Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi ez az új világrend dolog?

Mi ez az új világrend dolog?

Figyelt kérdés
"conteo"-sok és általában szélsőjobbosok folyamatosan ezzel peldálóznak mostanában az USA-t és Bident keverik bele néha Soros és az EU. A covid esetében Bill Gates xdd Pártatlanul érdekelne, hogy mi a fenét értenek ez alatt? Mindig olyan ködösen, érvek és bizonyítékok nélkül beszélnek erről. Hallottam már az Illuminatival meg ilyenekkel is keverve. Valaki el tudná mondani mi ez és van-e bármi alapja?

2022. ápr. 30. 23:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/85 anonim ***** válasza:
100%
Idióták.
2022. máj. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/85 anonim ***** válasza:
0%

8# (Ahogyan én is mondtam, hogy melegszik az idő.)

„Küszöbön a klímakatasztrófa. A föld hamarosan lakhatatlan lesz” (The Guardian).


Az emberiség egy hatalmas problémával néz szembe, melyet saját maga okozott. A legtöbb tudós egyetért abban, hogy a globális felmelegedés az emberi tevékenység következménye. A hőmérséklet emelkedése már eddig is óriási változásokat okozott az éghajlatban, aminek katasztrofális következményei vannak. Például:


Egyre szélsőségesebb az időjárás. Gyakoriak a hőhullámok, az aszályos időszakok és a nagy viharok, ezért egyre több helyen vannak áradások és erdőtüzek.


Olvadnak a gleccserek és a sarki jég.


Folyamatos a tengerszint emelkedése.


A klímaváltozás az egész földet érinti. A New York Times 193 ország bevonásával készített egy jelentést, és a következőt írta: „A bolygónk segítségért kiált!” Mivel a klímaváltozás miatt rengeteg a szenvedés és sokan meghalnak, az Egészségügyi Világszervezet (WHO) ezt tekinti „az emberiség legégetőbb problémájának”.


Ennek ellenére van remény! A Biblia megjövendölte napjaink eseményeit. De azt is feltárja, miért bízhatunk abban, hogy Isten cselekedni fog, valamint hogy hogyan fogja biztosítani az emberiség és a föld jövőjét.

2022. máj. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/85 anonim ***** válasza:
39%

Se időm, se kedvem, se energiám újra és újra leírni ugyanazt. 4. választól vagyok jelen a kérdésnél egészen a legutolsó válaszig. Nézd meg a linkeket, videókat, olvasd el az egészet. Ideje lenne már felfogni, hogy mi zajlik éppen.


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__immunrendszer-ferto..


Egyéb kérdés esetén állok rendelkezésedre.

2022. máj. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/85 anonim ***** válasza:
72%

#13

Ebből újfent csak az derült ki, hogy a konteósok bármilyen ostobaságot benyalnak, hogy valami kis morzsányi önigazolást találjanak végre valamiben. mRNS oltás = génmódosítás, ez eddig a csúcs :D A többi inkább no comment.

2022. máj. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/85 anonim ***** válasza:
6%
#14 Ne ragadj le a részleteken. Egyébként elég szomorú, ha nem vagy tisztában az mrns oltások működési elvével, még ennyi idő elteltével sem...
2022. máj. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/85 anonim ***** válasza:
36%
Tisztában vagyok vele, ahogy a génmódosítás jelentésével is, innen tudom hogy már megint csak egy hülye próbált okoskodni az ottani kérdés alatt.
2022. máj. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/85 anonim ***** válasza:
35%

#16 "Az mRNS-vakcinákat arra a célra dolgozzuk ki, hogy a szervezet sejtjeit a tüskefehérje előállítására vonatkozó utasításokkal lássák el, amellyel potenciálisan megtanítható az immunrendszernek, hogy védekező képességeinek, így az antitesteknek és a T-sejteknek az aktiválása révén felismerje és elpusztítsa a vírust."


[link]


Ez annyit jelent, hogy elölt vagy gyengített vírus részecskék helyett (hagyományos eljárások), szintetikus részecskéket fecskendeznek be az emberbe, amik utasításokat adnak a sejteknek, hogy hozzanak létre olyan antitesteket, melyek megtámadják a vírust. Magyarul az mrns vakcináknak közvetlen hatása van a DNS-re, így genetikai módosításnak felel meg maga a technológia.


Ha végigolvasod a linkelt kérdést, nagyjából mindenre kitértem és mindenre linkeltem. Ha ezen felül valamit nem értesz, akkor kérdezz nyugodtan, válaszolni fogok. De azt a fajta kommunikációt nem díjazom, hogy kapásból nekem ugrassz, meg lehülyézel, mert kiragadtál egy olyan részletet, ami újdonság számodra, pedig már lassan 2 éve oltanak mrns technológiás vakcinákkal.

2022. máj. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/85 anonim ***** válasza:
45%

"Magyarul az mrns vakcináknak közvetlen hatása van a DNS-re, így genetikai módosításnak felel meg maga a technológia."

Ez úgy baromság, ahogy van, amit te is tudnál, ha legalább egy középiskolai szinten tisztában lennél a sejtműködéssel.

Ez amit leírtál, lényegében azt bizonyítja, hogy még arról sincs a legalapvetőbb tudásod sem, mi az az mRNS és mit csinál. Dióhéjban, magáról az mRNS-ről íródik a fehérje, semmi köze az egésznek a DNS-hez. Még csak a közelébe sem jut fizikailag sem az egész rendszer, ami a transzlációért felelős.

Szóval ha ennyit sem tudsz, de mégis okoskodsz a témában, részemről feleslegesnek tartom végigmenni az összes agymenéseden, amik ugyanúgy elbuknak a témában való tudatlanságod következtében. Ez az egy példa is épp elég látványosan bemutatja, mennyire nem vagy képben.

2022. máj. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/85 anonim ***** válasza:
4%

#18 Ez nem olyan, mint az elölt meg a vektor vakcina. Tanítják, programozzák az immunrendszert, hogy felismerje és elpusztítsa a vírust. Közbeavatkozás, ami hatással van a DNS-re. Akár tetszik, akár nem, ez így van.

Ehhez jön még hozzá, hogy a covid ugyanolyan műbalhé, mint a H1N1 volt. Nem csak a vírus mesterséges, hanem az egész történet megrendezett.

Amúgy meg nem erőszakolom rád a többi válaszomat, ide sem neked tettem fel, hanem elsősorban a kérdezőnek és azoknak, akik hajlandóak szembenézni a várható dolgokkal. Választhatod az édes tudatlanságot is, csak túl későn fogsz rájönni, hogy a forgatókönyv már rég meg van írva.

2022. máj. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/85 anonim ***** válasza:
36%

"Ez nem olyan, mint az elölt meg a vektor vakcina. Tanítják, programozzák az immunrendszert, hogy felismerje és elpusztítsa a vírust. Közbeavatkozás, ami hatással van a DNS-re. Akár tetszik, akár nem, ez így van."

És tudod is bizonyítani, vagy csak szeretnéd, ha így lenne? Mert az mRNS vakcina lényege, hogy kimarad a folyamatból a transzkripciós fázis (hisz ugye már a kész mRNS jut a sejtbe), vagyis az egésznek semmi köze nem lesz a DNS-hez.

Konteósoknál lehet hogy ez így megy, de azért épeszű emebreknél ez nem tetszés vagy nem teszés kérdése. Konkrét tudományos tényeket kérek, konkrétan mi, és mégis hogyan, és milyen génmódosítást hajt végre szerinted? Merthogy az eddigi tudományos ismeretek ennek pont ellentmondanak.

2022. máj. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!