Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Putyint ez egyáltalán nem...

Putyint ez egyáltalán nem érdekli? És ha még erre rámennek a szankciók?

Figyelt kérdés

[link]


Putyin imádokkal nem szeretnék vitatkozni, voltam már Oroszországban, ráadásul Moszkva környékén, elég lehangolóak a körülmények, ha az orosz emberek életszínvonalával összehasonlítjuk a magunkét, akkor igazán nem panaszkodhatunk.

Mit akar még Putyin? Saját maga elismerte, hogy 5 éve rosszabbul élnek az emberek, meg nem megy jól a gazdaság. Ha más embertársai életére nem gondol, akkor az orosz állampolgárokére gondolhatna, mert így sincsenek jó helyzetben, de ha kitör a háború, akkor a szankciókat már nem bírják ki. Gáz ide vagy oda, nekik szükségük van arra, hogy eladják Európának, mert ez az egyetlen bevételi forrásuk, most akárhogy nézzük.

Nem értem Putyint mit akar ezzel az egésszel?

Ukrajnát ha bekebelezi az utána csak plussz költség lesz neki, mint ahogy a Krím-félsziget is, aztán rendes vízellátás sincs ott.

A háború ugyanúgy veszteség lesz neki is, mert Ukrajna kitart a végsőkig a támogatásokkal, vagy egy esetleges gerilla harccal, így megint nem értem ezt.

Szerintem az ukránokat békén kellene már hagyni, mert ez ugyanúgy az ottani magyarokra is ki fog hatni, s ránk is, mert akkor a szomszédban lesz háború...



2022. jan. 26. 23:05
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

"demokráciát akar, magasabb életszínvonalat és Európához akar tartozni,"


jajaja magasabb életszínvonalat :DD

pontosan melyik volt keleti blokkos ország is érte el ezt a "magasabb életszínvonalat"?


donáth anna, dobrev klára

ez a nyugat ajánlata

2022. jan. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Azt senki nem mondta, hogy sikerült is de egyébként Szlovénia szép úton halad arra. De a lényeg, hogy arra szeretne menni nem Oroszország felé
2022. jan. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

szlovénia gyakorlatilag a történelmi észak-olasz gazdasági övezet része

semmi köze ahhoz, hogy a libsik toporzékolnak

2022. jan. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Melyik libsikre gondolsz most pontosan ?
2022. jan. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
azokra, akik jóléttel kampányolnak majd majdan teret csinálnak
2022. jan. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Hmm mindegyik ilyen ez nem libsi függő. A jobboldal meg baloldal ugyanolyan ilyen szempontból
2022. jan. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
21-es tudtommal Magyarországon elnöke Orbán Viktor 2010 óta napjainkig, vagy rosszul tudom?
2022. jan. 27. 15:28
 28/29 anonim ***** válasza:

érdekes, hogy a rendszerváltás utáni fejlődés jelentős részét orbánhoz és nem a libsikhez köthetjük


bezzeg nyugat

a melegjogok hiányoznak ukrajnából, azért nincs ott nagy jólét

2022. jan. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Ki beszél itt a melegekről?

Gazdaságról van szó meg demokráciáról, nem pedig egy olyan dologról, ami mindenkinek a magánügye.

2022. jan. 27. 18:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!