Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ki találta ki, hogy maszkot...

Ki találta ki, hogy maszkot kell hordani?

Figyelt kérdés
Az ember nem kap normálisan levegőt sem....

2020. nov. 30. 17:40
 11/95 anonim ***** válasza:
53%

“Az ember nem kap normálisan levegőt sem....“



“Ki találta ki, hogy maszkot kell hordani?”


WHO?


“Az ember nem kap normálisan levegőt sem...”.


2. Mond ezt a sebész orvosoknak, akik 5-10 órát is hordják folyamatosan, ők miért nem hisztiznek?

Érdekes az orvosok szerint nem káros, sőt még az egyik ellenzéki alelnök orvos abban futott...

2020. nov. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/95 anonim ***** válasza:
37%
WHO-t Bill Gates megvette kilóra. A sebész steril körülmények között sterilizált maszkot használ. Steril a levegő, mert szűrik és UV lámpák is vannak. Nem lehet a hétköznapi élettel összehasonlítani.
2020. nov. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/95 anonim ***** válasza:
43%
Bírom ahogy a maszkfóbiás idióták lepontoznak minden értelmes választ, csak mert a mókus-méretű agyuk nem tudja feldolgozni az igazságot. :D
2020. nov. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/95 anonim ***** válasza:
69%
Itthon először Karácsony rendelte el, utána Orbán is felült a hisztivonatra.
2020. nov. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/95 anonim ***** válasza:
45%

#14


Hagyd, van aki azt is elhitte, hogy a maszkban 5Gs aktiváló chip is van...😂😅

2020. nov. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/95 anonim ***** válasza:
91%
Öngerjesztő folyamat volt.
2020. nov. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/95 anonim ***** válasza:
43%

#10 "Utolso itt nem arról van szó h az orvos ne vegye fel egy mutethez, hanem h az egészséges embereket kényszerítik rá h hordják ezzel pedig mindenféle baktériumot és fertőzést visszasziv az ember a maszk által"

Mit gondolsz az orvosok, ápolók nem egészséges emberek? Ők hobbiból, a maguk szórakoztatására hordják a maszkot 40 éve?

Ha nekik nem árt, akkor mitől ártana bárki másnak? 40 évig ők voltak a tesztalanyok, ennyi idő már csak elég hogy kiderüljön, semmi baja nem lesz tőle az embernek ha órákon át abban dolgozik minden munkanapján, akkor sem.

2020. nov. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/95 anonim ***** válasza:
25%

#16 "Hagyd, van aki azt is elhitte, hogy a maszkban 5Gs aktiváló chip is van..."

Nem a permetszerben volt amit kiszórtak repülőről? Vagy az másik baromság? :)

2020. nov. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/95 anonim ***** válasza:
79%

Hogy konkrétan ki, azt nem tudom, de elmehet a prostituált anyjába. Ha rajtam múlnának a vírus elleni intézkedések, akkor a maszkviselést tutira eltörölném a retekbe. Persze ha valaki hordani szeretné, akkor hajrá, de kötelezni senkit sehol nem köteleznék rá. Már gyűlölöm, mint a szart. Amíg boltba bemegyek egy 20-30 percre vagy buszozok-vonatozok egy negyed órát, addig egye-fene, kibírható. Ha kijövök a boltból vagy leszállok a tömegközlekedésről, már tépem is le magamról.


De amióta munkahelyen is kell hordani, ráadásul már úgy, hogy egyből szólnak, ha csak éppen kint van az orrom (és ezzel kapcsolatban még ellenőrzések is vannak), mindezt 8 órán át, azóta ennek az egésznek a kitalálójának egy vasálarcot kívánok, amit élete végéig ne tudjon levenni...


Az, hogy most káros-e vagy nem, véd-e a vírustól vagy nem, nehezebben lélegzik benne az ember vagy nem, nem igazán tudom, mert már mindkét oldal felől hallottam érveket/ellenérveket.


Ami biztos. Hiába kell már lassan 3 hónapja hordani a munkahelyen, mai napig kegyetlenül zavar és nem tudom megszokni. Húzza a fülem, befülled tőle a pofám, ha beszélgetek valakivel, akaratlanul is lecsúszik (hiába hajlítom rá az orromra a kis fémet, ami a tetejében van...), állandóan igazgatni, ha lecsúszik, nehogy igazolójelentést kapjak. Meg úgy egyáltalán: lehet benne ugyan lélegezni, de magamon is tapasztalom (pedig nem vagyok asztmás, makkegészséges vagyok), hogy nehezebben veszem benne a levegőt, mint nélküle. Egyszerűen megbéklyózva, lekorlátozva érzem magam.



Azzal meg ne jöjjön senki, hogy orvosok napi tizenakárhány órákat abban műtenek... Teljesen más az, mikor valaki azzal a tudattal lesz mondjuk orvos, hogy amióta világ a világ, ennek a hivatásnak mindig is velejárója volt a maszkviselés és más az, amikor valaki olyan munkát végez, aminek köze nincs a maszkhordáshoz, de hónapokra ráerőltetik egy állítólagos járvány miatt...


Bent nálunk mindenki panaszkodik szinte kivétel nélkül, hogy nem elég, hogy az üzemben alig van levegő, még ezt a rongydarabot is hordani kell, hogy még az orrunk se látszódjon ki.


Teljes szívemből kívánom, hogy ennek a pofaeltakarós baromságnak legyen már végre vége!!!

2020. dec. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/95 anonim ***** válasza:
79%
Az egész maszkosdi abból alakult ki h valójában a világon senki sem tud semmit tenni egy sima vírus ellen.Mint látjuk nincs rá azonnali gyógymód /oltás .Mivel semelyik kormány nem tud ellene csinálni semmit kitalálták ezeket a látszatintézkedéseket amiket erőszakkal betartatnak.A maszk nem véd semmit,a kijárási tilalom nem véd semmit,de látványos.A vírus már rég ott van mindenhol,sokan nem is tudják h már régen kihordták lábon.Amikor a teljes lakosságon körbeér akkor majd elkezd csökkenni magától(nem a maszktól).Ennek a jelenségnek a neve kovidhiszti.Ha most hirtelen csodák csodájára pont karácsony környékén enyhítenek a korlátozásokon az engem igazol mert a vírus nem ismeri a naptárat,de gazdaságilag megéri hirtelen jobbnak beállítani a helyzetet...
2020. dec. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!