Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ki találta ki, hogy maszkot...

Ki találta ki, hogy maszkot kell hordani?

Figyelt kérdés
Az ember nem kap normálisan levegőt sem....

2020. nov. 30. 17:40
 81/95 anonim ***** válasza:
90%
Én nem akarom, el is engedtem, de felettébb szórakoztató. :D
2020. dec. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/95 anonim ***** válasza:
29%

És ki fizet engem? Bill Gates? Soros? Orbán? Gyurcsány? Szeretném tudni, mert a hónapban még nem jött pénz..

Kár, hogy az ilyen okos összeesküvés hívők mindig lebuktatnak. Múltkor próbáltam meggyőzni valakit, hogy nem lapos a föld, de akkor is lelepleztek, hogy engem csak lefizet a háttérhatalom.


Megjegyzem: ki nem állhatom a maszkot. Egyenesen utálom zárt térben. Csak nekem nem állt meg a fejlődésem 3 éves koromban, és ennyit el tudok viselni hiszti nélkül.

2020. dec. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/95 anonim ***** válasza:
86%
#82, nem, te szó nélkül megteszel bármit mert gondolkodni képtelen vagy...pont mint egy 3 éves. Nem baj, majd kinövöd.
2020. dec. 4. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/95 anonim ***** válasza:
69%
#82 amúgy, ha lenne benned annyi, ha már te elmúltál 3 éves, hogy utána néznél annak, hogy koronavírusok gyakorlatilag mindenkibe megtalálhatók voltak eddig is. Aki meg olyan súlyos beteg, azt egy nátha is elviszi. A motorbalesetet szenvedett magyarról gondolom nem hallottál, akire ráfogták, hogy a Covidban halt meg. Tényleg, március óta hova tűnt a többi betegség? De nem, te már jössz a konteóval, ez pont a magadfajták “fegyvere”, csak azt a “fegyvert” illene tudni használni is.
2020. dec. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/95 anonim ***** válasza:
14%

#84

"Aki meg olyan súlyos beteg, azt egy nátha is elviszi."

Nettó baromság. Olyanok halnak meg, akik akár 20 évet is élhettek volna még. Sokkal magasabb a halálozási ráta mint pl influenza esetén.


És fogjátok már fel: LE. VAN. TERHELVE. AZ. EGÉSZSÉGÜGY. Kórházi osztályokat, még a szülészetet is, áthelyezik, átalakítják a COVID-osoknak. Sok egészségyügyi dolgozó meg majd beledöglik a munkába.

A mentősök le vannak terhelve. A rendőrök le vannak terhelve. Az ÁNTSZ le van terhelve. MINDEN.

2020. dec. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/95 anonim ***** válasza:
83%
#85, a marketing dumát beszoptad rendesen, de legyen igazad. Mind meghalunk! Most jobb?
2020. dec. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/95 anonim ***** válasza:
100%
#87, Hogy kinek a szeme nincs nyitva az megint lehetne vita tárgya.
2020. dec. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/95 anonim ***** válasza:
0%
De ember? Nézd már meg legalább a nagy városok kórházait. Osztályokat vonnak össze, alakítanak át, zárnak be stb... Nem igaz hogy nincs egy darab egészségügyben dolgozó ismerősöd sem.
2020. dec. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/95 anonim ***** válasza:
75%
Van ismerősöm és pont emiatt nem hiszem el amit a tv mondd
2020. dec. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/95 anonim ***** válasza:
33%
#85 ugyan már fejtsd ki kérlek, miért is nettó baromság? Akinek legyengült az immunrendszere, azt egy nátha is bizony elviszi. De én befejeztem, mert csak ismétlem magam, de nem a tévéből kellene tájékozódni. Ez a baj, halálozási ráta, pont ezt érte el a média. Rettegj, felőlem.
2020. dec. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!