Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ki találta ki, hogy maszkot...

Ki találta ki, hogy maszkot kell hordani?

Figyelt kérdés
Az ember nem kap normálisan levegőt sem....

2020. nov. 30. 17:40
 71/95 anonim ***** válasza:
78%
#70, azért az értelmiségi szintről inkább az árulkodik, hogy ki kezd személyeskedni. Azt már nem is említem, hogy egy 2es iq-val rendelkező már eltud gondolkozni azon, hogy ez a maszkos, vírusos story több sebből vérzik. De továbbra is remélem te otthon is maszkban vagy és remegve várod a “járvány” végét.
2020. dec. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/95 anonim ***** válasza:
17%

"maradj otthon ha ennyire félsz és akkor nem kéne a normális embereknek maszkot hordani"


Fogd már fel, hogy nem élhetsz normális életet TE SEM. Nincs orvos, nincs mentő, kiürítik a kórházi osztályokat, áthelyezések vannak mindenhol, a rendőrség le van terhelve, a MINDEN le van terhelve. Légy már felnőtt, és fogadd már el, hogy ez egy ilyen helyzet.

A nagyszüleid egy kib@aszott háborúba mentek, te meg arra nem vagy képes hogy egy teliberakott maszkott felvegyél.

2020. dec. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/95 anonim ***** válasza:
2020. dec. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/95 anonim ***** válasza:
18%

#73

Lapos földes videókat nem akarsz linkelni? Gondolom te a chemtrailel is képben vagy? Az 5G is káros ugye?

2020. dec. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/95 anonim ***** válasza:
77%
#72, Pontosan, nem rakok fel egy maszkot mégpedig azért mert felnőttem és nem hiszek a mesékben, de te rettegj egész nap ha neked ez a jó. Vagy hordj maszkot és érezd magad biztonságban bánom is én... Pontosan, leterhelnek mindent a semmiért. De úgy nézem elérték a célt mert az emberek már nem gondolkoznak hanem szó nélkül mindent elhisznek amit a TV mondd.
2020. dec. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/95 anonim ***** válasza:
77%
#75 én már nagyon támogatnék egy no go zónát, ahol csak értelmes, józan ésszel gondolkozó emberek élnének. Ahol, aki élni akarna, azt békén hagynák, maszk és távolságtartás mentesen. Amennyire el lettek az emberek butítva nem csodálnám, ha holnaptól bevezetnék a gyerekkort, félnyolckor jön a tévé maci, nyolckor takarodó, s amilyen birkák egyesek, be is tartanák. A #72 még mindig nem fogta azt fel, hogy az egészségügyben már évek, de inkább évtizedek óta problémák vannak. Rajta, az erdő közepén is vedd fel a maszkot, mert megfertőznek a vadak, vagy a növények. Kész röhej, de komolyan. XD
2020. dec. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/95 anonim ***** válasza:
33%

#76

Istenem, ha a hülyeség fájna...


De egyébként tudod mit igazad van. Teljes mértékben. Mi a f@szt tudnak azok a hülye orvosok? Idióta szakemberek. Azt hiszik jobban értenek hozzá mint te... idióta virológusok.

Komolyan, minek tanulnak annyit azok a birkák, mikor a fotelből egy sima proli jobban tudja náluk.

A sok hülye birka értelmiségi meg beszopja. Csak mi, a laposföldhívők és vírustagadók közössége jöttünk rá az igazságra.

2020. dec. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/95 anonim ***** válasza:
27%
#77 egy igazi ATV fan. Köszönjük! XD 👏👏👏
2020. dec. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/95 anonim ***** válasza:
0%

#78

Nem tudom ezt miből szűrted le, de nem talált :D

2020. dec. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/95 anonim ***** válasza:
81%
Pénzért csinálja a maszk propagandát. Hiába győzköditek ő akar titeket meggyőzni. Okos enged szamár szenved.
2020. dec. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!