Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi ez az új világrend dolog?

Mi ez az új világrend dolog?

Figyelt kérdés
"conteo"-sok és általában szélsőjobbosok folyamatosan ezzel peldálóznak mostanában az USA-t és Bident keverik bele néha Soros és az EU. A covid esetében Bill Gates xdd Pártatlanul érdekelne, hogy mi a fenét értenek ez alatt? Mindig olyan ködösen, érvek és bizonyítékok nélkül beszélnek erről. Hallottam már az Illuminatival meg ilyenekkel is keverve. Valaki el tudná mondani mi ez és van-e bármi alapja?

2022. ápr. 30. 23:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/85 anonim ***** válasza:
8%
#20 Mint írtam, nem díjazom az efajta lekezelő hangnemű válaszokat, így nem tartozom neked magyarázkodással, linkelgetéssel, bizonygatással. A tudomány szó meg kicsit vicces itt, hiszen a tudomány valódi arca pontosan engem igazol. Első lépésként azt kéne megértened, hogy a covid ugyanolyan mesterséges vírus, mesterséges pánikkeltéssel, mint a H1N1 volt. Ha ez megvan, akkor az okát kell tudni, mi a célja ennek az egésznek. Ha az is megvan, akkor jöhet az oltás téma. De ahhoz, hogy megértsd, megkéne értened a háttértörténetet is. Nyilván könnyebb engem beállítani hülyének, mint tájékozódni. Semmi gond, te sem állsz még készen befogadni a dolgot, viszont ezért ne engem sértegess. További szép napot!
2022. máj. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/85 anonim ***** válasza:
37%
Természetesen nem tartozol, de ha itt a tudományos tényeknek ellentmondó elképzeléseket próbálsz erőltetni (pláne ha még középiskolai ismeretekkel is könnyen cáfolhatóak), amiket külön kérésre sem vagy képes bármivel is alátámasztani, ne csodálkozz ha csak egy ostoba konteósnak néznek. Hisz te vagy az, aki ezt láttatod saját magadról.
2022. máj. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/85 anonim ***** válasza:
54%

#22 Hagyjuk már ezt a középiskolás dumát, könyörgöm. Ez már rég nem az a világ, ahol tankönyvből kell tanulni. Mindent bizonyítok, a másik kérdésnél is ezt tettem folyamatosan. De ha most ide írom neked, hogy transzhumanizmus, arról tudsz valamit vagy megint én leszek a hülye? Nem véletlenül írtam, hogy ennek az egésznek van egy komoly háttértörténete, amivel ajánlott tisztában lenni, mielőtt kitérünk az oltásra. Engem nem izgat, ha hülyének nézel, tudom, hogy hihetetlen dolgok ezek, de ez a valóság. Persze, én könnyen beszélek, régóta tudom, hogy ez az egész nem a vírus miatt van és rengeteg mindennek utána jártam. De mégsem tartalak hülyének, én is naív voltam a vírus elején, csak egyre jobban gyanússá vált, hogy egy 99,98% túlélési rátájú vírus miatt bedöntik a gazdságtól kezdve mindent, plusz kötelezően be akarják oltani az egész emberiséget. Na mindegy.

Minimum a Monopoly és az Új norma dokufilmet nézd majd meg, hogy értsd is a lényeget.

Remélem ez megfelel, én nem néztem végig, csak bele kukkantottam, mert tudom mi a háttérsztori. Ha nem felel meg, keress rá, akár Elon Musk videóit is nyugodtan megnézheted, ő ugye a Neuralink-ről is híres, ami szintén kapcsolódik ide. A kövi linkben egyébként Musk is beszél. (Tekints el attól, hogy kicsit szar a felirat.)


[link]

2022. máj. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/85 anonim ***** válasza:
29%

Ne beszélj mellé, az mRNS oltásról volt szó, amivel pont anélkül programozod a sejtműködést, hogy bármi is kapcsolatba kerülne a DNS-el. A tudományos tény, hogy ezzel gyakorlatilag megkerülöd a transzkripciót, vagyis nem csak hogy nem módosul a DNS, de eleve részt sem vesz az egész folyamatban.

Ennek ellenére jössz te, és génterápiáról beszélsz, holott az égvilágon semmit nem mutattál fel ami alapján valaha is bármilyen mRNS oltás bármiféleképp is kapcsolatba került volna az alany DNS-ével. Tehát miről is beszélsz? Hol van bármiféle igazolása, hogy nem csak légbőlkapott mesékről van szó, amikor te itt génterápiázol? Merthogy a tudományos tények pont hogy ellentmondanak mindannak amiket írsz, szóval igen komoly tudományoa bizonyítékot igényelne az elképzelésed. Nos?

2022. máj. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/85 anonim ***** válasza:
6%
#24 Én nem beszélek mellé. Linket kértél, megkaptad. Értelmezd, ami elhangzik benne.
2022. máj. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/85 anonim ***** válasza:
65%

Tudományos alátámasztást kértem a génterápiás állításodra. Azt sem tudod, mit jelent a tudományos szó?

Tessék példának egy tudományos írás:

[link]

Ebben meg is találod viszonylag részletesen, hogyan működik egy mRNS, és láthatod hogy semmit nem képes módosítani a DNS-en, már csak azért sem mert a citoplazmából eleve a közelébe sem képes jutni. Minden eddigi tudományos ismeret a témában ezt támasztja alá.

Te ismersz olyan valódi tudományos alapossággal készült kísérleteket, megfigyeléseket, amik ezeket az alapvető ismereteket valami módon cáfolják? Ha igen, prezentáld őket, legyél szíves!

Vagy elismerhetjük végre hogy nulla tudományos alapja van az állításaidnak, csak a konteód miatt muszáj ez a vakhit amivel bizonyíték nélkül is bármihez ragaszkodsz, ami téged látszik igazolni?

2022. máj. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/85 anonim ***** válasza:
21%
#26 Ami neked tudományos írás, az nekem egy újabb bizonyíték. Az Adtbio lényegében családi magánvállalat volt, 2021-ben 45 millióért felvásárolta a Biotage, ami micsoda véletlen, aláírta az Egyesült Nemzetek Globális Megállapodását. Ez pedig a fenntartható jövőről szól, a globális egészségügy javításáról, magyarul a Great Reset tervezete. Nyugi, vannak ilyen kis csapdák, hogy azt hidd, köze nincs a DNS-hez az oltásnak.
2022. máj. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/85 anonim ***** válasza:
50%

Ennek szerintem az lehet az oka hogy a konteos oldalak egyszerűbb magyarázatot adnak a világ dolgaira mintha valaki mindennek utána akarna nézni. És ráadásul elégg koherens történetté gyurják össze ezeket a dolgokat. Szerintem ezért terjednek ezek az elméletek nagyon.

Nagyjából hasonlókat gondolnak ezek az emberek mert általában ugyanazokat olvassák

Volt először drábik meg a háttérkép meg a bogár laci történelemből különböző hun-magyar elméletek keményebb előadok probálkoztak sumérokkal vagy a szivcsakra elmélettel.

Mindenképpen szerepelnie kellett a háttérhatalomnak azaz DSnek ezekben.

Aztán covid idején ezek lettek oltásszkeptikusok.

Utána most ezek a puytinpártiak. Szerintük az ukránok a hibások az ukránok öltek oroszokat. Faceen ezt nyomatja az oroszhirek ami egyébként bizonyítottan kamu hireket terjeszt.

És most már elméletek ez a great reset baromság is. Xd

2022. máj. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/85 anonim ***** válasza:
36%

" Nyugi, vannak ilyen kis csapdák, hogy azt hidd, köze nincs a DNS-hez az oltásnak."

Értelmes emberek a tudományos tényeket, a sejtbiológiai ismereteket nem igazán szokták csapdának hívni. Mert ugye ezek azok, amik mind továbbra is cáfolják az elképzelésed.

De ugye téged nem is érdekelnek a valós tények, csak hogy a konteóidat erőltethesd bármi áron, szóval nem meglepő a dolog...

2022. máj. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/85 anonim ***** válasza:
62%

Nullázd le az agyad és lásd az összefüggéseket. Nem konteós oldalakat nézek, hanem hivatalosakat, mint pl a WEF oldala. A 4.ipari forradalom már elkezdődött. Ez a digitalizáció, az MI/AI (mesterséges intelligencia) és a transzhumanizmus kora. Eddig megvan?

Írtam, először azt kell felfogni, hogy a H1N1 megrendezett volt. Ajánlom megnézni Marc Van Ranst (belga közegészségügyi orvos, Katholieke Universiteit Leuven és a Rega Orvosi Kutatóintézet virológiai professzora, influenza járvány felkészülési tervező, covid közegészségügyi kockázatelemző és a Coronavírus Tudományos bizottság tagja) Chatham House-i előadását, ahol saját maga magyarázza el, hogy hogyan csapta be a teljes belga lakosságot a H1N1-el.

Egyesek számára a World Economic Forum/Világgazdasági fórum létezése is kizárt dolog. Meg ott a Great Reset, amiről azt sem tudják, mit takar, biztos tök ártalmatlan kis változás, pedig 2 perc utána nézni.

A Great Reset célja többekközt:

-globális kormányzás/világkormány

-készpénz eltörlése, globális, digitális valuta bevezetése

-globális adó bevezetése

-fosszilis energia beszüntetése

-a magántulajdon eltörlése(se házad, se kocsid, se semmid nem lesz, mindent bérelni fogsz)

-digitális (oltási és teljes személyazonosságot és identitást magábafoglaló)igazolvány, ami ugye chip (ID2020)

- feltétel nélküli alapjövedelem

-teljes társadalmi reform és kontroll, lényegében süketen, némán és vakon élő társadalom (Kínai társadalmi kreditrendszer kiépítése globálisan)


Kétlem, hogy a német parlament tagjai a hivatalos kormányzati dokumentumokba szintén csak beleképzelné a dolgokat és konteósok ők is. Neten fellelhető a parlamenti ülés.

Minek köszönhető a jelenlegi gazdasági válság? A covidnak, ami mesterséges, de jelenleg szünetel, vagy a háborúnak, amire Vitya is azt, mondta, hogy nem az okozza, mélyebbre nyúlik a gond, mert egy átállás előtt állunk, és a fosszilis energiát a háborútól függetlenül ki akarták vezetni a gazdaságból?!

Egyébként az sem titok, hogy túl sokan vagyunk szerintük a Földön és a népességcsökkentés is a terv része. 2015-ös Nemzetközi Világkormány konferenciát ajánlom pl megnézni. Vagy Bill Gates szavait. Most biztos megint megkapom, hogy hülye konteós. Pedig a Bill és Melinda Gates alapítvány 16 gyógyszercéggel ápol szoros kapcsolatot, köztük a Pfizer, a Moderna, a J&J, az AZ, a Bayer, a BioNtech. Bill Gates egyébként részt vesz a túlnépesedés megakadályozásában, ezért próbálkoztak pl Kenyában, titokban olyan vakcina beadásával, ami terméketlenné tette a nőket. Bill apja, William H. Gates, egykori igazgatója a Planned Parenthood születésszabályozási szervezetnek (illetve B&M G alapítványi tag is volt), ott is vannak hasonló történetek.


Bill nagyon jó a "jóslásokban". 2010-ben már azt mondta a jövőre nézve, hogy "az oltások évtizede". Azt is mondta, hogy nem a covid volt az utolsó, lesz még egy pandémia, méghozzá hamarosan, de az nem koronavírus lesz. Nyilván egy szimpla ember azt gondolja, hogy nem kell emögé látni semmit, mert szar világot élünk, meg várható volt, hogy jön új vírus. Ez a természet rendje. De ha már eljutottunk odáig, hogy a covid és a H1N1 mesterséges vírus volt, akkor talán már az is nyilvánvaló, hogy a következő vírus is az és Bill Gates nem jós, hanem inkább történet író. Halálosabb lesz az új vírus, mint a covid, 2030-ig a fenntartható jövő és az egészséges társadalom érdekében likvidálni kell az időseket, betegeket, szellemi fogyatékosokat, az engedetleneket, akik ellenszegülnek a tervvel és kivitelezéssel. Genocídium, azaz szervezett népírtás. Emberélet nem számít, sosem számított, hiszen akkor nem engedték volna ránk a vírusokat sem.

Minden, amid van, minden, ami vagy, eltűnik. Érdemes figyelni Schwab és a főtanácsadója, Yuval Noah Harari szavait, nameg az elit többi tagjáét (pl Bill, vagy Musk), hogy mit takar ez az egész. De elég Viktorunk szavaira is figyelni, mert ő sem titkolja. Illetve a "fenntartható" dolgok a Great Reset-et jelentik. Az ember megheckelhető állat lesz, pár éven belül, Harari szavaival élve. Szóval nemtudom miért olyan hihetetlen, hogy egy mesterséges vírusra készített vakcina a transzhumanizmus stb korában belepiszkál a DNS-be.

2022. máj. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!