Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Rasszistának számítok, ha ezt...

Rasszistának számítok, ha ezt gondolom a Közel-keleti és Észak-afrikai migránsok Európába való befogadásáról?

Figyelt kérdés

Szerintem nem kellene befogadni ezeket a népeket, mert elég nagy esélyét látom, hogy képtelenek lesznek integrálódni a társadalomba a kulturális különbségek miatt.

Természetesen megvan az esély, hogy valamennyi része ezeknek a bevándorlóknak tudna integrálódni, de szerintem nem éri meg a kockázat.


Szerintem egy vadidegent senki sem engedne be az otthonába.


2020. szept. 23. 11:30
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
100%

59:

Ha semmi bajod, akkor a f*sznak kezdesz vergődni a tényeken?

Vannak migránsok? Vannak. Baj van sokkal? Igen. Mennek haza? Töredékük. Akkor mi a frászt picsogsz ezeken?

Ha szerinted alig maradt itt néhány, és azokkal semmi gond, akkor egy rossz drogos hülyegyerek lehetsz.

K*b*szottul megnézném a te állítólagos könyveidet, ha lennének olyanok.

2020. okt. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:

"Attól, mert mecsetek épülnek még nem jelenti, hogy sokan fognak is járni bele."


Ezt mire alapozod? Mert az az állításod is megdőlt, hogy csak néhány muszlim jár mecsetbe Németországban. Ezt a részt lezártnak tekintem.


"Te akarod azt beállítani, mintha minden muszlim alapból bűnöző lenne"


Én ilyet nem állítottam. Te írtad azt, hogy Nyugaton sokkal több magyar bűnözik, mint nem európai hátterű migráns. Ezt is lezártnak tekintem.


"Nem jogosult a menekült státuszra, akkor fogják felrakják a legelső repülőre és küldik vissza, ott meg azt kezd magával amit akar."


Ez sem igaz. Számos migránst elutasítottak, de még mindig az országban lebzselnek. A franciáknál sem ritka, hogy a kiutasításuk után 4 évvel még mindig ott vannak. De megnéznék egy olyan fotót, vagy videót, vagy híradást, amin egy migránsokkal megrakott hajó éppen Afrika felé tart. Helyette csak olyanok vannak, amik százával hordják ide őket. Na meg mint írtam, nálad szakértőbbek is ugyan azt nyilatkozták, hogy alig alig lehet kitoloncolni néhányat. Mielőtt valami marhaságot írsz erre is (szokás szerint politikai alapon, forrás nélkül), ezt is lezártnak tekintem.


"Te terelsz legjobban és akartad most is úgy beállítani, hogy én konkrét számokat írtam, ahova egyetlen egy szám se szerepelt."


Apa kezdődik...te nem, te nem írtál ilyet, , te nem így gondoltad, te okosabb vagy mint egy szociológus. Na itt, ezt is lezártnak tekintem. Források nélkül nincs több hozzászólás. Értve?


"Arról beszéltem, hogy mivel vannak olyan magyarok, akik nem integrálódnak, emiatt hiába nem az összes magyar ilyen, de a logikátok alapján nem éri meg kockáztatni és mindegyik magyar ugyanúgy utasítsák ki. "


Amint mutatsz erről egy normális forrást, elhiszem. Addig ezt a részt is lezártnak tekintem, mint hazudozást.


"Fontold meg a tanácsomat amit előbb írtam és ne akard jobban beégetni magadat azzal, hogy olyanokat állítasz miszerint írtam, amit nem írtam, mert csak magadat röhögteted ki."


Sosem unod meg az állandó mentegetőzést? Ne írd le azt ami zagyvaság, és akkor nincs gond. De ennek is tegyünk pontot a végére.


"Miért ne íródott volna? Értelmezni is tudnád amit írnak neked, akkor rájönnél van ilyen, csak ugye neked valahol már-már általános iskolai szinten ragadt a szövegértelmezési képességed."


Bizonyítsd. Addig ez is csak egy hasraütésszerű kitaláció.


"Elég lett volna annyit írnod, hogy M1en beszéltek róla, Pesti Srácokon olvastam, 888on, vagy bármelyik hasonló oldalon és nem égeted be totál magadat."


Amikor én már ezzel a témával foglalkoztam, még nem volt pesti srácok, sem 888, sem migrációs hullám. De ma különösen rendes vagyok, ezért belinkelem neked az ajánlott olvasmányokat, ha már saját elgondolás alapján írsz csacsiságokat a témáról. Oké, hogy nő, vagy, de el ne várd, hogy csak ezért majd háromszor meghajolok előtted, Nos, ajánlott olvasmányok neked, én már olvastam mindet:


-Póczik Szilveszter (kriminológus-történész): Nemzetközi migráció, nemzetközi kockázatok

-Kirsten Heisig (német bírónő, többször is publikált a témában): Das Ende der Geduld

-Dr Egedy Gergely (tan­szék­ve­ze­tő, Bu­da­pes­ti Cor­vi­nus Egye­tem Ál­lam­igaz­ga­tá­si Kar, Tár­sa­da­lom­el­mé­le­ti Tan­szék):A multikulturalizmus dilemmái: Nagy-Britannia példája

-Samuel Huntington (a Harvard egyetem professzora, politika tudós): A civilizációk összecsapása

-Csiki Tamás - Justh Krisztina (in: Biztosnágpolitikai Szemle): Az iszlám Európában - integráció vagy konfliktus? (korszerű ismeretekkel, tényalapú elemzésekkel és független szakmai értékelésekkel.)

-Jonah Goldberg (politikai elemző, rovatvezető): Liberálfasizmus


Egyiknél sem látom, hogy a 888 vagy a pestisrácok munkatársai lennének. Ez hogy lehetséges? :) Ha esetleg elolvastad őket, akkor még tudok adni, majd dobj egy privit rám.

De mivel én toleráns vagyok, megadom a lehetőséget mindenkinek, hogy olyan olvasatlan és tényszerűtlen maradjon, amilyen szeretne, nevetség tárgya mellett.

Amennyiben nem látok kiértékelhető forrásokat tőled, a vitát befejeztem.

2020. okt. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
45%

61:


Szövegértés gyakorlókönyveket nézz már inkább előbb. :D


"Vannak migránsok? Vannak. Baj van sokkal? Igen. Mennek haza? Töredékük. Akkor mi a frászt picsogsz ezeken?"


Legfeljebb te picsogsz ezeken. :D Szerinted mi a francról beszéltem? :D


"Ha szerinted alig maradt itt néhány, és azokkal semmi gond, akkor egy rossz drogos hülyegyerek lehetsz."


Drogos hülye gyerek legfeljebb te lehetsz. :D Így az is érthető lenne, hogy miért a béka feneke alatt van a szövegértési képességed.

Megsúgom: én arról beszélek már nektek nagyon régóta, hogy azért, mert van egy részük, akivel nem lehet bírni (amit nem tagad senki, hiába próbáljátok így beállítani politikai haszonszerzésre) nem biztos, hogy az a legjobb ötlet, ha fogod és a maradékot is, akivel semmi gond nincs azt is ki akarjátok rugdosni Európából. Kár köntörfalazni, erre utaltatok már sokszor.

Azóta meg megy a rinya tőletek mikor a migráns szót kicseréltem magyarokra és levezettem, hogy ugyanígy felhasználható ez a gondolatmenet a magyarok ellen. Csak ez már ugye nem tetszett itt sokaknak és most ezen megy a hiszti.

2020. okt. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
50%

62:


"Ezt mire alapozod? Mert az az állításod is megdőlt, hogy csak néhány muszlim jár mecsetbe Németországban. Ezt a részt lezártnak tekintem."


Miért égeted be magadat? :D Senki nem mondta, hogy néhány muszlim jár mecsetbe. :D Tényleg kezeltesd magadat, mert ez már beteges. Értem én, hogy pocsék érzés, hogyha valamiben nem neked van igazad, de el kell fogadnod, lassan ideje lenne felnőttként viselkedned. Főleg, hogyha olyanokat akarsz behazudni, mint, hogy diplomás vagy.

Kicsit se zavarjon, hogy én arról beszéltem egyre kevesebb a muszlim és egyre több az ateista az arab fiatalok között is. Ebből nem tudom miként szűrted le, hogy azt mondom alig járnak a mecsetekben. Azt írtam még, hogy nem fognak sokan járni, hiába építik őket nem lesznek állandóan tele. Tényleg röhej már, hogy ilyen szintű alap szövegértés se megy neked.


"Én ilyet nem állítottam. Te írtad azt, hogy Nyugaton sokkal több magyar bűnözik, mint nem európai hátterű migráns. Ezt is lezártnak tekintem."


Megint csúsztatás. :D Egyáltalán nem állítottam ilyet, csak szólok :D A példámban arról beszéltem, hogy ugyanúgy vannak magyarok akik bűnöznek, nem mondtam azt, hogy ők drasztikusan többen vannak, stb. Igaz, téged mit zavar ez, sokadjára bizonyítod, hogy nem tudsz rendesen olvasni se.


"Ez sem igaz. Számos migránst elutasítottak, de még mindig az országban lebzselnek. A franciáknál sem ritka, hogy a kiutasításuk után 4 évvel még mindig ott vannak. De megnéznék egy olyan fotót, vagy videót, vagy híradást, amin egy migránsokkal megrakott hajó éppen Afrika felé tart. Helyette csak olyanok vannak, amik százával hordják ide őket. Na meg mint írtam, nálad szakértőbbek is ugyan azt nyilatkozták, hogy alig alig lehet kitoloncolni néhányat. Mielőtt valami marhaságot írsz erre is (szokás szerint politikai alapon, forrás nélkül), ezt is lezártnak tekintem."


Te nem olvashattál szakértőbbeket, mert ahogy már megmutattad te a legalapvetőbb szövegértési dolgok is kifognak rajtad. Te lezártnak inkább végre az általános iskola elvégzését tekintsd, mert szövegértésben ott vagy.

Nem nagyon szokott olyan lenni, hogy ő marad ott, nem tudják kitoloncolni az elbírálás után.

Kevered a szezont a fazonnal, de nagyon. Azokkal nem tudnak jó ideig mit kezdeni, akiknek nem derült ki, hogy honnan jöttek, nem tudják bizonyítani. Ők szoktak hosszabb ideig maradni míg ki nem nyomozzák, de ők automatikusan bukják is a kérelmet.

A kérelmet csak akkor bírálják el alapból, hogyha be tudod bizonyítani te háborús övezetből jöttél. Hiába jössz Szíria békés feléből, mivel az nem háborús övezet nem fogják elbírálni neked pozitívan, majd küldenek vissza Szíriába.

Tömegesen meg nem küldenek senkit, mivel nem tömegesen tárgyalnak, de nem is várom el, hogy ezt már megértsd. Erre már úgyse tud mit hazudni.


"Apa kezdődik...te nem, te nem írtál ilyet, , te nem így gondoltad, te okosabb vagy mint egy szociológus. Na itt, ezt is lezártnak tekintem. Források nélkül nincs több hozzászólás. Értve?"


Leírtam, lezártnak végre az általános iskolai tanulmányaidat tekintsd már egyszer és végezd el végre. Igen, nem is te terelsz, aki olyanokról ír, amit nem írtam, olyan számokról beszél egy szövegrészletben ahol nem is voltak számok. :D Égesd nyugodtan tovább magadat.


"Amint mutatsz erről egy normális forrást, elhiszem. Addig ezt a részt is lezártnak tekintem, mint hazudozást."


[link]


Tessék, 1 másodperces keresés. Ennyire képtelen voltál, de be akarod adni, hogy te könyvtárakban komolyan kutató munkát végeztél. :D


"Sosem unod meg az állandó mentegetőzést? Ne írd le azt ami zagyvaság, és akkor nincs gond. De ennek is tegyünk pontot a végére."


Te írsz zagyvaságokat állandóan. :D Azokat a részeket is emeled ki, amiben ott láttál számokat leírva ahol nem láttál. Erre mit akarsz, hogy reagáljak? Dicsérjelek meg vagy mi? :D


"Bizonyítsd. Addig ez is csak egy hasra ütésszerű kitaláció."


Mint az, hogy te elvégeztél valaha bármilyen egyetemet mikor a szövegértési képességed olyan szinten van, amivel nem mentél volna át a magyar érettségin? Leírtam neked mire gondoltam ott, nem is egyszer. Arról nem én tehetek, hogy képtelen vagy felfogni. Itt már nem az van, hogy nem akarod elfogadni másnak az igazát, itt arról van már szó, hogy te egyre jobban bizonyítod tényleg képtelen vagy felfogni bármi komolyabbat amit írnak neked.

Leírtam neked nem egyszer, hogy az ilyen tanulmányokat politikai célokra is szoktam megrendelni, politika is felkap számos ilyen tanulmányt, hogy a saját igazát igazolja (mint ahogy te is akarnád tenni), de te képtelen vagy ennyi írást értelmezni és példát vársz tőlem. Most komolyan ennyire be akarod égetni magadat?


"Amikor én már ezzel a témával foglalkoztam, még nem volt pesti srácok, sem 888, sem migrációs hullám."


Te nem foglalkoztál sose ilyen témával. Leírtam a szövegértési képességeid a béka feneke alatt van. Tetszik vagy sem a képességeid olyan szinten vannak, hogy önállóan te nem tudsz semmilyen témával foglalkozni. Nyugodtan megsértődhetsz, de rászolgáltál, hogy ilyet írjak neked.


"De ma különösen rendes vagyok, ezért belinkelem neked az ajánlott olvasmányokat, ha már saját elgondolás alapján írsz csacsiságokat a témáról. Oké, hogy nő, vagy, de el ne várd, hogy csak ezért majd háromszor meghajolok előtted, Nos, ajánlott olvasmányok neked, én már olvastam mindet"


Ennyire nyitott szájjal, hogy tudsz befutni a pénisz erdőbe? :D De most komolyan ember, ez már nem lehet igaz. :D Te tényleg röhejesen hülye vagy. :D Egy írásból miként tudnád leszűrni, hogy ki milyen nemű? :D Áruld már el te ökör állat. :D Ráadásul rosszul, mert férfi vagyok születésemtől fogva. :D

Meg ez is érdekes viselkedés, hogy szerinted, aki nem ért veled egyet az egyből nő. :D Mi a tököm ez a szexista logika? :D Ez tényleg érdekel áruld már el. :D


"Egyiknél sem látom, hogy a 888 vagy a pestisrácok munkatársai lennének. Ez hogy lehetséges? :) Ha esetleg elolvastad őket, akkor még tudok adni, majd dobj egy privit rám."


Ráadásul még tovább tolod a hülyeségedet. :D Persze,hogy nem 888 meg pesti srácokat linkelsz be, mivel ez ellen lettél leszólva, hogy legfeljebb ott olvastál te bármit. :D

Meg azt akarod bárki elhiszi, hogy te német nyelvű könyvet olvastál mikor magyar szöveget se tudsz értelmezni? Még a kocsmában se hinnék el ezt már neked.


"De mivel én toleráns vagyok, megadom a lehetőséget mindenkinek, hogy olyan olvasatlan és tényszerűtlen maradjon, amilyen szeretne, nevetség tárgya mellett."


A nevetség tárgya te lettél, hogy írás alapján próbáltad kitalálni a nememet, de azt is rosszul. :D Meg a logikád alapján aki nem ért veled egyet és többször rámutat, miszerint orrba-szájba hazudol, mivel a szövegértési képességed alapján a magyar érettségi se jött össze neked, így egyetemre te nem járhattál az egyből nő. :D


"Amennyiben nem látok kiértékelhető forrásokat tőled, a vitát befejeztem."


Nem azért fogod a vitát befejezni, hanem totál beégetted magadat és nem mersz már inkább semmi se vállalni. :D Érezted ezt te már a legelején tudat alatt és ezért akartad csak lezárni.

Meg sokadjára játszod el ezt, nem ez az első vitánk, minden alkalommal mikor már minden állításod meg lett cáfolva ugyanezt a dumát toltad, majd másik kérdés alatt kezdted el ahol még nem ismertek téged.

2020. okt. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:

"Tessék, 1 másodperces keresés. Ennyire képtelen voltál, de be akarod adni, hogy te könyvtárakban komolyan kutató munkát végeztél. :D"


Te magadnál vagy? Eddig azt hazudoztad, hogy mindent a pestisrácokról, meg a 888-ról hivatkozok (sosem hivatkoztam rájuk, amiket állítottam azok az előző válaszomban szereplő írásokból vannak), erre előállsz egy indexel, mint megbízható forrással, akik politikailag nem is elfogulatlanok?

Na itt van vége ennek, tizenéves fruskákkal nem vitatkozok, járj szépen iskolába. Egyébként felismertelek én is, te voltál olyan kedves, hogy privátban kezdtél gyalázkodni nem is olyan régen.

A kérdést innentől ignorálom, menj, gyújts rá titokban egy cigire :D


Következtetés, hogy miért ne vitatkozzunk szellemi aslópolcokkal:

-Mert terelni fog

-Mert hazudik

-Semmit nem támaszt alá

-Mert hipokrita

-Mert szalmabábot szalmabábra halmoz

-Mert valószínűleg nincs 20 éves

-Mert személyeskedik

2020. okt. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:

"Te magadnál vagy? Eddig azt hazudoztad, hogy mindent a pestisrácokról, meg a 888-ról hivatkozok (sosem hivatkoztam rájuk, amiket állítottam azok az előző válaszomban szereplő írásokból vannak), erre előállsz egy indexel, mint megbízható forrással, akik politikailag nem is elfogulatlanok?"


Ne told már túl a kretént ember. Veszed a fáradtságot és beírod a googleba, hogy "németország bűnöző magyar" ez a legelső cikk amit kiad, ezért lett belinkelve.

De tessék, ha ennyire túlakarod tolni a kretént:

[link]

Ugyanarról szól. Ilyenek után meg csodálkozol, hogyha kétségesnek tartom, hogy elvégezted a 8 osztályt.


"Na itt van vége ennek, tizenéves fruskákkal nem vitatkozok, járj szépen iskolába."


Megint minek akarod beégetni magadat? :D Leírtam, férfi vagyok. Ne told túl a kretént, hanem válaszolj a szexista elméletedre. :D Ja, arra nem akarsz, mert érzed, hogy kivágtad magad a fát és baromira felsültél.


"Egyébként felismertelek én is, te voltál olyan kedves, hogy privátban kezdtél gyalázkodni nem is olyan régen."


Na akkor szépen bemásolod azokat a gyalázkodó leveleket. Névvel, időponttal együtt, nem random beírni valamit. :D Ja, hogy nincs ilyen, csak hazudni akarsz, hogy miért lépsz le. :D Egyáltalán nem írtam neked semmilyen levelet, de égesd magadat tovább már sokadjára.


"A kérdést innentől ignorálom, menj, gyújts rá titokban egy cigire :D"


Nem dohányzok, szóval megint nagyon mellélőttél.


"Következtetés, hogy miért ne vitatkozzunk szellemi aslópolcokkal:


-Mert terelni fog


-Mert hazudik


-Semmit nem támaszt alá


-Mert hipokrita


-Mert szalmabábot szalmabábra halmoz


-Mert valószínűleg nincs 20 éves


-Mert személyeskedik"


Lefordítom miért akarod abbahagyni az egészet:


- Számtalanszor rávilágítottam, hogy alapvető szövegértési problémáid vannak


- Ezzel cáfoltam egyből azt a hazugságodat is miszerint neked bármi közöd lenne az egyetemek világához


- Többször is rávilágítottam, hogy olyanokat állítasz, ami nem lett leírva, például olyan helyekre állítottál volna be számokat, ahol abban a bejegyzésben nem volt leírva se


- Legutoljára, mert tudod, ha valaki olvassa még, akkor nagyon ízekre szét fog szedni téged a szexista dumád miatt, miszerint, aki nem ért veled egyet az egyből nő lehet.


Már felesleges tagadnod. Szerinted, ha valaki nem olvassa el az írásaidat nem fog ugyanezekre válaszolni.


Meg a koromat is nagyon mellélőtted, mert ehónap 27én töltöm be a 29-et, de ez se zavarjon. :D Egy újabb elméleted miszerint, aki nem ért veled egyet, az tuti nem múlt el 20 éves. :D Tényleg érdekes gondolatmeneted van.

2020. okt. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
100%

66

Te jössz azzal, hogy 888, meg pestisrácok, meg anyámkínja, hogy azok sz*r oldalak, meg politikailag részrehajlók. Erre 2 hasonlót belinkelsz. Baszki nem vagy te se férfi, sem 29 éves ennyi aggyal.

A 62-es "harczosnak" pedig üzenem, hogy Goldberg könyve túl tömény, a 66-os jampi meg a kezébe sem fogja venni, mert nincsenek benne képek. ja, és kib*szott drága, szerintem nincs pénze mert még tanul. De kérdezzem meg tőled 62-es, hogy mi a f*sznak erőlködsz?

Banyek...linkel egy indexet mint minőségi és szakértői forrás. Na elég az idiótákból, elhúztam, csá.

2020. okt. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:

67:


Leírtam: azért az lett belinkelve, mert az volt a legelső a google keresésben amit kiadott. Azt is leírtam miként tudsz rákeresni. hogy megbizonyosodj. Linkeltem más híroldaltól is, ami az esetről szól. Ne told már túl a kretént.

Az meg csak had tudjam már, hogy hány éves vagyok meg milyen nemű. :D

2020. okt. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!