én. Mik voltak azok?"

Az egész írásaid, elmondtam már.


"Nem volt tükör, csak óbégatás részedről."

Übégatés a részetekről volt legfeljebb, amiért kicseréltem a logikátokban az arabokat magyarokra és úgy már egyből nem tetszett nekik az ötleteket, hogy mit kellene az arabokkal csinálni, stb.


"Mivel egy ideje csak én szánom rá az időt, hogy ezt a terelésekkel tarkított firkálást hosszabban folytassam, ezért észrevehetted volna, hogy mindenhol csak a "többség" szót használtam."

Figyelj drága barátom, ne állítsd be magad szentnek. Te terelsz legjobban és akartad most is úgy beállítani, hogy én konkrét számokat írtam, ahova egyetlen egy szám se szerepelt. Ez is terelés, csak megsúgom.


"Nem utaltam arra, hogy MINDEGYIK veszélyt jelent a többség miatt."

Mégis arról akarsz meggyőzni, hogy a többség miatt egyikben se bízunk meg.


"Te utaltál arra, hogy minden magyar bűnöző, és te írtál arról, hogy integrációs probléma egyáltalán nem létezik, és migránsok sohasem léptek be Európába."


Te neked most tényleg ennyire nem megy a szövegértés vagy mi? :D Arról beszéltem, hogy mivel vannak olyan magyarok, akik nem integrálódnak, emiatt hiába nem az összes magyar ilyen, de a logikátok alapján nem éri meg kockáztatni és mindegyik magyar ugyanúgy utasítsák ki. Egyáltalán nem volt semmi szó róla, hogy az összes. :D

A másik meg nem mondtam, hogy nincs integrációs probléma, ne adj szavakat a számba, mert annyit érsz el vele, hogy saját magadat égeted be, mint ahogy most is. :D Arról beszéltem, hogy ti úgy állítjátok be, hogy mivel van egy réteg, amivel probléma van, ezért ugyanúgy a többivel se érdemes kockáztatni.

Harmadszor, hogy lehetsz olyan hülye (mást már nem tudok rád írni, hiába sértődsz be, de ez tényleg alja értelmi szintet üti már), ha előtte arról idéztél tőlem miszerint a menekültek többségét már hazatoloncolták, akkor utána olyat állítasz, mintha én azt írtam volna nincs egyetlen egy menekült se Európában. :D Most komolyan, ezt se gondoltad komolyan.


"Ezeket azért gondold át. Továbbá azt az elképzelésed is, hogy minden migránsnak joga van elvenni bárki tulajdonát."


Beégesselek megint? :D Fontold meg a tanácsomat amit előbb írtam és ne akard jobban beégetni magadat azzal, hogy olyanokat állítasz miszerint írtam, amit nem írtam, mert csak magadat röhögteted ki.


"Íródott olyan tanulmány, miszerint az integráció működőképes?"

Miért ne íródott volna? Értelmezni is tudnád amit írnak neked, akkor rájönnél van ilyen, csak ugye neked valahol már-már általános iskolai szinten ragadt a szövegértelmezési képességed.


"Egyetlen adatbázis sem dobta ki, pedig rengetegnek kéne lennie. A kulcsszavas keresés sem hozott eredményt. Az pedig nehezen hihető, hogy a sikeres integrációról ne íródott volna szakkönyv. Hol vannak ezek? A zárolt részen pedig azt értsd (látszik, hogy sohasem jártál könyvtárban), hogy azok a könyvek csak helyben használhatóak. De most már érdekel...hol vannak ezek az anyagok, ha olyan rengeteg van belőlük ahogy állítod? Még a hírhedten migránsvédő ballib portálok sem hivatkoznak egyetlen egyre sem."


Leírom sokadjára: egyszerű szöveget nem tudsz értelmezni, többször bebizonyítottad, fentebb is, olyan szövegeket láttál, amik nem léteztek az írásomban, ott láttál számokat ahova nem voltak írva, ezután te ne akard bemesélni, hogy egyáltalán bárminek utána tudtál nézni. Nem pedig még az, hogy te rendelkezel bármilyen diplomával. Mert itt erről van szó, hogy azt állítod magadról te diplomás szakember vagy, emiatt utána néztél minden dolognak, aminek csak tudtál, de nem találtál semmit.

Ez már ott bukik, hogy ilyen szövegértelmezési képességekkel egyből megbuktál volna a magyar érettségin. Magyar érettségi hiányában meg nem tudsz egyetemre menni. Ezért írtam, hogy ne hazudj.

Elég lett volna annyit írnod, hogy M1en beszéltek róla, Pesti Srácokon olvastam, 888on, vagy bármelyik hasonló oldalon és nem égeted be totál magadat.

Ennek ellenére te megakartad mutatni, hogy tudsz nagyot hazudni. Kár, hogy nem jött össze, majd legközelebb másik kérdésnél. Rám hallgatsz már inkább hanyagolod itt a témát, mert csak egyre jobban a saját hazugságaid hálójába gabalyodsz.

2020. okt. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!