Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi ez az új világrend dolog?

Mi ez az új világrend dolog?

Figyelt kérdés
"conteo"-sok és általában szélsőjobbosok folyamatosan ezzel peldálóznak mostanában az USA-t és Bident keverik bele néha Soros és az EU. A covid esetében Bill Gates xdd Pártatlanul érdekelne, hogy mi a fenét értenek ez alatt? Mindig olyan ködösen, érvek és bizonyítékok nélkül beszélnek erről. Hallottam már az Illuminatival meg ilyenekkel is keverve. Valaki el tudná mondani mi ez és van-e bármi alapja?

2022. ápr. 30. 23:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/85 anonim ***** válasza:
33%
Látom, ez az egyetlen és ultimate érv. Aki nem ért egyet, az konteós és kész. Megcáfolni? Ugyan már :)
2022. máj. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/85 anonim ***** válasza:
Nem egészen. Aki csak bizonyíték nélkül magyaráz terveket, célkitűzéseket mások szavaiba, az a konteós.
2022. máj. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/85 anonim ***** válasza:
39%
És amelyik bizonyíték ellentmond a médiában hallott propagandának, az nem számít bizonyítéknak :)
2022. máj. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/85 anonim ***** válasza:
35%

Természetesen annak számítana. Ha létezne ilyen. De konteósoktól eddig kivétel nélkül ugyanazt kaptam bizonyítékként. Valami linket egy videóhoz vagy egy cikkhez, ami elbukik a bizonyítékok hiányán, hisz ugyanazt mondja mint a konteós. Vagyis fog egy-két valós tényt, és mögé magyarázza az elképzeléseit, amiket semmivel nem bizonyít.


Hogy lásd, ez olyan mint amikor valaki felébred a kómából, és annyit mond hogy látott valami fehér fényt. Na ezt egyesek bizonyítéknak veszik hogy igaz a vallásuk, mert istent látta. Mások bizonyítéknak a reinkarnációra, vagy a nirvánára, vagy bármi másra, amiben ők hinni szeretnének. Holott egyik interpretációra sincs semmi bizonyíték, ezt mind egyénileg képzelik mögé, és nem értik hogy miért nem látja bele mindenki a saját önkényes magyarázatukat abba a fehér fénybe.

Ugyanez a helyzet a great resettel is. A konteósok kitalálnak egy saját interpretációt, amit nem tudnak bizonyítani, de mégis ténynek veszik, és mutogatnak a great resetre hogy hát az létező elképzelés. Igen, a great reset az. Csak épp az nem az, amiket a konteósok önkényesen, nulla bizonyítékkal mögéképzelnek.


De ha van valódi bizonyítékod, akkor lássuk!

2022. máj. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/85 anonim ***** válasza:
23%
Van bizonyítékom, az 5-ös hozzászólásban linkeltem, de belátom, hogy ez nem számít, hiszen a média nem számolt be róla. Csak azt kell elhinni, amit a média mond, bizonyítékok nélkül is, és még ha a saját szemünkkel mást látunk, akkor is.
2022. máj. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/85 anonim ***** válasza:
35%

Ha azt a videót te bizonyítéknak képzelted, akkor ajánlom figyelmedbe a kommentem következő szakaszát:

"De konteósoktól eddig kivétel nélkül ugyanazt kaptam bizonyítékként. Valami linket egy videóhoz vagy egy cikkhez, ami elbukik a bizonyítékok hiányán, hisz ugyanazt mondja mint a konteós. Vagyis fog egy-két valós tényt, és mögé magyarázza az elképzeléseit, amiket semmivel nem bizonyít."

2022. máj. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/85 anonim ***** válasza:
41%

Valaki irja már le hogy mit akar szerinte ez a klaus schwab mert én annyit tudok hogy ezen a forumon el mondotz egy csomo jol hangzo klisét minthogy állitsuk meg a szegénységet és hasonlók és elmondta hogy ezeket összefoglalóan great resetnek nevezi.

Nem értem akkor most már hogy a konteosok szerint mi a great reset.

2022. máj. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/85 anonim ***** válasza:
89%
Betiltják a magántulajdont, chipet ültetnek beléd, lecsökkentik a népességet fél milliárdra, mindenkiből rabszolgát csinálnak aki a rendszertől függ, mert csak alapjövedelmet kap semmi mást. Ilyen és ehhez hasonló agymenéseket szeretnek beleképzelni.
2022. máj. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/85 anonim ***** válasza:
41%

Uristen. Ez arra nézve gáz aki ezeket elhiszi.

Irtam hogy ez multicégek találkozóján történt.

Na most melyik multicégnek lenne érdeke kiirtani a saját munkaerejét de még a vásárlóit is?

Multiknak pont az a jó ha sok nagy jövedelemmel rendelkező ember van nekik a fogyasztói társadalom a legjobb.

Persze ettől még lehet és kell is kritizálni a multikat mert pl amit a természettel tesznek vagy néhány országban a munkavállalói jogokkal meg abban versenyeztetik az államokat hogy hol fizessenek kevesebb adót, szóval ők sem szentek, de nem hiszem ilyen ökörségek megfordulna bármelyik vezető fejében. Teljesen logikátlan az egész.

2022. máj. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/85 anonim ***** válasza:
43%

Ezeket ajánlom megnézni elsősorban. Ehhez érteni kell az iparágak felépülését, a 4.ipari forradalom lényegét stb.


[link]


[link]


[link]


Egyébként nem tudom, mi olyan hihetetlen ebben. Az egész, pl magátulajdon megszűntetése vagy 200 éves terven alapul. Ezek egyike sem újkeletű dolog. Chip is létezik régóta, kocsikulcsként is funkcionál, meg helyettesíti a személyit, bankkártyát stb. Külföldön nagyon sokan használják. A QR kódos baromság jön ugye a kövi hullámban, aztán jön a digitális igazolvány, magyarul a chip:


[link]

2022. máj. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!