Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A tolvajkergetőkből Tomcat...

A tolvajkergetőkből Tomcat miért szökött külföldre?

Figyelt kérdés

Oké, ő azt állítja hogy menekült.

Én is nagyon szerettem a sorozatukat és nagyon jó volt amit tettek, de így a történet vége nem egészen kerek.

Annyit tudok hogy alaposan megvertek egy tolvajt a végén és emiatt kerültek bíróságra, és Tomcat akkor ment külföldre.


De pontosan miért? Mert szerintem pár év felfüggesztett vagy max 1-2 év börtön miatt senki sem szökik a fél Világon keresztül, ilyet csak azok tesznek akik nagyon sárosak.


Vagy miért tette?



2021. nov. 13. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Mert koncepciós pert indítottak ellene.
2021. nov. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Valszeg enélkül is kiköltözött volna... Erősen kétlem, hogy a 2-3 évnyi börtön büntetés ijesztette meg annyira, hogy elszökjön az országból.


Én már régen észrevettem, hogy a magukat nagy hazafinak/magyarnak valló magyarok is éppen úgy költöznek ki külföldre mint azok, akik nem vallják magukat annak. Az utóbbiaknak nem kell ok a kiköltözésre (elég az, hogy ott nagyobbak a fizetések, jobb az élet), de az előbbiek mindig valami okot keresnek a kiköltözésre. Egyszerűen kognitív disszonanciát okoz nekik az a gondolat, hogy anyagi érdekek miatt kiköltöznek külföldre, pont úgy mint az általuk lenézett liberálisok, és a tettüket valami mással akarják magyarázni: pl. menekülniük kell az országból, szeretnének megtanulni jól angolul/németül, szeretnének pénzt keresni, hogy hazajöhessenek, a gyermekük allergiás a magyar levegőre... meg hasonlók. A valóság az, hogy pénzügyi okok miatt mennek el úgy, hogy vissza sem néznek.

2021. nov. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%

Mert már akkor is nyilvánvaló volt, hogy az Elvtársak nem tűrik ha valaki ellenük beszél vagy cselekszik, és kicsinálják azokat akik megpróbálják. Ahogy az első is írta, Tomcat ellen koncepciós per indult.


Félreértés ne essen, ha tényleg vétett a törvény ellen, büntetést érdemel. De nem úgy, hogy például szándékosan figyelmen kívül hagyják az orvosi szakvéleményeket, és az egyéb bizonyítékokat, valamint szabálytalanul folytatják le az eljárást.


Én meg tudom érteni a döntését, kicsinálták volna ha nem lép le. Minderre bizonyíték az is, hogy azóta is Kanadában tartózkodhat politikai menekültként, ugyanis ezt nem szokták csak úgy engedni, elég szigorúan vizsgálják az ilyen eseteket.

2021. nov. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Kanada nem véletlenül fogadta menekültként.
2021. nov. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Tomcattal az volt a baj, hogy valahogy mindig a cigótelepen kötöttek ki, és soha sem a fehérek lakta rózsadombon, és ez negatív sztereotípiákat generált egy védett csoport ellen. Persze hogy gyűlölte az a hatalom, aki biológiai fegyvernek használta ellenünk ezt a csoportot. Kiderült, hogy a rendőrség ebben cinkos volt, mert nagyon nem akaródzott cselekedni amikor kellett volna nekik.
2021. nov. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Vicces lenne, ha biciklilopás miatt kéne menekülnie. :D
2021. nov. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Azért menekült külföldre, mert több év börtön várt volna rá itthon. Több, mint amennyit barna színű lények gyilkosságért kapnak.
2021. nov. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Az Ő általa gondolt okokat nem tudom, de amit lehetett olvasni, az kb az volt, hogy ellehetetlenítették az életét. Nem egy hülyegyerek, nyilván voltak ballépései, de az hogy már sehova nem tudott menni, ahol nem lett volna ő vagy a párja kitéve támadásnak, zrikálásnak az tény. Jól tette hogy kiment. Legyen neki jó élete ott!
2021. nov. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
7@ Elsőfokon 2 év letöltendő majd fél év után a másodfokon 1,6 év felfüge 4 év próba . Addigra elintézte a kérelmét , annyit volt előzetesben háziőrizetben hogy nem boltolhatott szét ment a kapcsolata stb . A Toroczkai L elleni brékedése nevetséges aljas , de a tag nem frankó látszik a búráján ahogy a cimbijei Pál Mártonen meg Sodién .
2023. máj. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!