Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miben különbözik a királyi...

Miben különbözik a királyi család az én családomtól?

Figyelt kérdés
Ugyanúgy esznek, wcre járnak, stb, akkor ilyen alapon én is élhetek az adófizetők pénzén?
2021. jún. 7. 07:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
A származásában.
2021. jún. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Ugyanúgy esznek? Nem hiszem.
2021. jún. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Az ő étkezésükre, de még a wc-re járási szokásaira is néhány százezerrel többen kíváncsiak mint a tiédre. Az adófizetőknek például nagyon jó befektetés az Egyesült királyságban a királyi család mert döbbenetes tömegeket vonzanak az országba.
2021. jún. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
A királyi családban van egy király, a tiédben nincs.
2021. jún. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

"a királyi család mert döbbenetes tömegeket vonzanak az országba"


A versailles-i kastélyt Franciországban jóval többen látogatják, mint a Buckingham-i palotát. És tudjuk, hogy ők mit csináltak a királyaikkal.

2021. jún. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
4%

Kérdező

A királyi családot a vagyona különbözteti meg a többi embertől, nem más. Ha neked annyi pénzed lenne, te is másképpen viselkednél és veled is másképpen bánnának. Szerezz akkora vagyont és meg fogod kapni ugyanazt a figyelmet!

2021. jún. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%

Szívből ajánlom a kérdezőnek, hogy tanulmányozza a történelmet. Gondolja végig közben, miért nyírták ki a népek szépen sorban a királyokat. Ez nem vicc, mérhetetlen ellenszenvet okozott úgy a francia udvarban mint oroszországban a dilettáns vezetés és a mérhetetlen buta urizálás.

Ha ezzel megleszel, nézd meg a Korona sorozatot. Éld át ezeknek a nyomorultaknak az unatkozását, a beteges családi kapcsolatait, és a senkiházi viszonyukat a pórnéphez.

Mellesleg nézd meg, hogy a család valamennyi értelmes és érző tagja visítva menekült.

Tudom, hosszú személyes út vezet a mondarchia iránti rajongástól a demokratikus szabad polgárig, de megéri.

Indulj neki!!!

2021. jún. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
Attól hogy nemesek, a tiéd meg csak rossz proli.
2021. jún. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%

Melyikről beszélsz?

Az angol pl. nem az adófizetők pénzén él. Nagy vagyonnal, jövedelemmel rendelkezik. Jelentős adókedvezményt kap. Ezért cserében viszont komoly reprezentációs szerepet játszik. Jelképesen összetartja az angol nyelvű országokat. Ami háború esetén nem jelképes szokott lenni. Mindig összezárnak és kivakarják az angolokat a kakiból. Ergo nekik megéri némi adókedvezményt adni ezért a szerepért.

2021. jún. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
Ez olyan, minthogy a Ronaldonak miért fizetnek többet, mint nekem az NB 3-ban? Ő is ugyanúgy szarik. Ja, hogy több pénzt is termel, mint én?
2021. jún. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!